Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

Ben kimseye borçlu kalmak istemem canım hele kul hakkı borcuna hic giremem o sebeple okudum içim rahat

Ben kimseye borçlu kalmak istemem canım hele kul hakkı borcuna hic giremem o sebeple okudum içim rahat
borçlu kalmıyorsun ki canım bu kadına özgü bişey elinde değil üstelik yerine okuyacak arkadasların var kuralları başta yazmıştım keşke o zaman söyleseydin değil mi bu söylemin diğer mazaretli arkadaişlarıda kırabilir bu arada

Benim okuycak kimsem yok canım onların var demekki kırılacak bişey göremedim ben ama algıda seçicilik olmuş

Benim okuycak kimsem yok canım onların var demekki kırılacak bişey göremedim ben ama algıda seçicilik olmuş
listedeki diğer arkadaşlardan bahsettim yazdıklarını okudum ve her defasında önceden ve toplu okuma yapılmayacagını yazdım kurallarda yazıyordu listeyi oluşturmadan kabul edecekler katılsın gibi bişey yazdım

bak yazmışım kuralları liste ye başlamadan

Ben senden bu tavrı hiç ummazdim geberikgelin senin tüm sorunlarinla ilgili o kadarda dertlesmistik halbuki Allah sana selamet versin okumaya da sırf senin için katıldım bu guruba sana belki benim duam iyi gelir diye kimin kime faydası olacağı belli olmaz çünkü allah bilir bunu elhamdülillah bı sıkıntım yok çünkü

neden böyle bişey yazdın selametle demek kötü bişey degil Allah biliyor kötü niyetlede demedim ben kuralları yazmıştım bir kaç defa da söyledim ama sen ısrarla okumuşsun buna kırıldım ama uzatmamak için iyi geceler yazdım ve kuralları paylaştım inşallah hiçbi zaman sıkıntın olmasın ben yanlış bişey yapmadım bu topiğin kuralları vardı onu söyledim

selamet
isim (sela:met, l ince okunur) Arapça selāmet

1. isim Esen olma durumu, esenlik
2. Her türlü korku, tasa ve tehlikeden uzak, güvende olma durumu
"Sizinle bu mesele etrafında karşılaşmamayı sizin selametiniz namına temenni ederim." - N. Hikmet
3. edebiyat Anlatıma temel olan düşüncenin her bakımdan doğru ve sağlam olması

Bana bunun açılımını yapmana gerek yok her iki manada da anlamını biliyorum üniversite mezunuyum Google a ihtiyaç yok bunun için neyse ben hakkımı helal ediyorum benim için konu kökten bitmiştir.

Allah yazmamış bu kuralları kul yazmış kural dediğin seyide sen yazmışsin hepsi bu
derdin ne kurallar koymayı önceki listeden bi iki arkadas önerdi benim fikrim değildi ayrıca yorumların kırıcı olmaya başladı ben dua istemedim bişeyde umarak açmadım bu topiği sırf dua edelim diye açtım

benim içinde lütfen bana selam verme hiç bir başlık altında kırıldım çünkü
Bana bunun açılımını yapmana gerek yok her iki manada da anlamını biliyorum üniversite mezunuyum Google a ihtiyaç yok bunun için neyse ben hakkımı helal ediyorum benim için konu kökten bitmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…