Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

ben anlamadim??:44: yemek karti derken neyi kastediyorsun ? yilbasi icin mi?

slm kızlaar benim katilimden hala ses seda yok ne arı yo ne soruyo çok üzdü beni hasta olduğunu duydum çok geçmiş olsun ama bi msj çekebilirdi değilmi

gerçekten arkadaşlar sizi tanıdığıma çok mutlu oldum hepiniz çok iyi insanlarsınız kk da bu katıldığım 2. ve son çekiliş bundan sonra katılmayı düşünmüyorum

canım bi mesaj falan çeksen ulaştı mı diye yada sevgi özel mesaj atsa

burdan bana hediye alacak olan arkadaşa sesleniyorum bana hediyemi gönderme
konusunda acele etmesin artık
şimdi etse de yetişmez
çünkü izne çıkıyorum yarın ve cuma günü yokum
keşke bu kadar beklemeseydi
en sona kalmasaydım da hediyem yeni yıldan önce
elimde olsaydı

Son düzenleme:

ahh kıyamam sana ya,
hımm birde Ebruli vardı,malum takip ediyorum topiği,
sadece ikinizmi kaldınız??
peki kim kime çıktı listeniz yazılmayacak mı???

kargoya verdigim yerle evinin arasında 1 saat var zaten 3 gunde ulasmaması mumkunmu baska topiklerde yazıyor ama buraya yazmıyor
cnm eğer adresinde değilse kargo gittiğinde belki eline ulaşmamıştır istersen kargo şirketini arayıp sor 3gün içinde gelip almazlarsa kargoyu gönderene geri gönderiyorlar..Gerçi geldiklerine dair not bırakıyorlar kapıya ama kaybolma ihtimali var..Bence bi araştır cnm yoksa hem kargoyu alıp hem siteye girip hemde bi teşekkür etmek için buraya gelmemesi çok garip olur

gerçekten arkadaşlar sizi tanıdığıma çok mutlu oldum hepiniz çok iyi insanlarsınız kk da bu katıldığım 2. ve son çekiliş bundan sonra katılmayı düşünmüyorum

ay boyle demeyin kizlar lutfen cok uzuldum acikcasi
belki bir aksilik olmustur amonra?
aslinda hediye cekilisinin one alinmasi iyi olmustu en azindan arastirma acisindan istedik istedik de hediye gonderiminin boyle gec olmasi hic iyi birsey degil keske daha ozen gosterseydi arkadaslarimiz

kızlarrrrrrrrrrr hediyelerim geldi çok heyecanlandım şimdi hemen paketimi açmaya gidiyorum bakalım katilim kimmiş

Aslında liste yazılsa kim almış,
kim almamış net bir şekilde görünür,
bu zamandan sonra sürprizi falan kalmamıştır zaten...
en azından o kişilere Sevgi mutlaka ulaşmıştır ya da ulaşacaktır diye düşünüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…