Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
iyiyim canım bugün denetlememiz var saçımı başımı yolar şekilde çalışıyorum.
benim madan cikolatayı görüyor musunuz hiç? Sevgili kurbanımla iletişimimi kopardım ya çalışmaktan

Yok canım bu aralar millet pek takılmıo buralara yogunluk var sanırım

Ay ben bu hayatın ipini çekiyim emi

Hayat beni neden yoruyorsun yahuuu

Seninle aşk dilinden konuşmayı bilemedik

Şu üç günlük dünyada bir gün yüzü göremedik
Demek çabuk unutursun senin huyunu sevsinler
Aramazsan arama, Aramazsan arama

Zaten merhem olamazsın sen benim gönül yarama

Aramazsan arama, Aramazsan arama

günaydınnn kızlarr sabah katilimden bi msj geldiii =)))
bugün geliyomuş hediyem inşallah =) bi notttan bahsetmiş msjda ayyy çok heyecanlıyım..
hiç ama hiç aklımda biri yok.. düşündüğüm kişiler hep başkalarına çıktılarrrr:95:
bana büyükk bi sürpriz olcakk hadi bakalım....:78::78:

bide bu mutluluğun üzerine sevgili yarimde askerden ararsa ben zıpzıpzıplarımmm artıkkkk evin içinde :122::122::121::119:

Kızlar ne yapıosunuz bakimm öğlen oldu karnım acıktı hissediyorum
Ama iştahım yokki

Benim canımda Türk kahvesi istiyor bide aşkıma msj atmak istiyor kalbim

ben hala aynı fikirdeyim. yazmak istiyorsan yaz.
bak sana kendi anımı anlatayım.

ben sevgilimle bir iş toplantısında tanıştım. 1 hafta falan hadi görüşelim edelim derken bir anda bana "artık arkadasım olmanı istiyorum" dedi. peki dedim hiç istifimi bozmadım. vedalasırken tokalastık öpmek isterken ben kendimi geri çektim. "böyle iyi" dedim. bastım gittim, hatta topuklarımı vura vura gittim. öyle böyle kızgın değildim.

aradan 2-3 saat geçti. aradım.bana geri dön demek için aramadım. sadece "ne kadar fevri davrandığını, 30 yaşında bu çocukluğu ona yakıştıramadığımı" söylemek için aradım. açmadı!

arkadaslarım arama etme dediler, dedim ki içimde kalmasın. depresif falan da olamam ben öyle dedim.
sabah kalktım kuaföre gittim.süslendim falan işe geldim.

direct hattımdan baktım arıyor. standard cümle ile açtım telefonu. efendim canım diye açarım genelde." kurumsal projeler ebruli" dedim soğuk bir ifadeyle.

bütün gece düşündüm sabah düşünürken motorumla kaza yaptım bilmemne anlattı anlattı. netice olarak seni tamamen kaybetmek istemiyorum dedi.

2 senedir birlikteyiz.ailemle tanıstırdım ve muhtemelen yaza evleniyoruz. hep bu ilişkiyi sen çevirdin der.o telefon o gece gitmeseydi (ki cevap vermedi bile) bu ilişki varolmazdı der.

iyi ki telefon etmişim derim hep. umarım kulağına kar suyu kaçırmayı başarmışımdır:)

Kesinlikle çok güzel bir son ama nedense ben hayatımda ilk defa ona karşı bu derece sert durabiliyorum normalde dayanıksızımdır ama salak kelimesini duydugumdan beri boşluktayım ve bu lafı hazmedemiyorum
Bugün tam 10 gün oldu 3.5 senedir hep her kavgada arardım uzatmadan barışalım derdim Ama bu sefer elim telefona gitmiyor evet onu çok özledim ama kalbimi çok incitti

Son düzenleme:
Seni benden daha çok seveni bulursan,

Seni şimdi unutmaya hazırım inan.

Seni benden daha çok seveni arıyorsan,
...
Bu canın ölmesini bekle o zaman!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…