Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

U umuut19 (Pınar) Rabbim tez vakitte Pınar arkadaşımızın hamilelik haberini duymayı nasip etsin bize. Arkadaşımızın üzüntüsünü sevince çevirsin inşallah. İkiz (içimden öyle geldi) sağlıklı, uzun ömürlü evlatlar nasip etsin. Dualarının şükrünü yaşamayı nasip etsin Rabbim inşallah AMİN:dua:

kalan 41 Yasin Süresi

U umuut19 (Pınar) Rabbim tez vakitte Pınar arkadaşımızın hamilelik haberini duymayı nasip etsin bize. Arkadaşımızın üzüntüsünü sevince çevirsin inşallah. İkiz (içimden öyle geldi) sağlıklı, uzun ömürlü evlatlar nasip etsin. Dualarının şükrünü yaşamayı nasip etsin Rabbim inşallah AMİN:dua:

kalan 41 Yasin Süresi
Yeni gördüm ve ağlıyorumm😢 Hakkınızı nasıl öderim..Rabbim ne dileginiz varsa versin insallh.🙏🙏 Hakkınızı helal edin.Allah razı olsun sizlerden..

7 okudum
kalan 13

Allah kabul etsin canım benim. Sevinçten, mutluluktan ağla inşallah:dua: Hakkımız helali hoş olsun. Allah hepimizden razı olsun.
U umuut19 canım ben senin yerine hacet namazı kıldım niyetlendim okuma bitince istersen sen de kıl daha güzel olur.

Son düzenleme:
7 okudum
kalan 13

Allah kabul etsin canım benim. Sevinçten, mutluluktan ağla inşallah:dua: Hakkımız helali hoş olsun. Allah hepimizden razı olsun.
U umuut19 canım ben senin yerine hacet namazı kıldım niyetlendim okuma bitince istersen sen de kıl daha güzel olur.
Amiiin insallhhh🙏🙏 Allah razı olsun..Bitince bende kılarım.Okuyan tüm arkadaşlar duamda.Allah ne muradları varsa versin..🙏🙏

4 aldım hemen okuyacağım.
kalan 0

ALLAH kabul etsin inşallah.

Biz M Maviiiii000 arkadaşımla birlikte okumaya niyetlenmiştik ama derin sularda derin sularda ve terliksuu terliksuu bize destek olduğunuz için M Maviiiii000 arkadaşım ve kendi adıma çok teşekkür ederim.
Allah razı olsun sizden. Kalbiniz, gönlünüz gibi güzelliklerle geçsin ömrünüz:KK200:

X