Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
kimse yokmu ya bilgi verecek oğluşum uyandı ona bakıcam

canım şimdi çekiliişi sevgi arkaadaşımız yapıcak ve kimse kimseye kim çıktını filan söylemicek adresleride sevgi arkadaş vericek o adrese yollıcaz sonra zaten ortaya çıkıcak

canım sevginin profilinin üstüne tıkla orda msj gönder yazıo oraya tıkla ordan yolla

ben ilk defa çekilişe katılacağım nasıl yapılıyor

Mrb. Katılmak istiyorum demen yeterli. sonrasında SevGi'ye özel msj ile
Adını, soyadını, telefon numaranı ve adresni göndermen gerekiyor. mesaj sayınıda 100e çıkarıyorsun 10 aralığa kadar.
Hepsi bu canım

sağolun kızlar ya oğluşum rahat bırakmıyo bakayım bilgisayara mız mızlanıp duruyo

neyse ben çıkmak zorundayım çağanın karnı acıktı onu doyurcam

ya braz açsanız konuyu şimdi çıkıcam netten aklım burda kalıcak

canım anlatayımda sen biraz buralarda dolan anlarsın zaten ben isminizi yazdıranlar arasında kura çekicem ve kime hediye alcağını sana msjla söyliycem ama sana kimin alacağını söylemi,ycem hediye eline geçince öğrenceksin sürpriz olcak yani şimda bana sen adres teelefon adın soyadın yolla özel msj ile

valla neistersen onu alırsın ama kırmızı don şart istersen tanga al
sana çıkan şinin bilgilerini gizliden gizliye öğrenmeye çalışırsın mesela evlimi bekarmı kaç yaşında nianlımı falan mı filanmı gibi o üyeyi takip edersen zaten o şekilde bişeler alırsın mesela güzel bi resim çelcevesi saat kolye küpe ne alırsan kendi kesene göre yani kimse kimseye diretmiyor gönlünden ne koparsa maksat burda yani heyecan değişiklik mutluluk biraz tebessüm yaratabilmek

Valla aklıma süper hediyeler geliyoo ya dayanamayıp kendimede alabilirim:)))

ben haftaya bi topik açıcam orda sadece kendinizi tanıtcağınız topik olucak sohbet olmayacak hediye alacağınız kişiyi ordan takip edip hediyenizi alabilirsiniz benim gibi abartııp 5 takımda alabilirsiniz ama bi tane kırmızı don şart arkidişler ..

Süper yaa güzel düşünmüşsün canım....

al canım bende öyle yapmıştım geçen çekiliş ne aldıysa gendümede aldımmm

Şimdiden başlarım artık ben araştırmaya hediye almayıda vermeyide çok severim biz bunu sürekli yapalım ya bayıldım valla

bu yeni topic süper olmus kim nelerden hoslanır öğreniriz. teşekkürler sevgicim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…