Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

pek ii sayılmaz canımm
oğlan h.sonu fena halde mızıkcılık yaptı pikniğe gitmiştik rahat vermedi
faranjit oldum birde her yerim dökülüyor
sen nasılsın umraım senin iyidir

çok şükür bu h.sonu biraz daha iyidi. geçmiş olsun. hava kötüydü bizim buralarda çok yağmur yağdı. gerçi bugünde öyle :KK16:

çok şükür bu h.sonu biraz daha iyidi. geçmiş olsun. hava kötüydü bizim buralarda çok yağmur yağdı. gerçi bugünde öyle :KK16:
bizimde öyleydi hava canım ama biz pikniği yazlık ev bahçesinde yaptığımız için sıkıntı olmadı o konudan:KK66:

bu sene yaz gelemeyecek sanırım

bizimde öyleydi hava canım ama biz pikniği yazlık ev bahçesinde yaptığımız için sıkıntı olmadı o konudan:KK66:

bu sene yaz gelemeyecek sanırım

aynennn:KK66: ya bişey sorucam sana düdüklü kullanıyormusun ? ne alaka diceksin yeni almayı düşünüyorumda hangi markayı alayım bilemedim:110::110:

aynennn:KK66: ya bişey sorucam sana düdüklü kullanıyormusun ? ne alaka diceksin yeni almayı düşünüyorumda hangi markayı alayım bilemedim:110::110:

kullanıyorum canım ama kesinlikle kullanırken oğlanı mutfağa sokmuyorum

çünkü en marka kaliteli dediğin bile patlama yapabiliyor riskli akrabamızın başına geldi çünkü

ben markalarından pek anlamam ama annem tefal clipso kullanıyor çok memnun teyzemde öyle diyor

merhabalar
sayfamıza hoşgeliniz hanımlar

hamiş arkadaşım sağlıkla kucağına al meleğini inşallah

tefal clipso iyiymiş benimki eski tür düdüklüden memnunum

merhaba

oda çok pahalı ya 400 tl bir tencereye mi verilir arkadaş altından mı yapıyorlar işte markaya kapağı yine clipsolu olan başka marka biliyormusunuz? birde hani düdüklülerde pişince kapağı açmak için havasını çıkarırsın ya benimkinde heryer buhar oluyor o esnada bu olayı olmayan yada farklı tarz çalışan düdüklü biliyormusunuz? cevaplar için teşekkürler arkadaşlar

kullanıyorum canım ama kesinlikle kullanırken oğlanı mutfağa sokmuyorum

çünkü en marka kaliteli dediğin bile patlama yapabiliyor riskli akrabamızın başına geldi çünkü

ben markalarından pek anlamam ama annem tefal clipso kullanıyor çok memnun teyzemde öyle diyor
böyle bişey başıma gelmedi allah korusun nasıl patladı naptıki havasını çıkarmadan açmayamı çalıştı? noldu sonra peki ?

böyle bişey başıma gelmedi allah korusun nasıl patladı naptıki havasını çıkarmadan açmayamı çalıştı? noldu sonra peki ?

ay yok birden bire pişerken patlamışşşş Allah korusun kapak bi yere fırlamış yemek tüm duvarlara tavana sıçramış

Allahtan mutfakta kimse yokmuş bomba gibi patladı dedilerr

X