Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

kizlar merhaba.ben hayit tohumu icmeye bashladim yaklashik 10 gun oldu.bu ay iki kere yumurta akina benzer akinti geldi.kizlar bu yumurta catlamasi ola bilirmi? ben pkoyum.2 yillik evliyim. bende boyle akinti catlama ignesi vuruldugum gun olmustu.

yaa nasil oldu anlayamadim ben.adetim 10 gun erken geldi kizlar.normalmi sizce kizlar?hayiti icib boyle erken adet olan varmii?

Selam herkese ben ben ilk çocuğumu en çok hayır içmeME bir de inofolic içmeye bağlıyorum hamd olsun rabbim herkese tarttirsin inşallah oğlum 3 yaşına girdi korunmadigimiz halde halà hamile kalamadim yine cunki 1 sene adet görmedim doğumdan sonra sonraki adetlerim ise sOgan suyu ile söyle böyle oldu işte artık kardeşi olsun istiyorum oglumun bir de yaş ileriyor bi taraftan 33 yaşındayım 9 sene sonra gebe kalmıştım bugün adetim in 3. Günü bu kez tohumunu aldım günde 3 kere aç icilecekmis bir de inofolic é başlayacağım aynı zamanda glifor icmeye başladım tekrardan 1 aydır doktorun kesin tavsiyesiydi Allah yardımcımız olsun arkadaşlar

Evet yumurta akı gibi akıntı kesinlikle yumurtlama akıntısı adetin devam ediyormu çatlama kanaması da olabilir az sa

Evet yumurta akı gibi akıntı kesinlikle yumurtlama akıntısı adetin devam ediyormu çatlama kanaması da olabilir az sa
aslinda cok umutlanmishtim ama adetmish.gercekten 2 yilda 3 kere boyle akinti gormushtum o da catlama ignesini kullandigim gunlerdi.yani nebiliyim kismet.bu ayda iciyorum ek olarakta corekotu bal tarcin kuru yapiyorum.hayirlisi bakalim.bide bende pko var acaba ovulyasyon testi dogru sonuc verirmi?

O
Ovulasyon testleri hormonlar düzensiz olduğu için bizde doğru sonuç vermez elinden geldiğince adetini düzene sokmaya çalış adet dongun düzene girdiğim anda yumurtaları zamanlarını hesaplayabilirsin akıntının da yine anlasilir o gunlerde

arkadashlar nolur bilgisi olan varsa yazsin.ben onceden buraya yazdigim gibi hayit tohumu kullandim ve 10 gun erken adet oldum.bugun adetimin 11 gunu ve azca kahverengi kanamam var.hayiti icmeyi biraktim bugunden.kafam cok karisik.acaba yan etkisi felan olmaz dimi?

kizlar merhaba.ben hayit tohumu icmeye bashladim yaklashik 10 gun oldu.bu ay iki kere yumurta akina benzer akinti geldi.kizlar bu yumurta catlamasi ola bilirmi? ben pkoyum.2 yillik evliyim. bende boyle akinti catlama ignesi vuruldugum gun olmustu.
Merhaba bende pkoluyum 26 gün oldu adet görmeyeli tarlusal kullanıyorum hayıta ne zaman başlamalıyım hala birlikte alsam etkileşim olur mu hiç bilmiyorum Allah şaşırtmasın sence nasıl bi yol izlemeliyim

Me
Merabala bende hayit suyu kullanıyorum 2 ay oldu hormonlarda baya düzelme oldu 2ci ayda bıraktık krnmayi sizce yanlismi yaptım sizin tecrübe niz var korunmalimiydim 3 ay bitene kadar uykularımı kaybettim düşünmekten

Merhaba bebek istiyorsan tabiki birakmalisin istemiyorsan korunmaya devam et tabii bebek istiyorsan 6 ay kullanman lazım hayiti Allah kolaylik versin canim

Merhaba bebek istiyorsan tabiki birakmalisin istemiyorsan korunmaya devam et tabii bebek istiyorsan 6 ay kullanman lazım hayiti Allah kolaylik versin canim
Çok sağol allah razı olsun kardeşim hayit suyu kullanırken hamilelikolursa bir sıkıntı olmaz yani 3 ay içmeli icerkende korunmalı yazmışlar burda kk de hatta bebeğinin düştüğünü yazmış cvp verdiğin için çok sağol canım

Kızlar bir sorum var düzenli adet görmek ve düzenli yumurtlama istiyorum hafif derecede pko var hayıt otu mu hayıt tohumu mu almak gerek? İbrahim Saracoglundan alsam daha mı iyi birde nasıl kullanacağım acil yardım....

Canm ben aktardan hazır şişe alıyorum üzerine su ekliyorum kaynatmak la ugrasmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…