Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bende misafirler gidince hemen atladım ne uykusu bu saatte...hergün girmeden edemiyorum kk ya

ya sorma iki gündür gözüme uyku girmiyo sabah akşam kkdayım.. az uyuyayım hasta olcam dedim kestirdim biraz deli olcam uyuyamıyorum bende aynen valla hergün uyanır uyanmaz ilk işim buraya girmek

ya sorma iki gündür gözüme uyku girmiyo sabah akşam kkdayım.. az uyuyayım hasta olcam dedim kestirdim biraz deli olcam uyuyamıyorum bende aynen valla hergün uyanır uyanmaz ilk işim buraya girmek

aman sağlığına dikkat et öğrenciydin sanırsam ilk sayfalardan hatırladığım kdrıyla...ben senin yerinede takılırım kk da bugün katilim beni çaldırdı acaba kim çok heyecanlandımsenin katilden iz varmı

öğrnciyim canım çekiliş yapılsın hediyeleri yükliyim az uzak kalıcam kk ya malum sınavlar başlicak ne kurbanımda ne katilimden ses seda var meraktan çatlicam bende arada aşağıdan okuyorum belki ipucu falan bulurum diye aklımda üç kişi var bakalım doğru tahmin mi

inş başarıyla atlatırsın sınavlarını benim kurbanım arada takılıyo buralara haber alıyorum ondan bende 3 kişiden şüpheleniyorum beni çaldırdığı anda netleşti 3 kişi ama hiç ipucu vermedi bundan başka senin kurbanın evlimi bekarmı?

başka kimse yokmu burdaaaa sevgi hiç takılmıyo demi nymphadory

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım inşallah benim kurbanım bekar senin ki

benim nickim olay oldu kkda arkadaşlar bana zor nickli kız diyolar şöyle anlatayım bi filmde bi kızın ismiydi nymphadoraydı ama güzel peri demekmiş ilk olarak onu denedim kkda varmış alan birisi bende sonunu değiştirdim böyle aldım ama pişmanım kimse söyleyemiyo kopyala yapıştır yapıyolar

değiştireyim diyorum kazen kızar ama diye vazgeçiyorum :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…