Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

benim oğlumda 5 yaşını bitirdi bende siziin zamanlarınızda ikinciyi düşünüyorum
kız erkek nasıllar??
benimde kafam çok karışıkk
oğlum 7 yaşında canım zaten o ve eşim çok istedi kardeş kardeş diye tutturdular, dayanamadım bende, yoksa ben cesaret edemiyordum çalıştığım için, şimdi ise bir kızımız olacak Allah nasip ederse bakalım..çalışarak çocuk büyütmek gerçekten zor...
sizin içinde hayırlısı olsun inşallah, ama ben beklemeyin derim madem düşünüyorsunuz

günaydın canım. demek tefalmiş çokta övülen bir marka şaşırdım.
düdüklü gibi ev aletleri riskli ve şansa bağlı birazda düşünüyorum canm ablamında kahve makinası patlamıştı karacadan almıştı Allah korusun
benim k.valide eski düdüklülerden kullanır maşallah hiç bişeyi yok yıllardır

aramıza hoşgeliniz arkadaşlar
bende çalışan anneyim 8 yaşında bir oğlum var

valla dediğin doğru bilemiyosun ki nasıl çıkacak. canım sıkkın benim bugün biraz kafamı rahatlatmaya çalışıyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.şimdiki çalıştığım yerde 5 ay oldu çalışıyorum. çok isteyerek girdim buraya görüşmelerimiz güzel geçmişti.fakat çalışmaya başlayınca sıkıntılar çıktı.burada daha önceki iş yerlerimde yaptığımdan farklı işler yapılıyor farklı uzmanlık gerektiren bilgi gerektiren bense yıllardır bu konular üzerinde deneyim yapmadım görüşmeler esnasında da yaptığım işleri anlattım.fakat işe başladığım tarihten beri yöneticimle sözlü tartışma yaşıyorum.bu işleri nasıl öğrenmemişim kaç yaşındaymışım benim iyiliğim için söylüyormuş falan kendimi çok kötü hissediyorum. ben y.lisans mezunuyum ve bizim işlerde hep çok çalışma ve kendini geliştirme vardır.fakat özel sektörde iş fırsatı yakaldığın zaman sana verilen görev neyse onunla sınırlı kalırsın eğer bölümünde yanında farklı iş yapan biri yoksa başka şeyleri öğrenmek için ne vaktin ne kafan kalır.sonuçta iş yeri okul değil. ayrıca öğrenmeyi de seviyorum zeki de sayılırım fena değilimdir yani bu güne kadar hep kendimi geliştirmek için çabaladım ama artık birşeyler için çabalamaktan çok yoruldum.yaş 35 oldu stabil çalışıp 4-5 senemi doldurmak istiyorum.bilmiyorum aklım karışık buranın çalışma şartları da güzel parası da iyi bugüne kadar eşimle sürekli borç ödedik ev-araba vs. için borcum 5-6 aya bitecek tam rahat edeceğim hayallerimi gerçekleştireceğim derken iştende vazgeçemiyorum bu yüzden sadece 4-5 sene daha...kafam karışık...

tadını çıkar hamişliğinin bebişli günlerde güzel
evet çok güzel bebişli günler bir oğlum var 7 yaşında, şimdi ikinci bebiş ve oğlum nasıl olucak işte merak ettiğim bu aslında canım, tedirgin ve karışığım biraz....

seninde 8 yaşında demi oğlun Allah bağışlasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…