Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
şimdi yoklar bi fotograflar yüklensin dolar buralar

evet topikte patlama yaşanır o zaman eminim =)

bi dakka bi dakka açılınnn

kimin hediyesi geldi gene kim o şanslı böcük

yok daha kimsenin gelmedi sevgicim kimse yok ya topikte hediyeler ulaşınca elimize dolar burası diyoruz

sadece benim hediyem geldi ne şanslıyım yaaahala bakıyorum hediyelerime çok mutluyummmm

hoşgeldın sevgı nerelerdeydın moralım bozuk dedın gıttın ne oldu

bende cicileri pazartesi göndericem.. kargo sorun olmaması amacıyla biraz erken gidicek 15 demiştiniz ama ptt çok kötü bana gelen herşey şekil değiştirmiş bi şekilde geliyo.. memleketimdeyken alayım paketliyim öyle göndereyim diyorum

benimde kurbanım pek buraya uğramıyor ama msnde kendileriyle konuşuyorum:81:

ben daha kurbanıma hediyelerini almadım yha bi çıkamadım ki alışverişe haftasonu artıkk

burası bu kadar neden sessiz böyle yhaaa

selam herkeseeeeeeeeeee:)
umutdenizcim hediyelerine bayıldım yaa harikaydı hele gecelik tam istediğim geceliklerden off valaha kesene bereket gece kuşumm senide tebrik ederim cnmm hediyelerinle mutlu günler dilerim

benm kurbanım ben varken hiç yazmadı bi gittim maşallah konudan ayrılmamış

acaba ben kime çıktım off çok merak edyrm yaa bana msj atsın konuşalım eccik yaaa

heyoooo heyooooo
sahibim sonunda teşrif etttiiiii
kızlarr sahibim bana mesaj attıı bende ona attım
ne mutlu bana sonunda el sallayabildi bana:92::92::92:

Günaydın kızlar çok heyecanlıyım bana kimin hediye alacağını tahmin ettim ve kesin o diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…