Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Merhaba kızlar. Kendiliğimden hiç adet olmadım. Polikistik Overliyim. 3 ay oldu yasmini bırakalı. ve hiç adet görmedim. 25gündür hayıt tohumu ve civan perçemi kullanıyorum. Adet oldum mu olmadım mı anlamıyorum pembe beyaz akıntı geliyor içini silince günde 3-4 kez ama sökmüyor. Benim yaşadığımı yaşayan var mı? İnanılmaz üzülyorum. O kadar tükendim ki adet olanlara özeniyorum.

Polikistik over olup hayıt kullananlar ve kistleri giden adeti düzene giren oldu mu arkadaşlar??

Kisiden kisiye degisiyor sanirim bende pcoluyum. 2 hafta oldu hayiti kullanalı ve 8.gunde adet oldum. Bundan once adet sokturucu kullandim ama hepsini degil ilk uc tanesini sonra hayiti duyunca icmedim daha, bir etkisi var midir bilmiyorum ama onlarida duzensiz kullandım.

Hayiti bekarken pko luyum diye kullanmistim. Bi arkadasim da ayni zamanda cocuk icin kullanmisti. Ben adet olamadım. Arkadasim da sık aralıklarla adet olmaya başladı. İkimizin duzenini de alt ust etti yani

mrb bende 5 aydır falan adet düzensizliği yaşıyordum 31 güne kadar çıkmıştı geçen ay
bu ay hayıt ve aslan pençesi kullandım düzenli kullanmama rağmen adetim düzene girdi çok şükür
yine eskisi gibi 27.gün oldum bu ay ,
aslan pençesiyle beraber deneyin sizde kızlar

aç karnına mı içtiniz bazılarında okudum aç karnına etkiliymiş ya da günde iki bardak siz ne tavsiye edersiniz ben kaynamış suya öğütülmüş bir çay kaşığı atıp 15 demlendikten sonra ılık ılık içiyorum

Merhaba bu kanamalari duzenliyormu acaba

hayıtı aç karnına içiyorum bende ,tohumunu almıştım 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı atıp kaynatıyorum günde 2 defa içilmesi gerekiyomuş ama ben 1 defa içebildim faydasını gördüm yinede çok şükür inşallah sanada şifa olsun canım ..

Merhaba bu kanamalari duzenliyormu acaba
evet düzenledi canım benim adetim azalmıştı 6 gün sürüyodu önceden ,5 aydır falan 3-4 güne düşmüştü akıntım azalmıştı birde 27 günde adet oluyordum 31 güne kadar çıkmıştı bu ay 27.gün adet oldum yine 6 gün sürdü akıntımda normale döndü canım ..
aç karnına hayıt yemekten 2 saat sonra aslan pençesi kaynatıp içtim sende devam et bakalım inşallah faydasını göreceksin sende canım

Ya benimde 1 yildir azaldi kanamam o yuzden soruyorum bide daha kotu olmasin adetim :)) 7 gundur iciyorum da hayit suyu sabah ac karnina

Ya benimde 1 yildir azaldi kanamam o yuzden soruyorum bide daha kotu olmasin adetim :)) 7 gundur iciyorum da hayit suyu sabah ac karnina
yok canım genelde herkes memnun kalmış bende dahil faydasını gördük yani bu ay dene bakalım ona göre karar verirsin devam edip etmeyeceğine

ya ben bugün başladım fakat 15 dakika bekletince içilmeyecek gibi oluyor sabah içtim hala acısı ağzımda acaba daha az bekletsek faydası olurmu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…