Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Kizlar merhaba. 3. ayıma girdim ben hayıt otunda,ek olarak inofolik kullaniyorum gunde 1 toz tablet. Onceden hic adet olamazdim ilacsiz ve pcoluyum. Suan cok sukur 3. adetim baslicak.
Bunu kullanip hamile kalanlar kac ay icti acaba?

Kizlar merhaba. 3. ayıma girdim ben hayıt otunda,ek olarak inofolik kullaniyorum gunde 1 toz tablet. Onceden hic adet olamazdim ilacsiz ve pcoluyum. Suan cok sukur 3. adetim baslicak.
Ya bu hayit etki ettimi gercekten canim benim adet duzensizligim yok miktari az sadece cogaltirmi bu

Ya bu hayit etki ettimi gercekten canim benim adet duzensizligim yok miktari az sadece cogaltirmi bu

Valla ilac kullanmadan olamiyordum ben. Gercekten etki ediyo duzenli kullaniyorum,sabah ac karina+ aksam uyumadan once. Çoğaltacagindan eminim gecen ay benim dolu dolu 5 gun surdu

Arkadaslar merhaba,
Benim adetlerim normalde cok duzenlidir, 28de 1 olurum ama bu ay olamıyorum stres, hava degisimi etkiledi diye dusunuyorum, kafama taktikca daha da erteleniyor. Hamilelik durumu yok, eminim. Doktora gittim, adet söktürücü verdi, 5 gun onu kullanip biraktim halen adet olamiyorum. Artik cildirmak üzereyim
Bir forumda duydum hayıt tohumunu, bugun aldim iciyorum. Faydasini hemen gorebilir miyim sizce? Biraz okudugum kadariyla siz bir ay boyunca düzenli kullanip faydasini gormussunuz ama benim gibi son dakikada icip faydasini goren oldu mu merak ettim?

Kizlar hamile kalabilmek icin kullaniminda yumurtlama donemine kadar kullnmali diye biliyorum bende basladim adetin birinci gunu ama bugun basim donuyor yan etki yapmus olabilir mi sizde hic oldumu

Valla ilac kullanmadan olamiyordum ben. Gercekten etki ediyo duzenli kullaniyorum,sabah ac karina+ aksam uyumadan once. Çoğaltacagindan eminim gecen ay benim dolu dolu 5 gun surdu

Selam cnm.bende ilacsiz regl olamiuorum pkoyum.hayit tohumunu kaynatiyor musun sen.nekadar sure sonra kullandiktan sonra adetlerin kendi gelmye basladi???mecitefendi hayit suyu warmis o nasil acaba????bu arada bnde kullaniuorum inofolic combi

Selam cnm.bende ilacsiz regl olamiuorum pkoyum.hayit tohumunu kaynatiyor musun sen.nekadar sure sonra kullandiktan sonra adetlerin kendi gelmye basladi???mecitefendi hayit suyu warmis o nasil acaba????bu arada bnde kullaniuorum inofolic combi
Meraba canim. Hapini falan kullanma bence direk kendisini al aktarda cektir bitaz toz olsun, sabah aksam ac karnina demle bi tatli kasigi. Bende inofolic kullaniyodum beraberinde ama onu biraktim yinede oldum gecen ay. Lh duzeyim 24tu 7ye dustu. Tadi cok kotu biliyorum ama lutfen dene bi 6 ay ilaclarda dengeni bozma. Umarim rabbim tez zamanda verir şifamizi..

Arkadaşla r bisey sorucam benim adeti m duzenli ama cok geliyor ve ara kanamalarim oluyor bunlar ixinde bu tohumdan icsem fayda edermi herkez adet olamamaktan yada duzensi olunca kullanmis benim gibi olup kullanan varmi yada boyle bi durumda kullnliyormu acaba

Kaynatipmi iciyorsun peki cnim?
Nasil kullaniyorsun???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…