Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
gunaydın herkese bend ehafta sonu tamamlayacağım hediyelerimi ne alsam hala kararsızım gerçi ama kurbanıçok az sey söylemiş kendisi hakkında umarım aldıkalrımı begenir

yaaa benim sahibim kendini tnıt demiş hemen başlıyım:
1) giyim çok severiimmm
2) ayakkabı delisiyim
3) takıları çok severim
4) parfüm deodorant severim
5) milyonlarca küpem olabilirrrrr
6) her hediyen kabulum yeterki kutusu şık olsun

kızlar ben buraya giremiyorum kusura bakmayın hem ameliyat oldum hemde çorumda olmadıgımdan pek nete giremiyorum.bugun gidip kurbanıma hediyelerini alcam inş begenir.

Geçmiş olsun çorummelek bir önceki çekiliş kurbanım nasılsın şimdi.

gecmis olsun corummelek ne ameliyati gecirdin ?allah acil sifalar versin

saolun canım derincim hatırlamam olurmu zevkle kullanıyorum hediyelerini.çenemde sorunlar vardı kızlar 1 ay sonra tekrar olucam dualarınızı eksik etmeyin .bana kim hediye alacak meraktan çatlıcam.sevgicim adres değişikliği yapmıştım cnm katilime ilettinmi

Sevocan siteye resim yüklemek için hangi siteden yüklüyorsun bugün ne giydin çek görelime resim yükleyeceğim. çok eskiden çok sık ekliyordum epey oldu resmim yok bi yükleyeyim katilim benim kilomu boyumu giyim zevkimi görsün.

ALDIM çorummelekcim
yani kızlar inan şu kurbanım kendini fazla tanıtmamış olayı beni fena yoruyor hergün 10 msj alıyorum kurbanım kendini fazla tanıtamış diye inanın çekilişten daha çok yoruldumm
ne kafamda saç kaldı ne tepemde tasss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…