Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

dua toplamak hiç hoş bir cümle degil öncelikle lütfen tartışırcasına eleştirmeyin ki benmki bir tavsiyeydi, artı keşke bu yorumu okudugunuz gibi duayı tamamladıgıma dair yorumuda okusaydınız.bana gelince 2 saatte okundugunu belirttim ben zaten ilk gün yarısından fazlasını okumuştum bu hafta ekstra yogunlugumdan önümdede 1 hafta olmanın rahatlıgıyla tamamladım .
bundan sonra ALLAHın izniyle 3 günde tamamlarım fikrimi söyledim hepsi bu.

Yani siz iyi niyetli bir öneri yapmışsınız ama biz şuanda bile 1 haftada bitmesine ve sayının tamlığına uğraşıyoruz..yani öneriniz imkansız anlamında söyledim aslında amacım kızmak değil önerinin neden imkansız olduğunu sizin bile küçümsediğiniz halde bitiremediğinizi örnek göstererek anlatmaya çalıştım..ama cidden çok sinirli olduğum için ve nedense hep son güne kadar haber verilmediği ya da son gün okuyamadım denildiği için sakin olamıyorum artık anlayışlı olamıyorum..yorumum sert geldiyse kusura bakmayın sizinle alakası yok durumun

Evet çok doğru sölüyosun geç başlandı çünkü perşembe de muamma da kaldı normalde perşembeden perşembeye diye konuşmuştuk..
Ya ben bu hafta o kadar yoğundum ki sürekli dışardaydım ama bir sorumluluk aldım ..bu sorumluluğu herşeye rağmen aldım..ve araba kullanırken bile okudum..

Hatırlıyomusunuz siz 3 günde bitsin demiştiniz ben de 1 haftada bile bitmiyor demiştim..liste çoğaltmak ve hoşgörü tabiki doğru olanıydı ama bir hata bir kere oluyosa hatadır ondan sonrası tercihtir ,kaale almamak gerekli özeni göstermemektir..

Listeyi küçültüp sürekli okuyanlarla hızlı şekilde ilerleyelim ve hatta ramazanda da başka şeyler okuruz hepberaber..listeden silinen arkadaşlar da kendilerine gidip başka topic açabilirler..

Kesinlikle haklı çıktın.. İşk yazdığımda ne 3günü dediğinde , yok artık daha neler demiştim.. Haklıymışsın

YENİ LİSTE

1)mavigece07--260 çekildi
2)Sevila34- 260 çekildi
3)Enfl-- 260 ,260 ve 24 çekildi
4)lilruba--- 260 çekildi
5)MissCherryBloosom- 260 çekildi
6)Ceylinimdeceylinim-- - 260 çekildi
7)fndkfndk-- 260 çekildi
8)rapisa- 260 çekildi
10)tolin--- 260 çekildi
11)Sottile--- 260 çekildi
12)vazgecilmez--- 260 çekildi
13)capoeira --- 260 çekildi
14)özgem81-- 260 çekildi
15)Nehirsu85-- 110 çekilecek Enfl için 150 çekildi
16)buujuu--260 çekildi
17)kayalar0123 -- 260 çekilecek Enfl için

canlarıım en son durum buydu....
nehirsu dönüş yapabilir....
ama kayalar0123 ümitsiz vaka.....
onunkini 260 ı paylaşıyoruz......

Kesinlikle haklı çıktın.. İşk yazdığımda ne 3günü dediğinde , yok artık daha neler demiştim.. Haklıymışsın

Buarada senle değil 3 gün 1 günde bile bitirilir hem çok hızlı okuyor ,hem çok ciddiye alıyorsuniyiki listemize katıldın..

Ama durumu görüyorsun malesef.. :KK43: bu dua bir kilittir sayısı 4444 tür şimdi fazlamı eksik mi olduğunu bilmeden okuycaz işte :KK43:

YENİ LİSTE

1)mavigece07--260 çekildi
2)Sevila34- 260 çekildi
3)Enfl-- 260 ,260 ve 24 çekildi
4)lilruba--- 260 çekildi
5)MissCherryBloosom- 260 çekildi
6)Ceylinimdeceylinim-- - 260 çekildi
7)fndkfndk-- 260 çekildi
8)rapisa- 260 çekildi
10)tolin--- 260 çekildi
11)Sottile--- 260 çekildi
12)vazgecilmez--- 260 çekildi
13)capoeira --- 260 çekildi
14)özgem81-- 260 çekildi
15)Nehirsu85-- 110 çekilecek Enfl için 150 çekildi
16)buujuu--260 çekildi
17)kayalar0123 -- 260 çekilecek Enfl için

canlarıım en son durum buydu....
nehirsu dönüş yapabilir....
ama kayalar0123 ümitsiz vaka.....
onunkini 260 ı paylaşıyoruz......

Ben yorgunluktan nickleri karıştırdım

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ne yapalım.....
kalan sayıyı paylaşalım mı...
kayalar0123 den dönüş olacağını sanmıyorum......260 çekilecek görünüyor....
nehirsu85 de 150 okumuş 110 kalmış.....belki o döner.....

Son durum ne? Kalan giden ne var? Zaten dua cuma akşamına kaldı, cuma öğlen girer bakarım payıma düşen sayıyıda alırım.

Son durum ne? Kalan giden ne var? Zaten dua cuma akşamına kaldı, cuma öğlen girer bakarım payıma düşen sayıyıda alırım.

Nacizane fikrim, bence yarın akşama kalmasın derim. okuma sırası olan arkadaş yarın sela ile ezan arasında dualamasını yapsın daha etkili olur diye düşünmekteyim. Sanırım son durum 260 adet eksik vardı. okuduğum 100 adeti ben veriyorum, 60 adet de sevila34 aldı açıkta kalan sayımız 100'e düştü

Ben de okuduğum 100 adeti veriyorum Allah kabul etsin

Nehirsu az önce bana bitirdiğine dair mesajı görmediğimi yazmış bende görmedim sandım..sende mi görmedin canım?

canım en son 17 de msj atmış onu gördüm......
bitirdiğime dair haber veririm yazmış....
ondan sonra ben 22 de msj attım....
dönüş olmadı....

canım son durum 100 adet kaldı
peri 100
sevila 60
bende 50 alıyorum...
sende yarın sabaha kadar yada sabah 50 tane okuyabilir misin....
enfle sürpriz yaparız.......:13:

arkadaşlar bence listeye yeni ekleme yapmayalım listeden düzenli okuyanlar kimler onlarla devam edelim ben zaten anlamıyorum topu topu 260 tane hani ben 2 haftadır fazla mesai yapıyorum hani işimde kolay değil işteyken bile öğle aralarında 3 tane bile okuyabilirsem okuyorum. hani olabilir hastalık olur beklenmedik bir durumla karşılaşılır en azından girip bir haber ver online olupta atılan mesajlara cevap vermemek umursamazlıktan başka birşey değil. bence 260 tanenin 1 hafta kadar uzun bir zamanda bitmesi de bu yüzden herkes önemsese daha kısa sürede biter.

kızlar ne yapılıyosa ben ona uyarım benım ıcın sorun olmaz zaten okuyamadıgım kısım kaldıgındada yazmıstım buraya bılgılendırmyi duzenlı yaparım:KK31::KK31:

arkadaşlar bence listeye yeni ekleme yapmayalım listeden düzenli okuyanlar kimler onlarla devam edelim ben zaten anlamıyorum topu topu 260 tane hani ben 2 haftadır fazla mesai yapıyorum hani işimde kolay değil işteyken bile öğle aralarında 3 tane bile okuyabilirsem okuyorum. hani olabilir hastalık olur beklenmedik bir durumla karşılaşılır en azından girip bir haber ver online olupta atılan mesajlara cevap vermemek umursamazlıktan başka birşey değil. bence 260 tanenin 1 hafta kadar uzun bir zamanda bitmesi de bu yüzden herkes önemsese daha kısa sürede biter.

evet canım insanı sinir edende online olup cevap vermemek....
iyi niyetli olup görmedi diyeceğim ama o kadar çok msj attım ki....
bende iş yerinde her türlü yoğunluğa karşı yinede ihmal etmemeye çalışıyorum.....
neyse vardır bir hayır...:KK52:

kızlar ne yapılıyosa ben ona uyarım benım ıcın sorun olmaz zaten okuyamadıgım kısım kaldıgındada yazmıstım buraya bılgılendırmyi duzenlı yaparım:KK31::KK31:

he bu arada okumayı elımden geldıgı kadar yapıcam cunku bu grupta olmak ıstıyorum:KK31::KK31:

eksik kalan alınması gereken tefriciye varsa alabilirim arkadaşlar

Arkadaşlar üste yazdığım mesaja bakarmısınız lütfen!!!

Bu şekilde olmaz..bu bir terkiptir..bu kadar ciddiyetsiz olmaz!!! Önce mavigece arkadaşın hakkına girdik şimdide enfl!! Ve evet bence bu hakka girmektir! Çünkü süresi 7 gün diye defalarca söyledik ve listedeki herkeste bunu biliyor!!! Listeyi çoğaltmak yerine azaltmalıyız bu şekilde ilerlenmez artık çok sinir olmaya başladım ben gerçekten!!! İnsanlar haber vermemekten utanmıyorsa bizde listeden silmekten utanmayalım!!

Siz çekiniyosanız ben zevkle silerim sürekli okumayan ve okuyamayacak olanları!!!!

Bir derdim var başlığına yorum yazıp geçer gibi bu başlıkta adınızı yazdırıp geçemezsiniz!! Ben duayı bu kadar ciddiye almayan insanlarla birlikte okumak istemiyorum!! Şimdi birsürü kişi girip bahanelerini sıralıcak kiminin kv si hastanede kimisi yatılı misafir almış kimisi 7/24 çalışıyor bilmemne... Geçelim bunları lütfen!!!

X