Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
zaen mutlaka kendinizi tanıtan bir başlık açılır yoksa nerden bilelim dimi ama

bende nasıl hediyeyi yolluycam diye düşünüyorum eşimin böyle bir sitede gezindiğimden haberi yok
canım onu biz bilemeyiz hediyeyi yollamayı bırak birde gelmesi var yani sorun olucaksa katılma derim ben
Sevgiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
efendim :26:
kızlar çekilişi ne zaman yapıcaz
15 aralıktı canım 10 aralığa çektik :82:

haha bu güzel olmuş sanırım ptt kargo yılbaşlarında indirim yapıyor
bilmem ilk defa duydum ama ptt ile gönderecekler 2 gün önceden atsın zaman alabiliyor bazen yeni yıl bide yoğun olur yani
zaen mutlaka kendinizi tanıtan bir başlık açılır yoksa nerden bilelim dimi ama
açıcam canım yakın zamanda :90:

yokı sevgicim gelmesine eşim evde olmuyo genelde ama ben nasıl çıkıp göndercem yakınlarda kargo yada ptt yokki

neyse sevgi ben katılmak istiyorum ama yinede kendimi ayarlayaımda öyle kesin bişey söyleyeyim sana sonra sorun yaşamayayım

amannnn bu yüzden tekrar çalışmak istiyorum istediğim gibi hareket edemiyorum evden dışarı çıkamıyorum çalışırken çok rahattım

5 parça hediye almak nasıl olyo ben onu anlamadım

yani canım biri don zaten parfüm makkaş malzemesi çorap kıyafet mutfak eşyası süs eşyası falan herşey olabilir yani
misal 1 parfüm koyarsın bidon makyaj malzemesi falan daha koyabilirsin bütçene kalmış ama az olmasın lütfen hediyeler yani pahalı hediye almak değil ama kullanılır şeyler almak bi önceki çekilişi inceleyin bişey kaybetmezsiniz arkadaşlar

lütfen ne hediye alıcam diye sormayın çekilişi inceleyin ilk sayfada link kodum :82:

5 parça hediye almak nasıl olyo ben onu anlamadım

yani canım biri don zaten parfüm makkaş malzemesi çorap kıyafet mutfak eşyası süs eşyası falan herşey olabilir yani
misal 1 parfüm koyarsın bidon makyaj malzemesi falan daha koyabilirsin bütçene kalmış ama az olmasın lütfen hediyeler yani pahalı hediye almak değil ama kullanılır şeyler almak bi önceki çekilişi inceleyin bişey kaybetmezsiniz arkadaşlar

lütfen ne hediye alıcam diye sormayın çekilişi inceleyin ilk sayfada link kodum :82:

neyse sevgi ben katılmak istiyorum ama yinede kendimi ayarlayaımda öyle kesin bişey söyleyeyim sana sonra sorun yaşamayayım

canım zaten bi teyid alıcam sizden çekilişi yapmadan kararını verirsin o zamana kadar:13:

anladım anladım

sevgi 5 parçayı da geçebilir de mi
ben kendimi alışverişte kaybettiğim için geçen sefer
geçti muhtemelen bu sefer de gecicek
hediyelerin niteliği değil niceliği önemli arkadaşlar
cici şeyler karşınızdakinie yapacağınız küçük jestler
hediyeleşmeyi heyecanlı ve güzel kılıyo

Kızlar bende alacağım şeyleri yazdım kafamda muhtemelen beş parçayı geçecek gibi...Ay böyle giderse alışveriş hastası olcam ya....

ooo gecen sefer süslü hediye paketleri özenle el emeği yapılmış cici kutular kokulu paketler hatta çikolata şeker minik renkli kağıtlarla doldurulmus ve hediye içine gizlenmiş kutular..gecen yıl çok eğlenmiştik :82:

sen 50 parçada alabilirsin amonracım
Kızlar bende alacağım şeyleri yazdım kafamda muhtemelen beş parçayı geçecek gibi...Ay böyle giderse alışveriş hastası olcam ya....
geçebilir en az olarak söyledim kimse kırılmasın yani az hediye alıpta o yüzden durumu olmayan alamam diyen girmez zaten :81:
nelerden hoşlandığımız falan ne zaman sölicezz
kaç ayıksın kız senn az sabredin haftaya yazcanız açıcam konuyuu

küçükte bi not yazmıştık evet en çok o not saklanıyor zatenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…