Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

merhaba arkadaşlar ben pko hastasıyım 10 aylık bir bebeğim var. doğumdan sonra bir kere adet oldum sonra olmadım. emzirdiğim için normal olduğunu söylüyor doktor ama ben pko dan dolayı endişeliyim yine. doğum kilolarımın çoğunu veremedim hala 9 kilo fazlalığım var. hamile kalmadan önce doktorum kilo vermemi söylemiş ben de dikkat ederek kilo vermiştim ancak öyle adetim düzene girmişti ve sonrasında da hamile kalmıştım. hayıt bitkisini yeni duydum. tohumu hapı suyu çayı bir sürü şey gördüm. hangisini kullanmak gerekir acaba? bir de gerçekten adet konusunda faydasını gören var mı?

Benim çok merak ettiğim bişey var bu hayıt eğer sütü artıriyorsa prolaktini yükseltiyor olması lazım o halde hamile kalmayı nasıl kolaylaştırıyor? Hamile kalamama sebeplerinden biri prolaktin yüksekliğidir çünkü daha önce ölçtürmüştüm ve yüksekti ancak dostinexle düşünce hamile kalabildim

Ha
Hayıt suyu kullandım ben düşürdü 13 leri gördüm çok şükür prolaktin hormonu yuksekti baya bende adetim gecikiyodu hayit suyu düşürdü ilaç kullanmamisdim

Hayiti nasil kullandiniz

Hayıtın paket cayi varmi o ise yariyor mu

Hayıt hapı da ise yarar mi

Hayıt hapi ise yaradi mi

Hayıt hapini mi ictiniz suyunu mu

Durumunuz nedir hamile kaldiniz mi

merhabalar

36 yaşındayım. 26 yaşında erken menopoza girdim o günden beri cyclo prpgynova ile adet oluyorum

hatta son bir kaç senedir 2-3ayda bir oluyor

2010 ve 2011 yılında 2 başarısız tüp bebek denemem oldu, yumurta oluşmadı bile ve protokol yarıda kaldı.

tanıştığım tüm doktorlar, yumurta nakline yönlendirdi. Timir Gürkan hoca ile görüseçeğim son olarak.

senelerdir, bu foruma girmedim bile ve bu sürede hayatımda inanılmaz zor, kötü ve güzel değişimler de oldu. yani umudum ve inancım yaralı fakat dolu dolu bir taraftan.

amh 0.08

fsh en düşük 39 çıkıyor

gürgan hocayı cok tavsiye ediyorlar. yorumlarınızı almak ısterım

Benim de sonuçlarım sizin gibi. 29 yaşındayım 17 yaşımda menepoz girdim. Ben bu doktorla iletişime geçtim. Bu sonuçlara göre tup bebek olmaz dedi malesef

sultancım denemeye devam et. ilk ay benim de oyle olmustu. hatta cok gec gelmisti. ama sonraki ay erken yumurtladım. denemeye devam. haberdar et.
Ilk ay nekadar geç geldi sizin adetiniz. Bende bu ay kullandım hasta oldum sonra hormon testi yaptırdım fsh 9.44 10 .2 ye cıkmış normal midir sence neden artmıştır fsh

Benim de sonuçlarım sizin gibi. 29 yaşındayım 17 yaşımda menepoz girdim. Ben bu doktorla iletişime geçtim. Bu sonuçlara göre tup bebek olmaz dedi malesef

olmuyor zaten arkadaşım

yaşın gençken kendine şu soruları sorman lazım .

evlenmek ya da evlenmemek

evlenmeden cocuk sahibi olmak

kıbrıs ister misin

vb

sonra daha da karısıyor kafan ve tabi rahimde de sıkıntı olabılıyor yas gectıkce

Merhaba bende de aynı durm mevcut timur hocayı çok tavsiye ediyorlar ama yorlmardan baktığım kadroyla olumlu kadr olumsuz yorum yapanlarda olmus anlamadmkı ben ama şöyle bir artısı var sgk ile anlaşmaları var benı haberdar et olrmu bana Bı erken menepoz Bı yumurtalk yetmezliği dendi kendiliğimden hıc adet gormedm ve bu ay iğneleri braktm nar suyu hayıt başladım bakalm

ARKADASLAR HAYIT TOHUMU ADACAYI ICEREK ADETLERI DUZENE GOREN ARKADASLAR VARMI YADA KULLANIP ISE YARAMADI DIYECEK OLAN :1closedeyes:
Ben de duymuştum ama kullanmadım. Merak da ediyorum açıkcası. Etkisini öğrenirseniz yazın lütfen

timur hoca randevularına bıle onem vermeyen bır doktor

bır ekıp var ve herseyı ekıbe yıkıyor 5 dk gec kalsan, senı randevuya almıyorlar

gecmıs dosyan hazırlanıyor detaylı ama bu dosyaya bakılmadan muayene alıyor senı mesela.

ayrıca prp ıle tedavı edebılecegını soyluyor ama deneme asamasında hastalar. ustelık menopoza yenı gırmıs hastalarda ve yası 30 altı olanlarda deneme yapmıs henuz. yanı ben gıbı bır cok kısıye etkısı ve faydası olmayacak bır tedavıye alabılecek cesaretı verıyor ama bos umut vermıs ve para tacırlıgı yapmıs oluyor maalesef.

uzulerek soylemem gerekır kı sen de benım gıbısın cok zor gorunuyor

ıgnelerı bıraktım derken anlamadım. adet gormek ıcın cyclo hap ıcmıyor musun sen . ıgne ne ıcın ? bebek tedavısı mı oldun sen yakınlarda ?

ayrıca ben ıstanbuldayım sen ankaradasın sanırım. ankara da doktora ulasmak tabı daha kolay. ayrıca ıstanbulda calıstıgı hastanede sgk anlasması yok

Ben Kütahya dayım canımcım evet yumurtalık buyutme denedik iğnelerle ama olmadı tepki vermedi bıraktım tedaviyi bılmıyrm allak bullak haldeyım

Ben Kütahya dayım canımcım evet yumurtalık buyutme denedik iğnelerle ama olmadı tepki vermedi bıraktım tedaviyi bılmıyrm allak bullak haldeyım

kutahya da buludum ama sanırım 15 sene once. emınım kı ımkanlar cok degısmıstır ama fırsatın varsa belırgın buyuk sehırlerı denemende fayda var. doktorlar cok daha uzman. klınıkler daha uzman .

yumurtalıkta yumurta gorebılıyor mu pekı doktor ? göremıyorsa , iğneler de işe yaramaz maalesef. ben de bu sekılde oluyor

hakkında hayırlısı olsun.

Çokta gelişmedi aslında Kütahya yerinde sayıyor filizcim seninde folukul yokmu evet bende de yımrta var küçk içinde bos folukul yok sağlıklı bir yumurtam olrsa bu ay aşılama denıycem artık okadr yorldm ve skldmkı tedavi planımı kendim yapıyorum c life dıye bir macjn varmıs yenı başladım aslında hıc yumrtalama akıntm VS olmaz ilk kez oldu bu ay sonu dpktra gıdp yumrtalık ve rahım duvarıma baktrp ölçülerını alıcam bırdahakı ay mukayese edeceğim hıc bir sey yok elimde iğneler 3 hafta boyu hıc bır fark yaratmadı yerimde saydım tedaviyi bıraktım önce aşılama denıycem ıns olrsa bısey ler oşuan bu durumda tüp bebekte olmaz maalsf 34 yaşındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…