Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
tEŞEKKÜRLER CANIM...BİŞEY SORACAĞIM KİM KİME ALACAK HEDİYEYİ NASIL BELİRLENECEK...

canım mesajımı aldınmı?ekledinmi beni de...
aldım canım listeyede yazım adını
hahaha yakında kadınlar kulubu anlasmalı kargosu buluruz kendimize. her yılbası çekilimizde onları kullanırız:) Daha ekonomik bir çözüm olur...

tEŞEKKÜRLER CANIM...BİŞEY SORACAĞIM KİM KİME ALACAK HEDİYEYİ NASIL BELİRLENECEK...

kime hediye alcağınız ben özel msj ile yollıcam misal:şuna alıcaksın bu adrese yollıcaksın diye

Aralık 15 te belli olursa yılbaşına 15 gün kalacak ve kimse 15 gün içerisinde hemen hediyeyi alıp gönderemez bence daha bunun kargo süreci var!!!bence coğu kişi yılbaşına kadar hediyesini eline alamaz...

Aralık 15 te belli olursa yılbaşına 15 gün kalacak ve kimse 15 gün içerisinde hemen hediyeyi alıp gönderemez bence daha bunun kargo süreci var!!!bence coğu kişi yılbaşına kadar hediyesini eline alamaz...

yok cnm biz 1 haftada gönderdik kurban bayramında ama geç derseniz aralığın 10una çekeriz tarihi ondan kolay ne var

yok cnm biz 1 haftada gönderdik kurban bayramında ama geç derseniz aralığın 10una çekeriz tarihi ondan kolay ne var

Benim için sorun yok ben birgünde hallederim işimi ama belki engeli olan işi olan biri olursa diye dedim aralığın 10 u daha iyi olur...

oo bu çekilileri çok seviyorum..geçen yıl doğumgünüm 29aralıkta elime geçmişti çok mutlu olmustuum sanırım yine doğumgünüme gelir :)

bence de 10 aralık yapalım...
tamam olsun...
bende katılmak istiyorum ama msj sayım 80

daha zaman var canım ama sen genede bir an önce yükselt az kalmış zaten oki

katılmak isteyen arkadaşları ekliyorum hemenn ...

birde arkadaşlar katıılmak isteyen bana bilgileriyle beraber katılmak istiyorum desin zira adres yollanmadığı takdirde çekilişi yaptığım akşam adresi alimde olmayanı katmayacağım kuraya..

peketlerin içinde kırmızı donda mı göndercez

ben ilk defa çekilişe katılacağım nasıl yapılıyor

ha birde sevgi sana adresimiz filan naıl göndercez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…