Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

Nurlum öncelikle liste bıyunca destek verdin ağzına yüreğine sağlık allah razı olsun arkadaşım seninde ne niyetin dileğin varsa rabbim hakkında hayırlısıyla avuçlarına kondursun
senin için
1 yasin
1 fetih
1 rahman
suresi okuyup istediğin duaları 7 şer defa okudum ve salavatını getirdim. Sende hakkını helal et :KK16::KK16:

nurlum için yazılmıs duaları okumaya baslıcakmıyız peki okuyabılırım yani

bilmem sen bilirsin cnm ben senin duanı bitiren arkadaşlar anca uğrar görürler diye yazdım cumaya kadar okunur onunki de müsait olunca okursun sende ister şimdi ister sonra sonuçta tefriciye olmadığı için ablanınkiyle karışmayacağından müsaitsen okuyabilirsin sana kalmış yani öpüyorum tatlım

Nurlum öncelikle liste bıyunca destek verdin ağzına yüreğine sağlık allah razı olsun arkadaşım seninde ne niyetin dileğin varsa rabbim hakkında hayırlısıyla avuçlarına kondursun
senin için
1 yasin
1 fetih
1 rahman
suresi okuyup istediğin duaları 7 şer defa okudum ve salavatını getirdim. Sende hakkını helal et :KK16::KK16:
s

Amin canım Allah senden de razı olsun . Sende hakkini helal et .
Gönlüne , emeğine sağlık Rabbim dieklerimizi hayirlsiyla kabul etsin insallah .
Çok tesekkur ederim duaların için canım arkadasım Allah gönlüne gore versin .

Arkadaşlar son duamıza geldi sıra trl de berıremle dg 62 arkadasımız kaldı sanırım onlarda yarına kadar tamamlamıs olurlar Nurlumda bize dışardan destek veren arkadaşımızdı onada sordum duasını şu şekilde iletti

Duamı aşağıya yazdım , okuyabilen ezbere bildiği sürelerde değiştirip , eksiltip veya ilave yapabilir .Kimin gönlünden ne geçerse artık .
herkesten Allah razı olsun. 16:

Hepimize , ailelerimize ve tüm sevdiklerimize hayırlı kul olmayı nasip etsin Rabbim , ailemize , bizlere sağlık , huzur , güzel geçim ve muhabbet versin . Ölmüşlerimizin günahlarını affetsin ve cennetinde buluştursun cümlemizi Rabbim sıkıntıda olan ve zulüm gören tüm kullarına yardım etsin .
hepimizin kalbindeki hayırlı duaları kabul etsin inşallah .

Ayetel Kürsi
Fatiha
İhlas
Nas
Felak sürelerini 1 kez okuyup
33 adet te salavat .

okuduktan sonra bılgı donersenız ana sayfamızda takıp edıp onun duasınıda tamamlayıp listemızı bıtırelım :KK16::KK16::KK16:

Okudum allahim gönlune göre versin aminnnnn

s

Amin canım cümlemizden razı olsun hepimizin dualarını dileklerini tövbelerini kabul etsin :KK19:

Emel için haurlı rızk iş için okuma nıyetımız için alınan sayılar

özgem 81 ------- 500 adet okundu
nutella --------- 300 okundu
kalemero------- kk ya gırmıyor
dg62 --------- 100 adet okuyor
tuana 82---------300 adet okundu
berırem ---------200 adet okundu
nurlum-----------200 adet okundu

su an 1500 adet okundu dg de haber verince 1600 olarak bıtıcek trl nın listesi

Canim ben bisey snlamadim simdi bunu kime okuyoz sadece bunlarimi okuyacaz

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım arkadaşımız gönülden geldiği gibi dua istıyor ıster yazdıklarını istediğiniz sayıda okuyun ister içinden bilmediğiniz varsa bildiğinizle değiştirin ister benim yaptığım gibi bambaşka bir sure yasin vb okuyup ardından bu duaları okuyun yani özünde o bu yazılmış dualardan birer adet veya daha fazla 33 selavat istiyor geri kalanda sizin gönlünüzden gelen

canım arkadaşımız gönülden geldiği gibi dua istıyor ıster yazdıklarını istediğiniz sayıda okuyun ister içinden bilmediğiniz varsa bildiğinizle değiştirin ister benim yaptığım gibi bambaşka bir sure yasin vb okuyup ardından bu duaları okuyun yani özünde o bu yazılmış dualardan birer adet veya daha fazla 33 selavat istiyor geri kalanda sizin gönlünüzden gelen

Tmm canim anladim ok allah kabul etsin ozaman

İphon'den

kızlar 4.5 aylık hamileyim 3 haftadan beri sıkıntılı durumlar geçiriyoruz şükür tabi bunada rabbim sevdiği kullara dert sıkıntı gönderirmiş erkek bebeğim idrarını yapamıyor mesanesi büyük böbreklerinde sıkıntılar olabilir hayatı boyunca diyaliz mak. bağlı olabilir dr.lar umutsuz vaka olarak görüyorlar ya aldır böyle beklersen durumu kötüye gidecek yada ameliyatla mesanesine şant takarız dediler tabi ben ameliyatı tercih ettim ama şuan bir takım tahlillerden geçmemiz gerekecek. ondan sonra yapacaklar tabi bu arada duayı elden bırakmıyorum rabbime tevekkül ettim hayırlısı nedr bilemeyiz. ama gönülde rabbim şifasını versin sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağıma almak. sizden ricam oğlum muhammed ali yede dualarınızda yer vermek herşey gönlünüzce olsun rabbim ne muradınız varsa versin

kızlar 4.5 aylık hamileyim 3 haftadan beri sıkıntılı durumlar geçiriyoruz şükür tabi bunada rabbim sevdiği kullara dert sıkıntı gönderirmiş erkek bebeğim idrarını yapamıyor mesanesi büyük böbreklerinde sıkıntılar olabilir hayatı boyunca diyaliz mak. bağlı olabilir dr.lar umutsuz vaka olarak görüyorlar ya aldır böyle beklersen durumu kötüye gidecek yada ameliyatla mesanesine şant takarız dediler tabi ben ameliyatı tercih ettim ama şuan bir takım tahlillerden geçmemiz gerekecek. ondan sonra yapacaklar tabi bu arada duayı elden bırakmıyorum rabbime tevekkül ettim hayırlısı nedr bilemeyiz. ama gönülde rabbim şifasını versin sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağıma almak. sizden ricam oğlum muhammed ali yede dualarınızda yer vermek herşey gönlünüzce olsun rabbim ne muradınız varsa versin

Rabbim tez zamanda şifa versin ben ve gören arkadaşlar elbette dualarında unutmazlar bebeğini canım nerede böyle sıkıntı çeken anne adayı varsa bu mubarek günlerin hürmetine hepsina şafi ismiyle şifa versin Allahım sağlıkla kucağına alırsın işallah....

3 ihlas 1 fatıha benden..3 ihlas 1 fatıhada eşimden allahım tez zamanda şifasını versin amın.....

s

cnm dg62 özelden yazmıs bana senın dualarını okumus Allah kabul etsın

Rabim acil sifalar versin
Fatiha
Ihlas
Nas
Felak
Ayetel kürsi
33 salavat okudum okudum allah acil sifalar versin insallah

İphon'den

Canim ben okudum hepsini hem nurluma hem sibelim 777 okudum ne yazdiysaniz okudum hepsini tmm

İphon'den

Canim ben okudum hepsini hem nurluma hem sibelim 777 okudum ne yazdiysaniz okudum hepsini tmm

İphon'den

nurlum için yazılmıs duaları okumaya baslıcakmıyız peki okuyabılırım yani

tuanam Allah kabul etsin arkadaşım ağzına sağlık
trl senın duanda dgyı beklıyorduk oda tamamlamıs duanı rabbım hakkında hayırlı bır rızk kapısı cıkartsın ablanın karsısına
arkadaşlar mumkun mertebe hakkıyla herkes herkes için okumaya çalıştı dua haktır hakkınızı helal edın kımın ne dileği varsa rabbım en kısa zamanda hayırlısıyla nasıp kısmet etsin :KK16::KK16::KK16:

X