Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

kesin ve son noktayı koyuyurum:BAKIN ARKADAŞLAR EĞER 2 HAFTA KULLANIP BIRAKACAKSANIZ HİÇ BAŞLAMAYIN. EĞER HORMONAL BİR SORUNUNUZ VARSA EN AZ 3 AY KULLANIMLA HAYIT SİZİ NORMAL DÜZENİNİZE SOKMAZSA GELİN BURDA BANA YAZIN.KIZIN BAĞIRIN ÇAĞIRIN. BEN HAYIT KULLANDIM VE ADETLERİM DÜZENE GİRDİ. HAMİLE KALDIM NİSANDA AMA DÜŞTÜ. EN AZINDAN BU DA BİR GELİŞME BENİM GİBİ 2 YILDIR YUMURTLAMA SORUNLARI, ADET DÜZENSİZLİĞİ, ÜZERİNE BİR DE RAHMİNDE ANATOMİK SORUNLAR YAŞAYAN,GEBELİK TESTİNDE ASLA İKİNCİ ÇİZGİYİ GÖREMEMİŞ BİRİ İÇİN.
KAYBEDECEK BİR ŞEY YOK BAŞLAYIN VE BIKMAYIN.
Nasil kullanicam yzarmisiniz onuda eski bi topik ama

Ben kendim için soğan kürü ve hayıt tohumuna başladım 10 gün oluyo bende çikolata kisti ve prolaktin yüksekliği vardı. Eşimin sperm sayısı 80 milyon ama ileri hareketli %35 onun için de keçiboynuzu özü aldım eczaneden. Polen aldım aktardan ace plus vitamin hapı aldım bıldırcın yumurtası bal süt veriyorum bir de kısmetse ikimiz de hacamat yaptıracağız haftaya.. ben çok ara verdim yıllardır hiçbişi yaptırmadım doktora gitmek dışında.. şimdi bunlara kalkıştım Rabbimin ol emrini bekliyorum inşallah benim de benim gibi yüreği evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkesin de hayırlı sağlıklı çoook tatlı bebişimiz hatta bebişlerimiz olur.. herşey Allah'tan ben ondan istiyorum sadece Rabb'imden bana da dua edin noolur :KK43: 7 senedir olmuyor çocuğumuz

Ben kendim için soğan kürü ve hayıt tohumuna başladım 10 gün oluyo bende çikolata kisti ve prolaktin yüksekliği vardı. Eşimin sperm sayısı 80 milyon ama ileri hareketli %35 onun için de keçiboynuzu özü aldım eczaneden. Polen aldım aktardan ace plus vitamin hapı aldım bıldırcın yumurtası bal süt veriyorum bir de kısmetse ikimiz de hacamat yaptıracağız haftaya.. ben çok ara verdim yıllardır hiçbişi yaptırmadım doktora gitmek dışında.. şimdi bunlara kalkıştım Rabbimin ol emrini bekliyorum inşallah benim de benim gibi yüreği evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkesin de hayırlı sağlıklı çoook tatlı bebişimiz hatta bebişlerimiz olur.. herşey Allah'tan ben ondan istiyorum sadece Rabb'imden bana da dua edin noolur :KK43: 7 senedir olmuyor çocuğumuz
Prolaktin hormonu düşürmeyi basardinmi canım benimde yuksekti testere dişli aslan pencesi ile düşürdüm ama en ufak stres ve uZühtü de tekrar yükseliyor inş sende bebek sahibi olursun

Herkese merhaba!

Ben tohumundan ve suyundan çok daha etkili olan hayıt yağı kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim. Çikolata kistlerini, adet düzensizliklerini, hamile kalamamayı ortadan nazikçe kaldırır.

Şimdiden şifa olsun.

Y
Herkese merhaba!

Ben tohumundan ve suyundan çok daha etkili olan hayıt yağı kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim. Çikolata kistlerini, adet düzensizliklerini, hamile kalamamayı ortadan nazikçe kaldırır.

Şimdiden şifa olsun.
Yağını nasıl kullandın canm birde ne kadar süre kullandin

Ben yağını bilmem tohumunu çay gibi demleyip 3 ay içmiştim bütün değerlerim normale dönmüştü sonra aradan 3 yıl geçti hiçbişi kullanmamıştım yine yüksek çıktı bende yine hayıta başladım. Yağını nasıl kullanıyosun ve nerde satılıyo arkadaşım

Y

Yağını nasıl kullandın canm birde ne kadar süre kullandin

Hayıt yağını %5 oranında zeytinyağına katıyoruz, böylelikle cilt tarafından emilimini sağlıyoruz. Karnımın altına, kasıklarıma doğru sürüyorum, ayrıca el bilek içlerine ve dizlerimin arkasına, yani ince derinin bulunduğu yerlere uyguluyorum. Yaklaşık 7 yıldır erken menopoz yüzünden adet göremiyorum, yağı kullanmaya yeni başladım. Adet görememem yüzünden oluşan sıkıntı ve gerginlik hissimi çok rahatlatıyor ve kendimi daha iyi ve güçlü hissediyorum. Etkisini anında gözlemleyebiliyorum.

Ben yağını bilmem tohumunu çay gibi demleyip 3 ay içmiştim bütün değerlerim normale dönmüştü sonra aradan 3 yıl geçti hiçbişi kullanmamıştım yine yüksek çıktı bende yine hayıta başladım. Yağını nasıl kullanıyosun ve nerde satılıyo arkadaşım

Merhaba,
Hayıt otunun yağını çıkarmak pek zahmetlidir bu yüzden bitkisel yağ satışı yapan yerler veya kişiler hayıt yağı çıkarmayı pek tercih etmez. Bununla birlikte yağı çok değerli ve etkisini hemen hissettiriyor.
Ben bu yağı Toroslarda yaşayan Şifacı Ozan Doğudan'dan aldım. Kendisi ve ekibi doğadan kendileri topluyor ve damıtıyorlar. Tamamen doğal ve güvenilir.

Bu hayit hormonları baskılayıp sonradan yükseltmesin birakinca hormonlari
Hayır canım prolaktin için verilen dostinex yapıyor o dediğini hap kullanırken çok düşüyor bi bırakıyorsun 1 ay sonra hooop tavan yapmış ama hayıtı 3 ay kullandım aradan 6 ay geçti gittim ölçtürdüm ilk defa normal seviyede çıktı prolaktinin çok düşük olması da iyi değil hap yerle bir ediyor

Siz kullanın sonucu görünce bana dua edin yeter bende başka sorunlar da var hala evladım yok 7 yıl oldu çok canım yanıyor çok.. hayıt bütün hormonları düzene sokar sadece prolaktini değil.. Rabbimin bize verdiği doğal bi mucize

Siz kullanın sonucu görünce bana dua edin yeter bende başka sorunlar da var hala evladım yok 7 yıl oldu çok canım yanıyor çok.. hayıt bütün hormonları düzene sokar sadece prolaktini değil.. Rabbimin bize verdiği doğal bi mucize
Testere dişli aslan pençesi de iç.Eskiden sadece en yakınım sevdiğim insanlara dua ederdim şimdi öyle değil. Başıma geldi anladım çocuğu olmayan herkese dua ediyorum
Allah nasip ederse ben Ankaradayım vesile olsun diye en kisa zamanda Haci Bayram veli camiye gidip bi cuma namaz kilip dua etcem hepimize

Testere dişli aslan pençesi de iç.Eskiden sadece en yakınım sevdiğim insanlara dua ederdim şimdi öyle değil. Başıma geldi anladım çocuğu olmayan herkese dua ediyorum
Allah nasip ederse ben Ankaradayım vesile olsun diye en kisa zamanda Haci Bayram veli camiye gidip bi cuma namaz kilip dua etcem hepimize
Allah razı olsun canım benim şimdiden kabul etsin mevlam

Bende de yumurta rezervinde azalma var.Araştırdım,15 günlük doğan küründen sonra testere dişli aslan pençesi kullanımı tavsiye edildi.ben soğan kürüne başladım,sizde deneyin,denemek lazım Allah dan umut kesilmez.inşallah gönlümüzce olur diyeyim

Kızlar merhaba.
Ben kendimi bildim bileli hep 2 ayda bir regl olurum. Geçen 3 ay olmadığım için primolut diye bir ilaç verdi dr. kullandım bıraktıktan sonra 6.gün regl oldum. Fakat bu ay yine gününde gelmedi. Hayıt tohumuna mı başlasam?

Ben başladım hayit içmeye sabah aslan pencesi akşam hayit suyu. Dr içmem için 3 ay cyclo progynova yazdı. Bakalım fayda edecek mi?

X