Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

bence bu habersız bırakan arkadaslar ıcınde bısey yapmak lazım lısteden cıkarsakmı ilerleyemeyızkı boyle

iyi gecelerrrr, tefriciyeler bitmiş miydi diye soracaktım

canım nehirsuda akşam çevrimiçiydi ama hiç birşey yazmadı....
kayalardan da ses yok ne yapalım canım kendi aramızda dağıtalımmı.....
birde arkadaşım ben önceki arkadaşların niyetleriyle okudum ve tamamlanınca dualarını da yaptım....
eğer senin de duan varsa yaz canım tamamlanınca okuruz.....

Canım elimde 9o adet tefriciye var isterseniz açıkta kalan sayıya ekleyin bunu

kızlar destek için akşamdan beri online beklemedeyım ama ses alamadık ıkı arkadastan yrn erken tahlil işim var yatıyorum canlar

sabah telden bakarım eksık sayı varsa adet alır okur destek olurum opuyorum hepınıziii

Allah razı olsun canım....
hayırlı tahliller iyi sonuçlar alırsın inş......
bizide haberdar et....
Allah rahatlık versin.......

İnanamıyorum şimdi girdim ve gördüm hala bitmedi mi?? Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama bitirmyenleri listeden eleyelim bı şekilde hem terkibe uymuyoruz hem ilerleyemiyoruz..

500 kere söyledik 1 hafta diye...insanlar bildirme zahmetinde bile bulunmayacak kadar önemsemiyorsa bu dua işini zaten aramızda olmamalılar!! Böyle dürterek dua ettirilmez..buraya en baştan yazdık 1 haftada bitirebilecekler katılsın diye!!!

Bence sayıca artmak yerine sıkı yönetime girsek iyi olucak ben artık sinirlenmeye başladım gerçekten!!!!

doğru canım bende zaten öyle yapıyorum bak 3 gündür http://....................../evlenmek-hayirli-bulamayan.html#.U5DDy3J_tXc bunu yapıyorum bugn4. gün bu yapması daha kolay birşey canım

kızlar ya bu kayacan arkadastan ses cıkmıycak herhalde:26:

iyi gecelerrrr, tefriciyeler bitmiş miydi diye soracaktım

bence bu habersız bırakan arkadaslar ıcınde bısey yapmak lazım lısteden cıkarsakmı ilerleyemeyızkı boyle

Arkadaşlar üste yazdığım mesaja bakarmısınız lütfen!!!

Bu şekilde olmaz..bu bir terkiptir..bu kadar ciddiyetsiz olmaz!!! Önce mavigece arkadaşın hakkına girdik şimdide enfl!! Ve evet bence bu hakka girmektir! Çünkü süresi 7 gün diye defalarca söyledik ve listedeki herkeste bunu biliyor!!! Listeyi çoğaltmak yerine azaltmalıyız bu şekilde ilerlenmez artık çok sinir olmaya başladım ben gerçekten!!! İnsanlar haber vermemekten utanmıyorsa bizde listeden silmekten utanmayalım!!

Siz çekiniyosanız ben zevkle silerim sürekli okumayan ve okuyamayacak olanları!!!!

Bir derdim var başlığına yorum yazıp geçer gibi bu başlıkta adınızı yazdırıp geçemezsiniz!! Ben duayı bu kadar ciddiye almayan insanlarla birlikte okumak istemiyorum!! Şimdi birsürü kişi girip bahanelerini sıralıcak kiminin kv si hastanede kimisi yatılı misafir almış kimisi 7/24 çalışıyor bilmemne... Geçelim bunları lütfen!!!

tamamda zaten enfl arkadasınkıne cuma gunu baslamıstık yanı daha vakıt var
evet dıger konuda haklısın okuyamıycak olanlar lısteden cıksın

Ne yapacagiz ?
Enflnin kalan surelerini paylassak önce keske

of sevilacım sabahtan beri özelden de dahil kaç kere msj attım arkadaşlara.....
kulübe girdikleri halde cevap yazmadılar.....
hani enfl arkadaşımız kendi için istekde bulunmakta zorlanır diye ben defalarca hatırlattım....
ama hiç dönüş yok.....
listeden çıkarırız zaten sorun değil....
ama sayı önemliydi.....
bundan sonra belli bir gün belirleyelim mesela çarşambaya kadar bildirimde bulunsun herkes....
bulunmayanın kalan sayısını okuruz....
bu gece duasını yapardık arkadaşın....

Ne yapacagiz ?
Enflnin kalan surelerini paylassak önce keske

Ya canım paylaşırız o sorun değil de böyle paylaş paylaş nereye kadar? Zaten biz okuyacaksak listede ne işleri var?

Ben cidden çok sinirlenmeye başladım artık ...bu ciddiyetsizlik çok sıktı gerçekten..sanki zorla okutuyoruz insanlara..

Düzenli bitirenler devam etsin listeye geri kalanlar ne zaman isterlerse o zaman kendileri için dua etsinler!!! Dürterek dua ettirmeyi ya da etmeyi bu topicte gördüm ben!!

Haklisin.
KayalAra bende msj attim, mavigecede atmis.
Girdiği halde yazmadiysa okumamistir

Valla çok güzel demişsin.. Enfi arkadaşa cuma başladık evet çünkü perşembe gene muammadaydık.. Katılan herkez biliyor perşembe okunan kişinin duası yapılıp diğer arkadaşa geçiyor.. Hani yasin hatmi olsa her türlü bahaneye açık bir hatim.. Abdestli olacaksın, özel durumun olmayacak, sakin sessiz bir yerde olacaksın.. Ama bu aynı deilki.. İşte de okunur evdede.. Sokakta bile okunuyor emin olun.. Çocukları okula koyup gelinceye kadar rahat 100 tane okuyorum.. Demekki okuna bilior.. Ben sıkıldım her perşembe strese girmekten.. Hepte yazıoruZ arkadaşlar haber edinde eksiğiniz varsa tamamlaalım diye, ama ona bile cvp gelmio genellikle

Evet gördüm sen çok uğraşmışsın allah razı olsun senden..ben bu haft doğru düzgün kk ya giremediğim halde 2 günde 1 haber vermeye çalıştım ve vaktim olmamasına rağmen bitirdim..buna sorumluluk almak denir..

Bana kalırsa gerçekten düzenli bitirenlerle devam edelim ve liste sabit kalsın sürekli insan eklenmesin..evet dua bu neticede tabiki isteyen okumalı ama sonrada arkadaşlarımızın hakkı yeniyor..geçen hafta sürekli benide listeye alıcaksınız unutmayın diyen arkadaş nerde? Kayıplardan biri de o mu yoksa ben mi yanlış anladım çünkü hepsini okuyamadım..

Ben de dehşet disiplinli bir insan değilim hayatta..ama duayı da ciddiye alırım..söz veriyorsam,sorumluluk alıyorsam da tutarım..mavigece arkadaşın da hakkı yendi bana göre..o zamanda sinir oldum tuttum kendimi ama bu sefer tutamıcam artık!!

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım bildiklerim doğrultusunda, yanlış biliyorsam Allah beni affetsin. Şimdi bu arkadaşlar geri dönüş yapmadıkları için okudularsa bile okudukları duayı nasıl desem hediye etmemiş oluyorlar dolayısıyla da sayıya bir katkısı olmuyor. Bu kişilerin payına ne verildiyse, totalde kaç salavat eksiği varsa bunu tespit edip burada okuyup bağışlayacak olanlar okusunlar. Arkadaşımızın duasını yaparken de okunan 4444 tefriciye hürmetine duamızı eksiğiyle fazlasıyla doğrusuyla yanlışıyla şu duamızı kabul et diye dualaması yapılır. Allah niyetimizi biliyor sonuçta sayıya çok fazla takılmayalım rabbim duayı her şekilde kabul eder.

Evet çok doğru sölüyosun geç başlandı çünkü perşembe de muamma da kaldı normalde perşembeden perşembeye diye konuşmuştuk..
Ya ben bu hafta o kadar yoğundum ki sürekli dışardaydım ama bir sorumluluk aldım ..bu sorumluluğu herşeye rağmen aldım..ve araba kullanırken bile okudum..

Hatırlıyomusunuz siz 3 günde bitsin demiştiniz ben de 1 haftada bile bitmiyor demiştim..liste çoğaltmak ve hoşgörü tabiki doğru olanıydı ama bir hata bir kere oluyosa hatadır ondan sonrası tercihtir ,kaale almamak gerekli özeni göstermemektir..

Listeyi küçültüp sürekli okuyanlarla hızlı şekilde ilerleyelim ve hatta ramazanda da başka şeyler okuruz hepberaber..listeden silinen arkadaşlar da kendilerine gidip başka topic açabilirler..

Ama ben mesela her okumamda mutlaka sonunda ve başında armağan ediyorum? Bence dilek sahibi bilmese de sayılıyodur..

Olay allahın niyetimizi bilmemesi değil ki olay insanlarım sorumsuzluğu ve ciddiyetsizliği..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…