Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

günaydın cnm

naber anlat bakalımmm

bende durumlar aynı canım bildiğiniz gibi hamileyim çalışmıyorum oradan oraya fink atıp duruyorum..
sende durumlar nedir ?
oğluşun nasıl?

günaydınnn balımmm :KK19:

neyaptınız görüştünüzmü zelişle dün

yok canım benim teyzemin oğlu rahatsız o ameliyat olacak diye geldim anneme zaten ama hiç bi hastane özel dahil çocuğu riskli diye ameliyat etmiyorlar dünde çocuk gene fenalaştı hastaneye götürdük görüşemedik zelişle o yüzden..

Günaydın güzel anne napıyosunn işe mi başladın yoksa...

yok kuzum anneme geldim bi kaç günlüğüne çalışmıyorum henüz..

Günaydın herkeslereeee

bende durumlar aynı canım bildiğiniz gibi hamileyim çalışmıyorum oradan oraya fink atıp duruyorum..
sende durumlar nedir ?
oğluşun nasıl?

yok canım benim teyzemin oğlu rahatsız o ameliyat olacak diye geldim anneme zaten ama hiç bi hastane özel dahil çocuğu riskli diye ameliyat etmiyorlar dünde çocuk gene fenalaştı hastaneye götürdük görüşemedik zelişle o yüzden..

canım nasıl geçti hastaneye yatış oldu mu

senden sonra kızlarla sözleşip buluştuk akşam yağmur İstanbula geldiya

Günaydın herkeslereeee

canım nasıl geçti hastaneye yatış oldu mu

senden sonra kızlarla sözleşip buluştuk akşam yağmur İstanbula geldiya

yatmadı hastane kabul etmedi bugün tekrardan gideceğiz canım..
hımm nasıl geçti canım yağmur nasıl?
kızı nasıl?

yatmadı hastane kabul etmedi bugün tekrardan gideceğiz canım..
hımm nasıl geçti canım yağmur nasıl?
kızı nasıl?

iyiydi canım aslında kısacık oldu ama keyifliydi zaten o kadar yakın tanıyoruzki artık birbirimizi kırk yıllık arkadaş gibiydi işte...

darısı başımıza annene geldiğin ilk haftasonuna ayarlıyoruz tamam mı :))))

sende durumlar nedir ?
oğluşun nasıl?

kelebekimm nesi var kuzeninin geçmiş olsunn

kelebekimm nesi var kuzeninin geçmiş olsunn

doğduğundan beri rahatsız canım engelli..
bunca yıl yediği yemekler hep karaciğerine kaçmış o kadar prof. bunu görememiş şimdi burnundan hortum takıldı o şekilde besleniyor su bile içemiyor.
ameliyat olması lazım midesinin delinmesi lazım ama masada kalma riski var..
dr larda ameliyat etmiyorlar özeller bile.

bunca yıl yediği yemekler hep karaciğerine kaçmış o kadar prof. bunu görememiş şimdi burnundan hortum takıldı o şekilde besleniyor su bile içemiyor.

offf canım ya Allah şifasını verir inşallah çok zor, ailesine de sabır versin Allahım...

sende durumlar nedir ?
oğluşun nasıl?

Hamilelik nasıl gidiyor, cinsiyet belli dimi.

İyi ayşenin morali gelinim benim yanımdan ayrılmadı zaten ve elimi bırakmadı masada bile yanımda oturmak istedi :KK53:
yazıkk yavrumaaa :KK53::KK53::KK53::KK53:

Allah şifa versin canım çok zor
benimde teyzemin oğlu engelliydi
23 yaşında geçen ay kaybettik kelebek :KK42::KK42::KK42:
ama çekmeleri daha zor onuda biliyorumm

X