Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
merhaba bayanlar bende aranıza katıldım bıraz gec olsada uzun zamandır gırmesemde foruma bu cekılışı kacırmak ıstememm aranızda benı tanıyanlar var eskı cekılıslerden bu forumda 3 cekılıse katıldım ıkısı superdı sonuncusu bıraz uzdu neyse konuyu uzatmayayımm burdayım ıste tekrar heyecan için zoıa yenı gelın askıtommsende burdasın ınsallah yenıden bırbırımıze cıkarız he opuyorumm senıde tekrarr tebrık edıyorumm

tam 50 kişi olmuşuz arkadaşlar...süper yha:)

evet süper arkadaşlar adreslerni yollamayanlar var halaa lütfen yollayın

merhaba bayanlar bende aranıza katıldım bıraz gec olsada uzun zamandır gırmesemde foruma bu cekılışı kacırmak ıstememm aranızda benı tanıyanlar var eskı cekılıslerden bu forumda 3 cekılıse katıldım ıkısı superdı sonuncusu bıraz uzdu neyse konuyu uzatmayayımm burdayım ıste tekrar heyecan için zoıa yenı gelın askıtommsende burdasın ınsallah yenıden bırbırımıze cıkarız he opuyorumm senıde tekrarr tebrık edıyorumm

yeni gelininde burda canıım inşallah yine birbirimizee çıkarıız çoook keyifliydii
tekrardan teşekkür ediyoorum

arkadaşalr amma sabırsızlandınız yahuu yarın katılım sora eriyorr yarın kim ne istiyorsaa bana msjla döksün eteğindeki taşları daha önce bana msj yazanlar oldu bi takım isteklei vardı onlar bi daha atsın msjlarınııı

arkadaşalr amma sabırsızlandınız yahuu yarın katılım sora eriyorr yarın kim ne istiyorsaa bana msjla döksün eteğindeki taşları daha önce bana msj yazanlar oldu bi takım isteklei vardı onlar bi daha atsın msjlarınııı

ben anlamadim ne istegi????

çekilişle alakası değildi arkidişler onlar kendini biliyürrr:KK9::KK9::KK9:

Arkadaşlar merhaba...Annemin rahatsızlığı nedeniyle sürekli hastanede bulunabiliyorum...Çekilişe katıldım kuralı bozup ayrılmak istemiyorum sizlere saygımdan ötürü...Yalnız bana kargo gönderecek olan arkadaş sevgi adresimi falan verdikten sonra kargoya evde olmazsam üst karşı komşuma bırakılsın diye not düşülürse sevinirim.(Sevgicim sende mesaj atarken bana gönderecek arkadaşa hatırlatırsan sevinirim.):KK54:

X