Hayırlı evlilik

Pecete34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2012
462
174
iyi geceler arkadaşlar bi sevgilim vardı ve ayrıldık ondan ayrıldıktan sonra daha başka bakıyorum hayata evleneceğim insanda artık başka özellikler arıyorum hem zengin hem de namazında niyazinda ki eskiden zenginlik önemli değildi yaşadıklarımdan etrafımda gördüklerimden dolayı artık böyle düşünüyorum aranızda hayırlı biriyle evlenmek için Dualar sureler bilen arkadaş varsa lütfen paylaşsın

Hadi namazinda dedin, bu guzel birseydir, ama birde zengin olsun demissin.. zenginlik sadece parayla olmuyor..

Bulursan bir hal çaresini paylaşta bizde nasiplenelim
Hayata bakış açın eskiye dönsün bence yoksa bu bakış açısı baya evde bırakır seni

Merhaba,
Namazında niyazında birini istiyor olmanızın sebebiyle zengin birini istiyor olma sebebiniz birbirine zıt hayat görüşlerine dayanıyor.
Neyi neden istediğinize ve istediklerinize karşılık siz neler sunabileceğinize dair tutarlı cevaplar vermeden henüz aklınız karışıkken birini aramanız sağlıklı olmayabilir.
Şuna 300 kere şu dua buna 444 kere bu dua okunur şeklinde siteler var ama burada öyle şeylere hiç denk gelmedim.
Buraya öyle bir tanıdığı varsa aracı olur diye bunu yazdıysanız da iyi şanslar dilerim.
Aslında Esra Erol un programına katılıp tüm Türkiye de taliplerinizi ararsanız oturup dua okuyup dilemekten daha sonuca odaklı bi çözüm de olabilir yurtiçi yurtdışı herkese ulaşmış olursunuz.
Hakkınızda herşeyin hayırlısı olsun.
Sevgiler

Hem zengin hem namazında niyazında olmasında ne sıkıntı var onu anlayamadım

Zenginliğin garantisi var da ben mi bilmiyorum?
Ne holding sahipleri dipleri gördü bu dünyada, haberiniz vardır.
Siz duanızı değiştirin; ele güne muhtaç olmayacak, üzerimizde bir dam, sıcak yemeğimiz ve bol huzurmunuz olan bir yuva diliyorum deyin.

Benim işim var çok şükür benim kazandığımla ailesini geçindiren erkekler vardır ama yine de benden daha iyi bir işi olsun istiyorum zenginlik derken holding sahibi olarak düşünmeyin

Erkegin namazinda niyazinda olani var mi gercekten?
Benim esim evlenmeden once kendini super dindar sergiledi, hani gorsen evliyayla evleniyorum, bu nasil nasiptir dersin, tovbe estagfurullah. Valla 5 yildir evliyiz, cumalara bile gitmez, namaz da cok nadir, sabaha kalktigi resmen sayilidir. Oruc tutuyor ama eksik olmasin ramazandan ramazana, arada da acar iki uc ayet kuran okur. Herhalde erkegin super dindar anlayisi bu.

Erkeğin namazında olanı zor bulunuyor gerçekten ama benim çekindiğim bundan rahatsız olmaması eksik hissetmemesi kendini

Gönlü zengin olsun
Zengin olanlar da namazında niyazında olmuyor zaten birini seçmek zorundasın

O kadar umutsuz olmamak gerek bence etrafımda olanı bilirim yakınlarımla evli olan avmde eşiyle mescit arayan zenginlikte devlet memuru olup maaşı iyi olan holding sahibi düşüncem yok

O işler duayla olsaydı... Önce tedbir sonra tevekkül diye lafı bile vardır. Kendiniz bir şeyler yapın, ortamlara girin biraz insan tanımaya çalışın, sonra hayırlı birisi karşıma çıksın diye duanızı edin. Durduk yere kapınızı mı çalacak birisi çok dua ettiniz diye? Her şeyin bir usulü adabı var.

24 yaşındayım eskisi gibi sosyal hayatta kalmıyor işimde belli artık eskisi gibi ortamlara girip çıkamıyor insan çalıştığım yerdeki herkes evli nerdeyse kadın erkek biraz da artık evlenemeyecem korkusu başlıyor insanda

24 yaşın nesi var yahu? Duyan sanacak 40-50 oldunuz. Daha gençsiniz, bir sürü ortamdan çevre edinebilirsiniz illa iş ortamı şart değil.

Yaşadığım yer baya küçük ama düşünün ki bir avm bile Yok

Aşırı seçici oldum her ayrıntı istediğim gibi olsun diye düşünmeye başladım istediğim gibi bi insan var mıdır acaba diye düşünmeye de başladım. Bu aralar resmen rüyalarla yaşıyorum gördüğüm her rüyanın anlamına dakikalarca ayrıntılı bakıyorum bi amaçsızlık başladı sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…