Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

1- Bluedew mazaretli sees tamamladı
2 - hmbg okudu
3- kovayimben okudu
4- M Meyyale76 mazaretli sees tamamladı
5- papatya_4407
6 - Diademe
7 - ISILDURU
8 - HALLEYS okudu
9- sees okudu
M Meyyale76 (Dilek): Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet,karşıma iyi insanları çıkar,hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var,bana şifa ver Allahım. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve huzur bulmak istiyorum. Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin,dua edenlerden Allah razı olsun...

Sanırım herkes okudu eksik kalmadı.Bugünkü arkadaşa geçelim mi?

IrResistibLe_ hafta sonları evde siteye girmeye çoğu zaman fırsat bulamıyorum.Cumartesi ve pazar için sıradaki arkadaşların isimlerini yanıma not alıyorum bildirim yapamasam da her ikisine de okuyacağım bilgin olsun.

1- Bluedew mazaretli sees tamamladı
2 - hmbg okudu
3- kovayimben okudu
4- M Meyyale76 mazaretli sees tamamladı
5- papatya_4407 okudu
6 - Diademe okudu
7 - ISILDURU okudu
8 - HALLEYS okudu
9- sees okudu
M Meyyale76 (Dilek): Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet,karşıma iyi insanları çıkar,hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var,bana şifa ver Allahım. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve huzur bulmak istiyorum. Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin,dua edenlerden Allah razı olsun...[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…