Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
ayyyyyy aynısını bende yaptım valla

lilyum_85den şüpheleniyorum.dün katilim aradı işte ama nickimi yazmayı unuttum alınca haber ver açıklayayım dedi.:80: şimdi paketimi bekliyorum

lilyum_85den şüpheleniyorum.dün katilim aradı işte ama nickimi yazmayı unuttum alınca haber ver açıklayayım dedi.:80: şimdi paketimi bekliyorum

ciddimisin bende lilyumdan şüphelendim ama başka bi şüpheli daha var off ama gözlerim ağrıdı tüm sayfaları yeniden okudum

ayyy canım koptum yaaa süpersin nelerle uğraşmışsın öyle bide onun için tektek gezmek gerek sayfaları hepsi karıştı.. istatistikleri banada atsaydın keşke bende katilimi arıyorum

işin kötüsü ben kimseden şüphelenemiyorum bikaç kişi vardı ama onların hediyeleri gitti lilyum_85 herkesin sayfasını gezmiş heralde bendede var çünkü

egerian yavrum sende hala o kağıt duruosa bizle de paylaşır mısın bizden başka kimlerin hediyeleri gelmedi kimler kaldı?

lilyum şüphe olmaması için herkesin sayfalarını gezmiş olabilir bende öyle yapmıştım bian önce gelsede katilimi öğrensem felaket heyecan var

lilyum yok hatta 3müzden başka kimse yok sayfada

millet nereye gitti ya herkesin yemek saati,kocişleriyle birlikte vakit geçirme saati

3 kişiydik 6 ya yükseldik hatunlar aşaıdan görünüyorsunuz bakıp çıkmayın yorum yazın katılın aramıza

egerian yavrum sende hala o kağıt duruosa bizle de paylaşır mısın bizden başka kimlerin hediyeleri gelmedi kimler kaldı?

duruyo canım daha hediyesi gelmeyen çokmuş aslında ben 3 4 kişi kaldık zannediyodum

hediyesi göndermeyenleri sayayım ben ama yanlışlıkta yapmış olabilirim kusura bakmasın arkadaşlar çünkü çok eski sayfalardan yazmaya başladım arada atladıklarımda olabilir şimdiden özür diliyorum

cansuery funmak hopenotevent rapunzel lilyum you know cadı kazanı shekerkizcandy maix daha atladıklarım var kızlar ama onlar gönderdiler mi hatırlamıyorum atlamışta olabilirim

cidden çokmuş şimdi uğraşmak gözümde büyüdü valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…