Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
tüm hayallerim ve planlarım iptal oldu....yine hazırlandığımla kaldım:KK59::KK59:

ne olucak yine ekildim..neyse boşverin kızlar kısmet değilmiş...allahtan burası var..yoksa hiç çekilmiyor bu hayat:KK24::KK24:

ciddi misin ya bu ne böyle sürekli aynı olayı yapıyorlar bu sefer bahaneleri neymiş:KK47:
bir daha davet ederlerse sen gitme :KK34:

ciddi misin ya bu ne böyle sürekli aynı olayı yapıyorlar bu sefer bahaneleri neymiş:KK47:
bir daha davet ederlerse sen gitme :KK34:

bu sefer bahaneleri yok canım çünkü msnde hiç görmedim hani işimiz çıktı şu bu hiç bir şey yok bahane bile..acaba kötü bir şey mi oldu diyorum...ne msne girdiler nede müsait değiliz işimiz çıktı falan dediler..kayıplara karıştılar...:44:

aynen öyle yha uyku tutmuyor uyuyamıyorum..hayırdır senin neyin var canım:26:

Bugün hediyeme kavuştum bir sürü şey göndermiş arkadaşım çok sevindim pembe pembe hediyelerim oldu :)) notuna ayrıca bayıldım bana hitap ediş şekline bakın; pembe olan her şeyi seven tatlı kıza:))
çok teşekkür ediyorum buradan da kendisine,resimler yarın :KK54:

günaydın bayanlarrrr....
SEVGİ cim senden birşey rica edicem biliyosunki benim kurbanım SERSERİ idi ama hediyeyi yolladıktan sonra ne geldi diye yzdı ne resim ekledi kız gittii.. ulaşıp ulmadığını nasıl öğrenebiliriz.

günaydınn hatunlarrr hepinizeeee güzl haftasonları diliyorummmm
asker sevgilier tez zamanda kavuşsun,:KK69::KK5::KK5:
odun kocalar yumuşasın romantik olsun,
yaramaz çocuklar uslansın,
çekilmez kaynanalar çekilir olsun,
görümceler görünmez olsun,
eltiler hiç olmasın :KK70: (eltiden çeken bilir:p)

:KK66::KK66::KK66::KK52::KK52::KK52:

günaydınn hatunlarrr hepinizeeee güzl haftasonları diliyorummmm
asker sevgilier tez zamanda kavuşsun,:KK69::KK5::KK5:
odun kocalar yumuşasın romantik olsun,
yaramaz çocuklar uslansın,
çekilmez kaynanalar çekilir olsun,
görümceler görünmez olsun,
eltiler hiç olmasın :KK70: (eltiden çeken bilir:p)

:KK66::KK66::KK66::KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gunaydııın hatunlar :KK3:
ya delırıcem dunden berı pc de bır yavaslama oluyor delırtıyor benı sırf bu yuzden dun burada olmama ragmen ne sayfaları okuyabıldım ne sohbetınıze katılabıldım ılerlemadı ya bır turlu sayfalar bende kızdım kapattım:KK47::KK47::KK47:
ıyı haftasonlarııııı

sımdı cıkıcam sonra yıne gelırım maglum haftasonu demek temızlık demek:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:hadı gorusuruz:KK3:

X