Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
gercekten heyecanlı oluyo ya bır an once acıklansada hedıye almaya baslasak cıkan kısıyı arastırsak kıs zoıa yıne sana ben banada sen cıkarsak şak dıye bayılırım ne guzeldı demı gecen sene ama bu sefer kestane sekerımı ısterım ona gore :KK66:

bne demeek canıım istediğin kestane şekeri olsuun
bu sefer dublee yollarım
olurmu olur yine birbirimize çıkarıızz şook olur ikimizede :KK9:
bian önce açıklansada hediye araştırmalarına başlasak heyecanla

kızlar çekilişi yaptım yarım saat içerisinde adres gönderimlerine başlayacağım heyecanlanmayın artıkk kavuşcanız kurbanınızaa :KK17::KK17:

daha çatlıcanız gibi görünüyor 43 kişiyiz arkadaşlarr nasıl olcekk 1 kişi açıkta kalıyor o kişiyi kendime yazayım diyorum ben hediye alayım oda bana alsın kabul ediyormusunuzz

daha çatlıcanız gibi görünüyor 43 kişiyiz arkadaşlarr nasıl olcekk 1 kişi açıkta kalıyor o kişiyi kendime yazayım diyorum ben hediye alayım oda bana alsın kabul ediyormusunuzz
olurr bence değilse yapılacak bişey kalmıyo ki

bence güzel bi fikir şimdi herkes heyecanla bekliyo
1 kişiyi ayırmak olmaz

sedanuroge canım özel msjın kapalı aç öyle yollayabilicem ancak yollayacağım sana

Benim özel mesajım geldi artık biliyorum kime hediye alacağımı siz daha çatlayınnnn:KK52::KK52:

banada geldi sıra geldi hediye seçmeye :)

X