Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Kızlar pazar günlerinizi kocişlerinizle geçirsenizeee....Ne bilem onlara cilve yapın falan filan yane....:21::KK9::KK9::KK9:

aaaaaaaaaaaaaaa kızlar ya ne bu gerginlik ama yaa...Yakışmıyor size:KK20::KK20:

Kızlar galiba bir konuda yanlış anlaşılma var oraya bir el atmak istedim...Biz tanıtma topiğinde kendimizi anlattık herkes ona göre bişeyler alacak tamam ama illada biri ayak numarasını bedenini yazdı diye ona sadece giyim ayakkabı almak şart değil bayana ne giderse yada neyi ister beğenir yakıştırırsan onu gönderirsin karşı tarafa lütfen bu konuda hassas olalım...:KK34:

evet öyle olur ama kendini tanıtanlarda daha detaylı tanıtmalı sadece ayak numaram bu elbiseyi severim diyip bitirilmeli burda küçük guzel seyler alıp gönderiyoruz birbirimize ama ben kendi adıma yazılanların dısına cıkmamaya calıscam çünkü önceki cekilişlerde cok kıyametler koptu hediyeler geri gönderildi fln o duruma dusmek istemem

evet öyle olur ama kendini tanıtanlarda daha detaylı tanıtmalı sadece ayak numaram bu elbiseyi severim diyip bitirilmeli burda küçük guzel seyler alıp gönderiyoruz birbirimize ama ben kendi adıma yazılanların dısına cıkmamaya calıscam çünkü önceki cekilişlerde cok kıyametler koptu hediyeler geri gönderildi fln o duruma dusmek istemem

Canım zaten kişiler açtığı konularda mesajlardada kendinden bahsediyo az cok oralardanda bakılabilir...Bence hediye hediyedir geri göndermek saygısızlıktır...Öyle bişey yapmam yapanında yüzüne bile bakmam ne kadar ayıp olur öyle değilmi bence değer verilsinde küçük olsun kullanmasamda kalır o bende saklarım...Ayrıca örnek verirsek diyelim ben çanta kullanmayı çok severim oraya yazmadım çantasız bayanda pek yoktur zannetmiyorum bunun gibi her bayana giden hediyeler alınabilir...Ben sadece suna kızarım ikinci el bir hediyeyse onu buradan yazarım o kadar geri bile göndermem o onun terbiyesi...:KK54::KK54:

Canım zaten kişiler açtığı konularda mesajlardada kendinden bahsediyo az cok oralardanda bakılabilir...Bence hediye hediyedir geri göndermek saygısızlıktır...Öyle bişey yapmam yapanında yüzüne bile bakmam ne kadar ayıp olur öyle değilmi bence değer verilsinde küçük olsun kullanmasamda kalır o bende saklarım...Ayrıca örnek verirsek diyelim ben çanta kullanmayı çok severim oraya yazmadım çantasız bayanda pek yoktur zannetmiyorum bunun gibi her bayana giden hediyeler alınabilir...Ben sadece suna kızarım ikinci el bir hediyeyse onu buradan yazarım o kadar geri bile göndermem o onun terbiyesi...:KK54::KK54:

evet kullanılmıs gnderenlerde olmus sanırım ayıp yani bencede hos deil hediye gndermeye bende karsıyım ama tanıtanlar kendini daha detaylı tanıtmalı mesela sevmediklerini değilde neleri sevdiklerini yazmalılar yani bende senle aynı düşüncedeyim aslında :KK52:

kesinllikle katılıyorum nasıl bir terbiyesizliktir geri göndermek :KK47:

arkadaşlar bende katılmak istiyorum listeye benide yazar mısınız..
yanlızayrıntılı bilgi istiyorum kime hediye alıcam ?
Birde ben iş adresimi vermek istiyorum zaten kargo işyerime gelmeli..
çalıştığımız kargo şirketide var orda hiçbi problem çıkmaz :21:
istanbulda oturuyorum
yılbaşı çekilişi adı üstünde maksat eğlenmek güzel paylaşımlarda bulunmak :nazar:

kitap okumayı severim demeyen birine kitap yollanması abes olur biraz
diğer konuda zevklerden bahsediliyo sonuçta
kalkıp da zevkleri arasında olmayan birine zevki olmayan
bişey yollanacaksa kimse kendini anlatmasın boşa
ben dedim mesela severim dvd ve kitap diye
ama beni öyle iyi tanımalı ki yollayan hangi kitabı okudum hangi dvd izledim bilsin
onun için burda birilerine kitap okumayı aşılamak yerine
onu mutlu edicek hediyelerin gönderilmesi gerekir

cnm bana kalırsa yanlış düşünüyorsun. senin dediğin siparişlerimi göndersinler gibi oluyor.:KK45: kitap gönderebilir. tatlı tarifi kitabundan hoşlanmayan bayan varmıdır? bunun gibi birşey işte. örneğin ben sana kitap alırım. beğenip beğenmemek sana kalmış. olmadı sende başka birine hediye edersin. ihtiyaçlarımı karşılansın diye hediyeleşmiyoruz sonuçta:90:

böyle çıtırlık çıkaranlar olucaksa onlara şimdiden müdahale edilsin bence
biz burda eğlenmeye geldik gerilmeye değil

çileden çıktım arkadaşlar lütfen hediye konusunda kimse fikir söylemesin artıkk:KK12::KK12:

cnm bana kalırsa yanlış düşünüyorsun. senin dediğin siparişlerimi göndersinler gibi oluyor.:KK45: kitap gönderebilir. tatlı tarifi kitabundan hoşlanmayan bayan varmıdır? bunun gibi birşey işte. örneğin ben sana kitap alırım. beğenip beğenmemek sana kalmış. olmadı sende başka birine hediye edersin. ihtiyaçlarımı karşılansın diye hediyeleşmiyoruz sonuçta:90:

kendimiz tanıtmamamızın mantığı nedir o zaman
ben de tam aksi fikirdeyim:KK19:
bana kitap alınsa mennun olurum tabi
okumuşum olsamda
koleksiyona katarım ama kitap seviyorum demeyen birine almak garip
daha önceki çekilişlerde böyle alkasız hediyelerden dolayı
çok sorun yaşanadı

Son düzenleme:
cnm 1.si ben çıtırlık çıkarmıyorum. Saygı çerçevesinde düşüncemi söyledim ama işte bende buna katılmıyorum. Elbise severim diyen birine t-shirt yollanamaz mı yani ille elbise mi yollanmalı.
"HEDİYE" bu anlama gelmiyor. Hediye paketinin içinden ne çıkacağını kimse kestiremez. Alakasız hediye diye bişe olmaz cnm. Ben böle düşünüyorum. Çekilişe aykırıysa düşündüklerim çekilişten eleyebilirsiniz:KK45:

Son düzenleme:
arkadaşlar bende katılmak istiyorum listeye benide yazar mısınız..
yanlızayrıntılı bilgi istiyorum kime hediye alıcam ?
Birde ben iş adresimi vermek istiyorum zaten kargo işyerime gelmeli..
çalıştığımız kargo şirketide var orda hiçbi problem çıkmaz :21:
istanbulda oturuyorum
yılbaşı çekilişi adı üstünde maksat eğlenmek güzel paylaşımlarda bulunmak :nazar:

canım adını yazıp ilk sayfada kendinizi tanıtın diye bir link var oraya girip nelerden hoslanırsın fln diger tanıtımları okuyarak detaylı bilgi ver kendin hakkında ve sevgi arakadasımıza adresini telefon numaranı adını soyadını özel mesaj olarak gönder ayın 10 unda cekiliş olacak o zaman sevgi sana kime hediye alacagını söyleyecek ama sen kimseye söylemeyecksin sürpriz :KK52: ha bide hediyelerin içinde kırmızı donda olcek :KK52:

yeter ama arkadaşalr lütfennn yani ned,r paylaşamadığınız anlamıyorum şurda güzel güzel sohbet etmeyi beceremiyorsunuzz son uyarımdır buu :KK22:

X