Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

500 tane oldu...

Son durum bumu canım ona göre aksam mübarek günde duamı yapıyım

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydınn kızlar devam ediyor ama 1-2 güne biter inşallah başlarsanız katılırım 1 haziranda iş dolayısı ile yurt dışına çıkıyorum bilginiz olsun katılamam o zaman iç fırsatım olmaz çünkü biliyorum

500 adet eksik var canim onu da tamamlarim ben net sayi gelsinki kalani ona gore okuym diye bekledim. Okuyan arkadaslar hakkinizi helal edin benim dilegim icin okudunuz allah hepinizin gonlune gore versin cook cok tesekkur ederim.

kızlar selammmm tekrar malum perıyodlar falan derken uzadı yine dua aramız
trl bıze okumustu biliyorsunuz bizde onla nurluma istedikleri bir duayı okuruz demiştik bu cuma başlayalım diorum sayı vermiyorum herkes 1 haftada okuyabileceği adedi yazsın böylece bizler ne kadar okuyabiliyoruz ortaya çıkar ve kalanıda onlar tamamalarlar dedik
öncelikle ablası için istiyır ablasının ismi Emel okuduğu alanda hayırlı bir iş bulmak izin rızk için niyeti mesajımı gördüğünzde geri döner ve kaç adet okuyacağınızı yazarsanız sevinirim ben nutella ve nurlumada sorup onların adedinide buraya yazacağım sevgiler :KK16::KK16:

Emel için haurlı rızk iş için okuma nıyetımız için alınan sayılar

özgem 81 ------- 500 adet aldı
nutella --------- 300 adet aldı
kalemero
dg62
tuana 82
berırem
trltrl
nurlum

sizlerde sayılarınızı dönersenız lısteyı belırleyelım

nutella --------- 300 adet aldı
kalemero
dg62
tuana 82
berırem
trltrl
nurlum

sizlerde sayılarınızı dönersenız lısteyı belırleyelım

Okuyunca versem olurmu simdi bilmiyom nekadar okurum yarin kendiminkini yapiyim cumartesi baslarim ona simdi ne sayi versem bilmiyorum

İphon'den

Okuyunca versem olurmu simdi bilmiyom nekadar okurum yarin kendiminkini yapiyim cumartesi baslarim ona simdi ne sayi versem bilmiyorum

İphon'den

tamam cnm oda olur ama kalanı onlar tamamlayacağı için bır kaç gun onceden yaklasık sayıyı bilsinler diye dedim önceden yazalım sen okuyunca hbr veririsin optm

nutella -------300 adet aldı
kalemero
dg62
tuana 82 --------
berırem ----------
nurlum --------- 200 adet aldı

hadı kızlar yokmu artıran :KK9::KK9:

tamam cnm oda olur ama kalanı onlar tamamlayacağı için bır kaç gun onceden yaklasık sayıyı bilsinler diye dedim önceden yazalım sen okuyunca hbr veririsin optm

Tmm canim okuyunca veririm ne kadar okursam veririm devami olursa devam derim bilgilendiririm canim bende öptüm

İphon'den

kalemero
dg62
tuana 82 --------
berırem ----------

hadı kızlar yokmu artıran :KK9::KK9:

Ben sana bahsettiğim durumumdan sebep 100 adet alabilirim canım Allah arkadaşımızın dileğini kabul etsin daha fazla okuyabilirsem muhakkak yazarım

Emel için hayırlı rızk kapısı iş için okuma nıyetımız için alınan sayılar

kalemero
dg62 -------- 100 adet aldı
tuana 82 --------
berırem ----------200 adet aldı

tuana okuyunca haber vercek kalemeroda uzun süredir girmiyor siteye işallah iyidir merakta ettim 1 ayı geçmiş :KK14:
bu arada trlcim sayılarımız cok değil siz kalanı okuyabilecek misiniz ??Malum ramazan çoğu kişi hatim yada başka dua topıklerındede duaya başlıyor öyle olunca burada sayı çok alamadık

maşallah yarın son sayını yazarsan son adede göre tuanam kalanı tamamlıycak

Son durum bumu canım ona göre aksam mübarek günde duamı yapıyım

İphon'den

500 adet eksik var canim onu da tamamlarim ben net sayi gelsinki kalani ona gore okuym diye bekledim. Okuyan arkadaslar hakkinizi helal edin benim dilegim icin okudunuz allah hepinizin gonlune gore versin cook cok tesekkur ederim.

günaydınn kızlar devam ediyor ama 1-2 güne biter inşallah başlarsanız katılırım 1 haziranda iş dolayısı ile yurt dışına çıkıyorum bilginiz olsun katılamam o zaman iç fırsatım olmaz çünkü biliyorum

kızlar durumlar nasıl ???

Emel için hayırlı rızk kapısı iş için okuma nıyetımız için alınan sayılar

kalemero
dg62 -------- 100 adet aldı
tuana 82 --------
berırem ----------200 adet aldı

tuana okuyunca haber vercek kalemeroda uzun süredir girmiyor siteye işallah iyidir merakta ettim 1 ayı geçmiş :KK14:
bu arada trlcim sayılarımız cok değil siz kalanı okuyabilecek misiniz ??Malum ramazan çoğu kişi hatim yada başka dua topıklerındede duaya başlıyor öyle olunca burada sayı çok alamadık

Olsun canım okuruz biz kımse kendını zorlamasın okuyandanda okuyamayandanda Allah razı olsun sayı azaldı evet kım ne kadar okuyabılırse gerisini biz tamamlarız

özgem 81 ------- 500 adet okundu
nutella --------- 300 adet okuyor
kalemero
dg62 --------- 100 adet okuyor
tuana 82---------300 adet okundu
berırem ---------200 adet okunacak
nurlum-----------200 adet okuyor

Bana 300 yaz devam edersem yazarım daha ok

İphon'den

Ben bu sefer biraz yavaş ilerliyorum sanırım vaktim olmadı pek okumak için inşallah cumaya kadar bitiricem

Olsun canım okuruz biz kımse kendını zorlamasın okuyandanda okuyamayandanda Allah razı olsun sayı azaldı evet kım ne kadar okuyabılırse gerisini biz tamamlarız

Aktiflenmiş geldim:)
Herkese merhaba hadi hayırlısıyla yapıp listemizi başlayalım.Rabbim dualarımızı kabul etsin ...

ben kaldığım yerden devam edeyim mi ?

Arkadaşlar son duamıza geldi sıra trl de berıremle dg 62 arkadasımız kaldı sanırım onlarda yarına kadar tamamlamıs olurlar Nurlumda bize dışardan destek veren arkadaşımızdı onada sordum duasını şu şekilde iletti

Duamı aşağıya yazdım , okuyabilen ezbere bildiği sürelerde değiştirip , eksiltip veya ilave yapabilir .Kimin gönlünden ne geçerse artık .
herkesten Allah razı olsun. 16:

Hepimize , ailelerimize ve tüm sevdiklerimize hayırlı kul olmayı nasip etsin Rabbim , ailemize , bizlere sağlık , huzur , güzel geçim ve muhabbet versin . Ölmüşlerimizin günahlarını affetsin ve cennetinde buluştursun cümlemizi Rabbim sıkıntıda olan ve zulüm gören tüm kullarına yardım etsin .
hepimizin kalbindeki hayırlı duaları kabul etsin inşallah .

Ayetel Kürsi
Fatiha
İhlas
Nas
Felak sürelerini 1 kez okuyup
33 adet te salavat .

okuduktan sonra bılgı donersenız ana sayfamızda takıp edıp onun duasınıda tamamlayıp listemızı bıtırelım :KK16::KK16::KK16:

X