Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
hediyelerimmm geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

çoook çoook mutluyummmmmm
öğlen geldi amaaa misafr vardı evde bitürlü açamadımda.. şimdi açtım fotoğraflarını çektimmmm
birazdan burada...:87:
muhteşem hediyeler.... hayran kaldım
veee ismini söylüyrumm "evaa"
kesene bereket katilimm hepsi birbirinden güzel özellikle süslemelerin notların çooook güzel..:78::78::78::78:
hayran kaldım:78::78:

resimlerini koyun bizde görelim:)

fotoğrafarı bekliyoruz tatlım

cansuery hediyelerin süper evaa kesene bereket tatlım leoparlı terliklerin, yastığın, bluzun, çantan hepsi birbirinden güzel bayıldım canım mutlu günlerde kullan cicilerini

sevgili katilim öğlen msj attn ama kont.yok:81:
banım şimdi açıldı
hayır hediyeler gelmedi

hediyeleri gelenler cok guzeller leoparlı terliklere bayıldım çilekli ve kivili duş jelinde mükemmel alan arkadasın kesesine bereket

cansuery hediyelerin süper evaa kesene bereket tatlım leoparlı terliklerin, yastığın, bluzun, çantan hepsi birbirinden güzel bayıldım canım mutlu günlerde kullan cicilerini

hediyeleri gelenler cok guzeller leoparlı terliklere bayıldım çilekli ve kivili duş jelinde mükemmel alan arkadasın kesesine bereket

bende bayıldımmm kokoşluğumu bilmiş =)
tacım ve çantam uyumlu,:78:
pandifimm yastığım uyumluuu..
aminn aminn kesesine bereket...

HEDİYELERİMİ MERAK EDENLERE.. :81::80::80:

sevgili katilim cansuey hediyelerin süper. güzel günlerde kullanman dileğiyle. evaa arkadaşımızın kesesine bereket

cansuey hediyelerin çok güzel iyi günlerde kullan evaa'nın kesesine bereket

Son düzenleme:
cansuery hediyelerin muhteşem güle güle kullan..evaanın kesesine bereket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…