Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

arkadaşlar merhaba....
perican55 arkadaşım yeni katıldın topiğimize hoşgeldin canım....
canlarım 3 günde bitirelim diye güzel bir niyette bulunmuşsunuz bunu eminim herkes ister ama 3 arkadaşımız için şuana kadar okuduk ve bırakın 1 haftayı son gün bile dönemeyen arkadaşlar var....
benim nacizane önerim iyice birbirimize alışıp sürekli okuyanlarımız netleşince 3 güne indirelim....
yoksa bazı arkadaşlarımıza zor gelip ayrılabilirler...
herkes duadan nasiplensin derim.....
bakın hala enfl arkadaşımızın ki tamamlanmadı....
üstelik bende dahil bazı arkadaşlarımız ara ara okuyamayanlara yardım delim diye buradan yazdık.....
listemiz tam olarak netleşip herkes aynı hassasiyeti gösterdiğinde 3 güne indiririz...ne dersiniz.....hepinizi yüreğimle öpüyorum....
Allah dualarınızı kabul etsin....:KK16:

Ben topice yeni girdiğim için olanı biteni bilmiyom tabi öyle yapalım o zaman

doğru canım bende zaten öyle yapıyorum bak 3 gündür http://....................../evlenmek-hayirli-bulamayan.html#.U5DDy3J_tXc bunu yapıyorum bugn4. gün bu yapması daha kolay birşey canım

onun 7 gün boyunca 7 defa okunan (surenin tamamı yani )yapıp ardından er gün 1 veya 3adet olarak devam edilen usulu var onu biliyorum uygulayıp o gunde 1 veya 3 defaya devam edememiştim çok uzun ağır gelmişti.Taha suresi okuma olarakta kolay okunan bir sure değil yasin fetih gibi mesela.

21 gün boyunca günde 1 adet taha suresi veya ilk 12 ayet 6 rekat namazın ardından 21 defa okunuyor.
bence 21 gun gunde bir adet mantıklı ama aslolan duada ısrarcı olmak duanın kabul olmaması diye bırsey yok öncelikle mukafatı bu dunyada değilsede ahirette verilir okuyoruz bunu herkes dile getirir.Ama ısrar önemli olmadı bu diye vazgeçmiyceksin ısrar ediceksin bir kapıyı ne kadar ısrarla çalarsan o kadar tez açılır :KK34: diye bakıyorum ben...

canım öle olmuo:KK70:
cuma günü sela ile ezan arası 21 taha süresi okunursa ALLAHIN izniyle evlilik olurmuş. ama tek kişinin okuması mümkün değil.7kişi okunsa adam başına 3 tane düşer olede oluyormuş.ben yarın kendim için yapmak istiyorum benim için sela ile ezan arası 3 taha okuyabilcek 6 arkadaş arıyorum sırayla okuyan arkdaşlarım için bende her hafta okuyacaktım ama henüz toplayamadım 6 kişi:/

canım sana yardımcı olmak isterdim ama yarın çok yoğun birgün benim için...
birde sela vakti evde olmuyorum malesef......
ama böyle bir duayı bilmiyordum.....
paylaştığın için Allah razı olsun......

doğru canım bende zaten öyle yapıyorum bak 3 gündür http://....................../evlenmek-hayirli-bulamayan.html#.U5DDy3J_tXc bunu yapıyorum bugn4. gün bu yapması daha kolay birşey canım

Link açılmadı ama Allah kbl etsin arkadaşım gönlüne göre olsun vazgeçme ısrar et al bi daha baştan bi daha baştan oku gerekirse ha bu dua değilde başka dua olur onu senin kalbin seçer zaten isteyene veriyor yaradan ben çok örneğini gördüm.Dilerim sanada hayırlısını nasip eder:KK16:

arkadaşlar merhaba....
canlarım 3 günde bitirelim diye güzel bir niyette bulunmuşsunuz bunu eminim herkes ister ama 3 arkadaşımız için şuana kadar okuduk ve bırakın 1 haftayı son gün bile dönemeyen arkadaşlar var....
benim nacizane önerim iyice birbirimize alışıp sürekli okuyanlarımız netleşince 3 güne indirelim....
üstelik bende dahil bazı arkadaşlarımız ara ara okuyamayanlara yardım delim diye buradan yazdık.....
listemiz tam olarak netleşip herkes aynı hassasiyeti gösterdiğinde 3 güne indiririz...ne dersiniz.....hepinizi yüreğimle öpüyorum....

Bu daha mantıklı olur cnm haklısın :KK8:

canım amin inşallah hepimizin gönlüne göre versin. canım linkteki yazı kısa kopyalıyorum buraya belki yapmak istersin daha kolay bir uygulama
Kısmeti bağlı olduğunu düşünen,evlenmek için bir türlü uygun birini bulamayan bir kimse aşagıdaki dua formülünü 21 gün uygulasın.

Bir bardak temiz bir suya 101 defa aşağıdaki duayı okuyup her gün içsin.Bu okuma ve içme işlemine 21 gün devam etsin .İnşallah Allah hayırlı kısmetler çıkaracaktır.

Dua:

“İnnâ Fetahnâ Leke fethan-mübina.Ve fütihatis-semâiü fekânet ebvabâ.”

Link açılmadı ama Allah kbl etsin arkadaşım gönlüne göre olsun vazgeçme ısrar et al bi daha baştan bi daha baştan oku gerekirse ha bu dua değilde başka dua olur onu senin kalbin seçer zaten isteyene veriyor yaradan ben çok örneğini gördüm.Dilerim sanada hayırlısını nasip eder:KK16:

canım amin inşallah hepimizin gönlüne göre versin. canım linkteki yazı kısa kopyalıyorum buraya belki yapmak istersin daha kolay bir uygulama
Kısmeti bağlı olduğunu düşünen,evlenmek için bir türlü uygun birini bulamayan bir kimse aşagıdaki dua formülünü 21 gün uygulasın.

Bir bardak temiz bir suya 101 defa aşağıdaki duayı okuyup her gün içsin.Bu okuma ve içme işlemine 21 gün devam etsin .İnşallah Allah hayırlı kısmetler çıkaracaktır.

Dua:

“İnnâ Fetahnâ Leke fethan-mübina.Ve fütihatis-semâiü fekânet ebvabâ.”

Allah razı olsun cnm paylaşım için
bilmeyen arkadaşlar tereddüt eden olursa diye yazalım dua daki “İnnâ Fetahnâ Leke fethan-mübina fetih suresinden bir bölüm....
Malum nette asılsız dua yada yanlış yönlendirmeli sitelerde çok insan tereddüt edebiliyor...
sevgiler

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba....

Çok güzel yaZmışsın. Çoook yoğun olan biri bile bence 3 günde okuyabilir ama son gün bile hep muammada kalıyoruz.. Liste çok uzun keşke herkez aynı hassasiyeti göstersede haftada iki kişi için yapabilsek.. Herşeyin hayırlısı..ama listede 20 kişi var belki daha fazla olacak.. Kimse 20 hafta boyunca buraya katılamaz bence.. Yakında izine gideceğim internetim yok mesela.. Aldım alıorum deyesiye baya zaman geçer.. Ramazan girecek, kuran hatmi yasin hatmi derken, buraya giriş yine Zor..

Oyy lilrubacığıma mı okuyacağız tememdir ben onun niyetine şimdiden okumaya başlayayım madem ..

canım benim yeni gördüm mesajını....
evet pericim benim için okuyacağız....
nekadar iyisin canım benim...
senin topiğde takip ediyorum.....
çokşey öğrendim....ve uyguladıkça sanada dua ediyorum.....
Bazen yürekten bir bağ kurmak için illa o insanı görmen gerekmiyormuş....
Güzel yürekli arkadaşım Allahım seni hem bu dünyada hem öte alemde en yüce mevkilerde olmanı nasip etsin inş....

niyetimi sormuştun perim karar veremedim :KK1: yazamadım bişey.......
eş ve iş için 2 şey için niyet edebiliyor muyuz yoksa tek şeye mi niyet etmek uygun olur........

canım bilgilendirdiğin için sağol :KK16: doğrusu bende bilmiyordum Fetih suresi olduğunu

Allah razı olsun cnm paylaşım için
bilmeyen arkadaşlar tereddüt eden olursa diye yazalım dua fetih suresinden bir bölüm....
Malum nette asılsız dua yada yanlış yönlendirmeli sitelerde çok insan tereddüt edebiliyor...
sevgiler

canım benim yeni gördüm mesajını....
evet pericim benim için okuyacağız....
nekadar iyisin canım benim...
senin topiğde takip ediyorum.....
çokşey öğrendim....ve uyguladıkça sanada dua ediyorum.....
Bazen yürekten bir bağ kurmak için illa o insanı görmen gerekmiyormuş....
Güzel yürekli arkadaşım Allahım seni hem bu dünyada hem öte alemde en yüce mevkilerde olmanı nasip etsin inş....

niyetimi sormuştun perim karar veremedim :KK1: yazamadım bişey.......
eş ve iş için 2 şey için niyet edebiliyor muyuz yoksa tek şeye mi niyet etmek uygun olur........

Hayırlı bir eş ve iş için diyelim o zaman, canım duaların için Allah razı olsun rabbim cümlemizin gönlüne göre versin inşallah ben de herkese duacıyım canım benim ..
peki kaç tane okucaz ben şimdiden 72 tane okudum devam edicem

Çok güzel yaZmışsın. Çoook yoğun olan biri bile bence 3 günde okuyabilir ama son gün bile hep muammada kalıyoruz.. Liste çok uzun keşke herkez aynı hassasiyeti göstersede haftada iki kişi için yapabilsek.. Herşeyin hayırlısı..ama listede 20 kişi var belki daha fazla olacak.. Kimse 20 hafta boyunca buraya katılamaz bence.. Yakında izine gideceğim internetim yok mesela.. Aldım alıorum deyesiye baya zaman geçer.. Ramazan girecek, kuran hatmi yasin hatmi derken, buraya giriş yine Zor..
evet canım ya haklısın 20 hafta demek..
ne yapsak bilemiyorum....
senin durumunda olanlarda vardır......
ben bu açıdan bakamadım.....

Hayırlı bir eş ve iş için diyelim o zaman, canım duaların için Allah razı olsun rabbim cümlemizin gönlüne göre versin inşallah ben de herkese duacıyım canım benim ..
peki kaç tane okucaz ben şimdiden 72 tane okudum devam edicem

canım çok hızlısın......
:nazar:
bir arkadaş dönüş yapmadığı için herkes kaçar tane okuyacak net değil.....
ben bu gece ayarlamaya çalışırım canım....

arkadaslar bugun persembe yeni listenize beni eklemeyi unutmayin. benim icin de hayirli evlilik ucun dua ederseniz cooooooooooooooooooooooooook sevinirim.:KK1:
canım seni de yeni listeye ekleyelim......
yarından itibaren başlayacağız inş....

X