Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

adetliyken içiliyormu arkadaşlar bugün başladım yazılarınızı görünce bende hemen aldım benim de adetim düzensiz ve bebek istiyoruz 3 aylık evliyim

soğan suyunuıcen arkadaslar nası yapıosunuz ne kadr ıcılıo surec nedır anlatırmısınz? bıde hayıtı gunde 3 defamı ıcıosunuz ben bazen 1 defa ıcıom unutuyorum faydası olurmukı? ben hem bebek ıcın hemde adet duzensızlıgı ıcın kullanıcm da

Merhaba kizlar bende hayita dun basladim fakat bir yerde okudum hayit ekstresi daha cok ise yariyormus daha kisa zamanda sonuc aliniyormus bu konuda bilgisi olan varsa lutfen bizimle paylassin

Selam kızlar,
ben hayıt tohumunu 40 gündür kullanıyorum. Adetimde gecikme vardı, kullanmaya başladığımın 4. günü yan, 4 temmuzda adet oldum. Düzenleyip, düzenlemediğinden emin olmak
için bir ay geçmesini bekledim. Yine 4 ağustosta adet oldum. Buarada hormonlarımda da yükseklik vardı. Yarın hormon testi yaptıracağım. Bakalım faydası oldumu? Sonucu alır
almaz paylaşırım...

Selam kızlar,
ben hayıt tohumunu 40 gündür kullanıyorum. Adetimde gecikme vardı, kullanmaya başladığımın 4. günü yan, 4 temmuzda adet oldum. Düzenleyip, düzenlemediğinden emin olmak
için bir ay geçmesini bekledim. Yine 4 ağustosta adet oldum. Buarada hormonlarımda da yükseklik vardı. Yarın hormon testi yaptıracağım. Bakalım faydası oldumu? Sonucu alır
almaz paylaşırım...

canım merhaba birkaç sorum var ama..

arkdşlr ben hayıta yeni başladım dün akşam 1 bardkla ama yarısını içebldm.miğdemde ağrı yaptı. günde bir bardk yetrli bna sanrm.s ne diyosunz buna peki.

teşekkür ederim canım.. bende hayit suyu var ama tohumu değil.. onu aldım ama kullanmadım.. senin adetlerini düzene soktu mu acaba sen ne için kullanmıştın :26::26:

Ben hayıt tohumu kullanıyorum canım. Sabah-Akşam demleyip içiyorum.Benim adetlerde son 6 aydır düzensizlik vardı. Bazen ayda 2 kez, bazende 45 günde bir olmaya başladı. Doktora gittim. FSH ta yükselme vardı. Sonra Hayıtta başladım. 1 temmuzdan beri içiyorum. İlk başladığımda 4 gün sonra adet gördüm. Sonra tam bir ay sonra adet gördüm. Şu an son günleri.
pztsi hormon testi yaptırdım. Cumartesi vajen ultrasanu çektireceğim. Testlerin sonuçlarına göre hem hormonlarıma hemde myomuma hayıt otunun etkisi varmı görebileceğim. Cmtsi test sonuçlarını paylaşacağım sizlerle. Senin sorunun tam olarak nedir canım?

Ben hayıt tohumu kullanıyorum canım. Sabah-Akşam demleyip içiyorum.Benim adetlerde son 6 aydır düzensizlik vardı. Bazen ayda 2 kez, bazende 45 günde bir olmaya başladı. Doktora gittim. FSH ta yükselme vardı. Sonra Hayıtta başladım. 1 temmuzdan beri içiyorum. İlk başladığımda 4 gün sonra adet gördüm. Sonra tam bir ay sonra adet gördüm. Şu an son günleri.
pztsi hormon testi yaptırdım. Cumartesi vajen ultrasanu çektireceğim. Testlerin sonuçlarına göre hem hormonlarıma hemde myomuma hayıt otunun etkisi varmı görebileceğim. Cmtsi test sonuçlarını paylaşacağım sizlerle. Senin sorunun tam olarak nedir canım?

anladım canım inşallah güzel haberlerle gelirsin..
bende de adet düzensizliği var canım pko var..

arkadaşlar bende ilaçla adet görüyorum rahim gözüküyor ama yumurtalıklar gözükmüyor.bu ayın 29.da tekrardan gıdıcem laporoskopı talep edıcem doktorlardan.bekarım.üzülmüyorum

arkadaşlar benimde adetlerim düzensiz 1 sene doğum kontrol hapı kullandım 10 ay oldu ilacı bırakalı 6 aydır da bebek istiyoruz ama henüz bir gelişme yok doktorum hormonlar gayet normal dedi 1 buçuk aydır hayıt içiyorum bazen 1 bazen 2 bardak son zamanlarda acayip kasıkta batma ve bel ağrım var bu normal mi acaba

kızzz meraba .. oralardamısınızz..
bugun ve bu saatte haayıt tohumuna başladım . şimdi içiyorum herkeze şifa dilerim. inş rabbim en kısa zamanda etkisini dösterir. bende adet olamıyorum ve pko luyum doktora gidiyorum klomen tedavisi görüyorum. bu thumuda yanında içmeye karar verdim. bakalım hayırlısı hayıt tohumu içip faydasını gören çok okuduguma göre. düzenli bişekilde içicem. gelişmeleri yazıcam tek tek.. faydasını görenlerde bizim gibi yola yeni başlayanlara bilgi verirsenız sevinirim...

tohumu ezmeye çalıştım ama çok sert ezilmiyor. ezdiğim kadarıyla suyu kaynattım. içine bir çar kaşıgı tohum attım. 5 dk demledim su sarı oldu. içiyorum çok acı değil bence doğru yaptım demi. bundan daha acı olan aslan pencesi civan perçemini içtim ben.

kızlar bende 3 gündür falan içiyorum ama daha adetim gelmedi acaba yanlışmı demliyorum anlamadım.işte 1 bardak suya 1 çaykaşığı kadar hayıt tohumunu ezip katıyorum onu kaynatıyorum bi10dkka kadarda demenlenmesini bekleyip içiyorum:26:

kızlar bende 3 gündür falan içiyorum ama daha adetim gelmedi acaba yanlışmı demliyorum anlamadım.işte 1 bardak suya 1 çaykaşığı kadar hayıt tohumunu ezip katıyorum onu kaynatıyorum bi10dkka kadarda demenlenmesini bekleyip içiyorum:26:

Güzelim,hiçbir bitki çayı 4-5dk dan fazla demlenmez. Ayrıca öyle zehir gibi olur nasıl içiyorsun :KK37:

Ben 1su bardağı kaynamış suya 1çay kaşığından biraz fazla koyuyorum,biraz eziyorum tabi.. 3dk falan demliyorum.ona rağmen sonunu içemiyorum..ıyyy çok acı ya. Ama benim saçlarımı çok döktü o yüzden artık içmiyorum.. Adet düzenine gerçekten iyi geliyor..

Güzelim,hiçbir bitki çayı 4-5dk dan fazla demlenmez. Ayrıca öyle zehir gibi olur nasıl içiyorsun :KK37:

Ben 1su bardağı kaynamış suya 1çay kaşığından biraz fazla koyuyorum,biraz eziyorum tabi.. 3dk falan demliyorum.ona rağmen sonunu içemiyorum..ıyyy çok acı ya. Ama benim saçlarımı çok döktü o yüzden artık içmiyorum.. Adet düzenine gerçekten iyi geliyor..

ne biliyim yaa google araştırınca öyle okudum kaynattım falan bekledim orda 15dakka bekletn yazıyordu ben 10 dakka beklettim..kaynatmamam gerekiyordu yani öylemi şimdi 3 gün boşamı içtim o acı şeyi birde boğazımı fena actıyor yaa:KK17:

ne biliyim yaa google araştırınca öyle okudum kaynattım falan bekledim orda 15dakka bekletn yazıyordu ben 10 dakka beklettim..kaynatmamam gerekiyordu yani öylemi şimdi 3 gün boşamı içtim o acı şeyi birde boğazımı fena actıyor yaa:KK17:

Evet,kaynatma sıcak suya at,üzerini kapat demlensin.Benim de boğazımı kötü yakmıştı başta sonra demleme süresini kısalttım,adetim geciktiğinde içiyordum bana hemen 1-2 güne etki ediyordu..

X