Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

Canım darkmore banlanmis...
Onun karşısına Banlı diye not alıp sıradaki arkadaşa geçelim mi?
Ne dersin?

1- Atart tüm listeye okudu
2 - darkmore banlı
3- Nefs
4- IrResistibLe_
5- Bluedew
6- M Meyyale76
7- Lilruba
8- @Fulyaa21
9- Diademe
10- kovayimben banlı

M Meyyale76 (Dilek): Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet,karşıma iyi insanları çıkar,hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var,bana şifa ver Allahım. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve huzur bulmak istiyorum. Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin,dua edenlerden Allah razı olsun...

Aldım ben M Meyyale76 Dilek'in duasını Rabbim kabul etsin.

2 - darkmore banlı
3- Nefs okudu
4- IrResistibLe_
5- Bluedew okudu
6- M Meyyale76
7- Lilruba okudu
8- @Fulyaa21
9- Diademe
10- kovayimben banlı

M Meyyale76 (Dilek): Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet,karşıma iyi insanları çıkar,hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var,bana şifa ver Allahım. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve huzur bulmak istiyorum. Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin,dua edenlerden Allah razı olsun...

2 - darkmore banlı
3- Nefs okudu
4- IrResistibLe_
5- Bluedew okudu
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba okudu
8- @Fulyaa21
9- Diademe okudu
10- kovayimben banlı

2 - darkmore banlı
3- Nefs okudu
4- IrResistibLe_ okudu
5- Bluedew okudu
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba okudu
8- @Fulyaa21
9- Diademe okudu
10- kovayimben okudu

2 - darkmore
3- Nefs
4- IrResistibLe_
5- Bluedew
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba
8- @Fulyaa21
9- Diademe
10- kovayimben

Lilrubanın Duası:
Allahım Lilrubanın içindeki sıkıntıları gider.Ruhundaki hastalıkları şifalandır. Hayatı ile ilgili hayırlı kararlar almasını nasip et. Dünya ve Ahireti için kim hayırlı ise Eş olarak onu nasip et.Beklediği sınav sonuçlarının hayırla neticelenmesini nasip et...Lilrubanın ve ona dua edenlerin dualarını tez vakitte kabul et inş.Amin Amin Amin...

IrResistibLe_ canım sana kolaylık olsun diye listeyi hazırladım canım umarım olmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…