Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

evet çok güzel bebişli günler bir oğlum var 7 yaşında, şimdi ikinci bebiş ve oğlum nasıl olucak işte merak ettiğim bu aslında canım, tedirgin ve karışığım biraz....

seninde 8 yaşında demi oğlun Allah bağışlasın canım

ona en güzel hediye kardeş veriyorsun elbet sıkıntılarınız olabilir inşallah en az sıkıntı ile geçirirsiniz alışma sürecini, bende çok istedim bebiş ama Rabbim nasip etmedi şimdide sağlık sorunlarım var yaş geçti

amin canım cümlemizin

saol canım.2 yaşına kadar annemler baktı bu senede kreşe gittiler bakım süreci çocuk sahibi olmanın en zor yanı bence çok kafa yoran ve stresli bişey eğer sen bakmıyorsan tabi...

orası öyle benimkide 2,5 yaşına kadar bakıcı ile büyüdü sonrada kreş ile geçti
büyüdü ama ne şartlarda aile desteğimizde yoktu o zamanlar

ona en güzel hediye kardeş veriyorsun elbet sıkıntılarınız olabilir inşallah en az sıkıntı ile geçirirsiniz alışma sürecini, bende çok istedim bebiş ama Rabbim nasip etmedi şimdide sağlık sorunlarım var yaş geçti

amin canım cümlemizin
zaten çok istedi kardeş onu kıramadım...benimde yaşım az değil canım ya

benim eski düdüklüm o marka ama eski modeli artık istediğim sonucu alamıyorum aslında güzel marka fakat oda çok pahalı değermi diye düşünüyorum
canım kullandığın markaymış zaten bilirsin ne kadar mükemmel olduğunu...evet fiyat olarak malesef yüksekk ama bence değer

beyaz su ikinci bebişin cinsiyeti ne

nisan ikizleri senin kuzuların cinsiyeti ne

ayy ne güzel rabbim bir defada iki çiçeğin kokusunu nasip etmiş allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım
maşallah benim yeğeniminde adı Mehmet Çınar

teşekkürler canım evet çok şükür her ikisini de tatmayı nasip etti allah.büyütürken çok kolay değil helede çalışıyorsan dahada zor özellikle bakmak değilde baktırtmak :) benimde eşiminde çok sevdiği bir isimdi çınar.

teşekkürler canım evet çok şükür her ikisini de tatmayı nasip etti allah.büyütürken çok kolay değil helede çalışıyorsan dahada zor özellikle bakmak değilde baktırtmak :) benimde eşiminde çok sevdiği bir isimdi çınar.
bana da diyorlar zaman geçtikçe yapmaya bakmaya gözün almaz biran önce düşün diyorlar ya nasıl olacak bu işler bilemiyorummm :KK43:

bana da diyorlar zaman geçtikçe yapmaya bakmaya gözün almaz biran önce düşün diyorlar ya nasıl olacak bu işler bilemiyorummm :KK43:

bence milletin lafından çok nasıl bir hayat yaşamak istediğini düşün örneğin; tek çocuklu kalıp daha çok işine kocana sosyal yaşantına mı ağırlık vermek istiyorsun yaşamak istediğin hayata ikinci çocuk senin için zor gelecek mi yani kasmaya değermi kendi yapını karakterini göz önünde bulundur.

yada diğer seçenek çocuk hayatındaki önemli şey ise mutlaka oğlunun bir kardeşi olmasını istiyorsan böyle bir aile için gerekirse işimi de bırakırım diyorsan yap gitsin allah rızkını veriyor zaten...

bence kadının neyi göze alıp alamayacağı hayatı nasıl kurduğu ve kurguladığı burada ki en önemli değerlendirme gerisi zaten geliyor...

evet çok güzel bebişli günler bir oğlum var 7 yaşında, şimdi ikinci bebiş ve oğlum nasıl olucak işte merak ettiğim bu aslında canım, tedirgin ve karışığım biraz....

seninde 8 yaşında demi oğlun Allah bağışlasın canım
slm canım aynı durumdaymışız seninle
benim oğlum 7 yaşında şimdi de kızıma hamileyim doğum iznine çıktım şuan

ASBALA BENCE GEÇ DEĞİL YAŞIN BEN OĞLUMU 30 YAŞINDA DOĞURDUM
İKİNCİ İÇİN HEMEN KARAR VERİP 35 ÖNCESİNDE YAPMAM GEREKİRDİ YAPMADIK ŞİMDİDE SAĞLIK SORUNLARIMDAN OLMUYOR

GÜNAYDINLARRR

X