Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

1- Atart Atart tüm listeye okudu
2 - darkmore darkmore banlı
3- Nefs Nefs okudu
4- IrResistibLe_ IrResistibLe_ okudu
5- Bluedew Bluedew okudu
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba Lilruba okudu
8- @Fulyaa21
9- Diademe Diademe okudu
10- kovayimben kovayimben okudu

M Meyyale76 (Dilek): Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet,karşıma iyi insanları çıkar,hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var,bana şifa ver Allahım. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve huzur bulmak istiyorum. Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin,dua edenlerden Allah razı olsun...

2 - darkmore darkmore
3- Nefs Nefs
4- IrResistibLe_ IrResistibLe_
5- Bluedew Bluedew
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba Lilruba
8- @Fulyaa21
9- Diademe Diademe
10- kovayimben kovayimben

Lilrubanın Duası:
Allahım Lilrubanın içindeki sıkıntıları gider.Ruhundaki hastalıkları şifalandır. Hayatı ile ilgili hayırlı kararlar almasını nasip et. Dünya ve Ahireti için kim hayırlı ise Eş olarak onu nasip et.Beklediği sınav sonuçlarının hayırla neticelenmesini nasip et...Lilrubanın ve ona dua edenlerin dualarını tez vakitte kabul et inş.Amin Amin Amin...

IrResistibLe_ IrResistibLe_ canım sana kolaylık olsun diye listeyi hazırladım canım umarım olmuştur.
meyyale arkadaşımızın duası daha bitmedi bildirim yapmayanlar var yinede sagol

2 - darkmore darkmore banlı
3- Nefs Nefs okudu
5- Bluedew Bluedew okudu
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba Lilruba okudu
8- @Fulyaa21
9- Diademe Diademe okudu

M Meyyale76 (Dilek): Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet,karşıma iyi insanları çıkar,hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var,bana şifa ver Allahım. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve huzur bulmak istiyorum. Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin,dua edenlerden Allah razı olsun...

2 - darkmore darkmore okudu
3- Nefs Nefs okudu
5- Bluedew Bluedew okudu
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba Lilruba okudu
8- @Fulyaa21 okumadı
9- Diademe Diademe okudu

2 - darkmore darkmore
3- Nefs Nefs
5- Bluedew Bluedew
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba Lilruba
8- @Fulyaa21
9- Diademe Diademe

Lilrubanın Duası:
Allahım Lilrubanın içindeki sıkıntıları gider.Ruhundaki hastalıkları şifalandır. Hayatı ile ilgili hayırlı kararlar almasını nasip et. Dünya ve Ahireti için kim hayırlı ise Eş olarak onu nasip et.Beklediği sınav sonuçlarının hayırla neticelenmesini nasip et...Lilrubanın ve ona dua edenlerin dualarını tez vakitte kabul et inş.Amin Amin Amin...

kızlar lütfen önceden okuma yapmayalım
1 liste tamamlanmadan diğerine gecmeyelim ,
toplu okuma yapmayalım
listeye katılanlar foruma girince ilk buraya bildirim yaparsa çok sevinirim

toplu okuma yapmayalım

tüm listeye mi okudun canım
Ben herkes icin okudum canim
Listeler cok duzensiz, bu sekilde paylasim yapilinca hepsi birbirine karisiyor. Ben baktim benim icin sadece 5 arkadas okudu, kimse takip bile etmedi. Bu nedenle ben de kalan herkesi tamamlayip tekrar bakmamaya karar verdim. Sizlere tavsiyem tum uyelerin okumasini ayni mesajda paylasmaniz, yoksa karman corman oluyor. sonradan gelen arkadaslar oluyor,onlarin en basindan baslayip eksiklerini tamamlamalari gerekirken yapmiyorlar. Neyse herkes kendinden sorumlu,ben sozumu tutup herkese okudum.

Listeler cok duzensiz, bu sekilde paylasim yapilinca hepsi birbirine karisiyor. Ben baktim benim icin sadece 5 arkadas okudu, kimse takip bile etmedi. Bu nedenle ben de kalan herkesi tamamlayip tekrar bakmamaya karar verdim. Sizlere tavsiyem tum uyelerin okumasini ayni mesajda paylasmaniz, yoksa karman corman oluyor. sonradan gelen arkadaslar oluyor,onlarin en basindan baslayip eksiklerini tamamlamalari gerekirken yapmiyorlar. Neyse herkes kendinden sorumlu,ben sozumu tutup herkese okudum.
malesef haklısın canım takip edilmiyor düzen kuramadım sırası gelmeden okuma yapılmaması gerektiğini söylememe ragmen okumalar yapıldı foruma girip bildirim yapmayanlar oldu inan telefonumun yoklugunu burayı düzenlemeye çalışırken daha çok hissediyorum

2 - darkmore darkmore tüm listeye okudu
3- Nefs Nefs
5- Bluedew Bluedew
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba Lilruba
8- @Fulyaa21
9- Diademe Diademe

Lilrubanın Duası:

toplu okuma yapmayalım

keşke sana okuma yapmayanları yazsaydın canım böylece uyarı yapar veya mazaretlerini ögrenirdik
artık daha çok dikkat edecegim önerilerin için tesekkürler

2 - darkmore darkmore tüm listeye okudu
3- Nefs Nefs
5- Bluedew Bluedew
6- M Meyyale76 okudu
7- Lilruba Lilruba
8- @Fulyaa21
9- Diademe Diademe

Lilrubanın Duası:

toplu okuma yapmayalım
Mesela su sekilde paylasim olsa karismaz. Kimse icin okumayanlar kolay tesbit edilir;

1- Atart Atart İcin okuyanlar;
2 - @darkmore İcin okuyanlar;

kızlar ben yeni liste paylaşmadan okuma yapmayın okuyanlar beni etiketleyip okudum yazarsada cok sevinirim okumayan ve bildirim yapamyanları yazarsanız çok sevinirim

Mesela su sekilde paylasim olsa karismaz. Kimse icin okumayanlar kolay tesbit edilir;

1- Atart Atart İcin okuyanlar;
2 - @darkmore İcin okuyanlar;
aslında yine karışmazdı canım da dediğim gibi toplu okuma yapanlar ve liste tamamlanmadan diğerine okuyanlar oldu o yuzden karıştı ve tabi bildirim yapmayanlar da var

keşke sana okuma yapmayanları yazsaydın canım böylece uyarı yapar veya mazaretlerini ögrenirdik
artık daha çok dikkat edecegim önerilerin için tesekkürler
Benim icin okuyan arkadaslar
Fulyaa21
Meyyale76
Bluedew
Lilruba
Atart oldu canim. Ben kendim icin takip ettim sadece. Daha once de pek cok listede okumaya katildim ilk defa boylesi basima geldi, tamamlamazlarsa kendi boyunlarinin borcu. Sonucta aklim basima geldi tabii tekrar katilmayacagim

Benim icin okuyan arkadaslar
Fulyaa21
Meyyale76
Bluedew
Lilruba
Atart oldu canim. Ben kendim icin takip ettim sadece. Daha once de pek cok listede okumaya katildim ilk defa boylesi basima geldi, tamamlamazlarsa kendi boyunlarinin borcu. Sonucta aklim basima geldi tabii tekrar katilmayacagim
bende okudum canım ama banlıydım haklısın ne desen

X