Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

IrResistibLe_ canım listeyi paylasmadin ama ben Bluedew için okudum

Benim duam: Rabbim sana sığındım. Senin kudretin ve rahmetinle istiyorum kalbimdeki duamı hayırlı şekilde bana nasip et tez zamanda. Yaşadıkça duamı nasip ettiğin için şükredeyim amin amin amin
Canım duâna kocaman bir Amin diyorum.
Rabbim kabul etsin.

1- Atart Mazeretli
2 - darkmore okudu
3- Nefs okudu
4- IrResistibLe_ okudu
5- Bluedew okudu
7- M Meyyale76 okudu
8- Lilruba okudu
9- Mucizemsn okudu
10- Diademe okudu
11- kovayimben okudu

Duam:Allah im evladimin uykusunu düzene koy huysuzlugu geçsin .Evladimi iyilerle karsilastir Esimide benide doğru yola ilet namazi nasip et Bana ve tüm sifa bekleyenlere sifa ver Amin

Kişi başına düşen sayı :7
Mazaretlilerin sonradan okuma yapmaları tamamen kendi istegine bağlı dua nasip işidir sonuçta
2 kişiye mazaretsiz okuma yapmayan liste dışı kalacaktır

Bluedew in listesini duzenleyip yarin paylasacagim inşallah duzgun ilerlemesi icin liste paylasmadan okuma yapmazsaniz sevinirim tabletten gecmis sayfalara donmek zor oluyor

Yarın sıra bende.Şimdiden duamı yazıyorum. M Meyyale76 (Dilek): Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet,karşıma iyi insanları çıkar,hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var,bana şifa ver Allahım. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve huzur bulmak istiyorum. Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin,dua edenlerden Allah razı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…