Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Evet,kaynatma sıcak suya at,üzerini kapat demlensin.Benim de boğazımı kötü yakmıştı başta sonra demleme süresini kısalttım,adetim geciktiğinde içiyordum bana hemen 1-2 güne etki ediyordu..

tamam çok teşekkür ederim yaa 3 gün boşa içtik öyle desene neyse olsun

Genelde aç karnına içtim. bazen de yemekten 1,5-2saat sonra falan içiyordum.. Aç karnına içilmesi daha iyi diyorlar.

bende bu gun hayıtın tabletini almaya başladım.
ama aynı zamanda hem saç dökülmesi hemde kıllanma nasıl yapıyor anlamadım. yani ikisi tezat seyler gibi gözüküyor.

benim bildiğim fazla tüylenmeyi önlüyor ve saç dökülmesinide önlüyor yani vucutu normal seviyesine getiriyor...normonların normal işlemesini sağlıyor

bende bu gun hayıtın tabletini almaya başladım.
ama aynı zamanda hem saç dökülmesi hemde kıllanma nasıl yapıyor anlamadım. yani ikisi tezat seyler gibi gözüküyor.

En garanti tablet iyi yapmışsın,umarım fayda görürsün :)

Evet,bazı bölgelerde tüylenme yaparken,saçları döküyor ilginç işte..Hormonları etkilediğinden sanırım..ama bünyeye göre değişiyor, bazı kullananların saçları dökülmüyor ama bende kötü oldu..Baktım saçlarım elden gidiyor,zaten çok zayıflar hemen içmeyi kestim

ben tam tersi fazla tüylenmeyi götürdüğünü duymuştum.. bu arada 5 günlik çay içmem sonucu adet oldum çok mutluyum..2aydır olmuyordum.sizlere burda çok teşekkür ediyorum burda görüp başlamıştım hayıta sağolun..

arkadaşlar kaynattıgımız zaman hayıt touhumunudamı ıcıcez(posasını) sadece suyunumu yardımcı olun llutfeeeeeeeeennn

arkadaslar yardım lutfennnn..
ben hayıt suyunuı 20 gun kadr ıctım ama adet olmadım 2 ay snra dktors gttım ılacla adet oldum hormon tahlılı yaptırdım fsh ve prolaktınım cok yuksek cıktı tecrubelı arkadaslar yardım lutfen hayıt suyu bu degerlerı dusuruyomu deneyen varmı?

arkadaşlar merhaba ben 25 yaşındayım ve hiçbir şey kullanmadan hiç bir zaman regl olamadım gecen sene bir macun keşfettim hayıt tohumlu civan perçemli diye furkan marka kesinlikle tavsiye ediyorum.

arkadaşlar hayıt suyundan bende kullanmaya başladım adeti düzensizliğine iyi geliyormuş diye.bu sabah ilk kez içmeye başladım fakat felaket kötü bi tadı var bir yudum ancak içebildim.forumlara baya bakmıştım almadan kimse tadından söz etmemişti bende bu kadar kötü bi tadı olabileceğini hiç düşünmedim.mecitefendi hayıt suyu olarak aldım.benim aldığımdamı sorun var yoksa hayıt bitkisinin tadımı böle bilmiorum.bir kez daha içmeyi denicem suyu içemezsem hapını denerim artk

Son düzenleme:
kızlar evet tadı gerçekten kötü.. özellikle kokusu.. ama mucizesi süper:) vazgeçmeyin derim ben

ben ıkı aydır ıcıyorum. ama faydasını goremedım. hap ıle adet gorebılıyordum yıne hapa donmek zorunda kaldım. tadı konusunda sıkıntı yasamıyorum gayet rahat ıcıyorum

tablet olanı mı var bunun?

arkadaşlar kaynattıgımız zaman hayıt touhumunudamı ıcıcez(posasını) sadece suyunumu yardımcı olun llutfeeeeeeeeennn

Güzelim,kaynamış bir fincan(büyük kupalar vadır ya) suya bir tatlı kaşığı hayıtı at,1-2 kez karıştır üzerini ört.en fazla 4dk sonra süz, suyunu iç.ne kadar beklerse o kadar acı oluyor ben 2-3dk bekletirdim..aç karnına içmek daha iyidir..

arkadaşlar az önce hayıt kapsül siparişi verdim.. otu tohumu cay olarak içemiyorum.. bakalım umarım işe yarar daha önce düzenli kullanıp faydasını görmüş arkadaşlar varsa fikirlerini yazabilirlermi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…