Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
elfcan hediyelerin çok güzel canım güzel günlerde kullan hepsini :KK52::KK52: saatin, çorapların, takıların hepsi birbirinden güzel :KK66::KK64::KK66::KK64: Almira kesene bereket canım çok güzel ciciler almışsın :KK71::KK71:

hediyelerim geldi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım _almiram yollamaış o kadar çok beğedim ki sevgimle boğasım geldi çok teşekkür ederim hayatımm

güzel paketim:KK52::KK52:

muhteşem sweetim

çok güzl biliyorum :21::21:

kol saatim çok beğendim çok teşekkür ederim hayatım:KK16:
[/IMG]

güzel bileziğim çok beğendimm:KK16::KK16:

çoraplarım çok güzel çeyizime kalacak:21::21:

içimi okumuş arkadşaım bende bu renk göz kalemi alacaktım:KK55::KK55:

kırmızı donda çeyiz köşesine ayrıldı

:KK12::KK12::KK12:

çok beğendim arkadaşım çok ama çok teşekkür ederim:118::118::118:

canım benım sevgılı katılım ıyı gunlerde kullan elfcn hedıyelerını bende bayıldım hepsıne:KK52::KK34:
almıra kesene bereket guzelım:KK66:

sevo nasılsın canım herkes kaybolmus ya
ıyıkı fazla kaynatmayın dedın ancak okudum sayfaları:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

elfcn hediyelerin çok güzel. güle güle kullan. almira kesene bereket canım çok güzel şeyler almışsın çok beğendim :81::81:

bu arada sayfalarca okudum. neler yapmışsınız hanımlar katil aramışsınız kendinize ve beni seçmişsiniz. çok sevindim beni seçtiğinize hehe :82::82::82: ama ben bir kişinin katiliyim durun bakalım merakınızın gitmesine çok az kaldı :KK66::KK66::KK66: ben katilimi öğrendim nasılsa mesaj attı bugün "cansuery" yarın geliyo hediyelerim. şimdiden teşekkürler canım benimmm :KK69::KK69::KK69:

saatine bayıldım.bu yılın modası silikon saatler zaten.herşey çok güzel.içten gelerek seçilmiş belli.almiracım kesene bereket cnm elfcn sende güzel günlerde kullan inş.:KK71:

evet bende çok beğendimmm

elfcn hediyelerin çok güzel.Almiranın kesesine bereket :KK69:
teşekkür ederim
elfcan hediyelerin çok güzel canım güzel günlerde kullan hepsini :KK52::KK52: saatin, çorapların, takıların hepsi birbirinden güzel :KK66::KK64::KK66::KK64: Almira kesene bereket canım çok güzel ciciler almışsın :KK71::KK71:
teşekkür ederim donumu ve çorapı çeyizlik bıraktım çok güzeller kıyamadım kullanmaya

elfcn güle güle kullan canım hediyelerin çok güzel...kurbişim almira kesene bereket canım :))
çok teşekkür ederimm
canım benım sevgılı katılım ıyı gunlerde kullan elfcn hedıyelerını bende bayıldım hepsıne:KK52::KK34:
almıra kesene bereket guzelım:KK66:

teşekkür ederim kurbanımm:KK16::KK16:

elfcn hediyelerin çok güzel. güle güle kullan. almira kesene bereket canım çok güzel şeyler almışsın çok beğendim :81::81:

teşekkür ederimm

katilim almira sanırım gitti üyelik iptali olmuş yazıyor:KK43::KK43:

Son düzenleme:
ya kurbanımı öğrenmek için saatlerce uğraştım.. Herkesin ismini bi kağıda yazdım..sonra kimkime hediye almış geçmişte kalan tüm sayfalara baktım.. Hediye alanların üstüne bi çizgi attım.. Güya bulucam katilimi :KK60: Saatlerce uğraştım anlatamam gözlerim pörtledi monitör karşısında sonunda azda olsa iki kişi arasında kaldım :KK60: Bu sabahta katilim mesaj attı :KK9:

ay benimde daha yok ortalıkta okadar bekledim ama umudumu yittirdim en azından bi mesaj atsaydı:KK43::KK43::KK43::KK43:

elifff güle güle kullan canım hepsini. alan arkadaşın da kesesine bereket.
saatine bayıldııımmmm:KK69::KK69:

Günaydın Kızlarrr

Yeni bir gün başlıyor ve bende halen gelişme yok artık umudumu kestim amann aramazsa aramasın :63:

Günaydın Kızlarrr

Yeni bir gün başlıyor ve bende halen gelişme yok artık umudumu kestim amann aramazsa aramasın :63:

yaowss um cnm benim olurun bırakk.. o şimdi senden bekliyor fkat sen haklısın neden arayıp haksız duruma düşeceksinki.. bu sebepten dolayıda biterse bitsin hiçççççç üzülmee tkıl bize hayatını yaşaaa. dolar birazdan:KK66::KK66:

Yaowwsss canım ne inatmış be valla böyle olacağını bilseydin yemek yemezdin herhalde dışarıda dimi.

yaowss um cnm benim olurun bırakk.. o şimdi senden bekliyor fkat sen haklısın neden arayıp haksız duruma düşeceksinki.. bu sebepten dolayıda biterse bitsin hiçççççç üzülmee tkıl bize hayatını yaşaaa. dolar birazdan:KK66::KK66:

evet bende 3.5 yıllık ilişki hayatım boyunca ilk defa gurur yapıorum çünkü haklıyım ve onun bağırışlarını haketmedim artık dönüşü yok affetmicem onu cumartesi 1 hafta olacak şimdiye kadar hatasını anlayıp özür dilemeliydi ama dimi ? :63:

Yaowwsss canım ne inatmış be valla böyle olacağını bilseydin yemek yemezdin herhalde dışarıda dimi.

evet hayatım ya yemek yemeyi bırak dışarı çıkmazdım eve arabamla giderdim :44:

ama yaptıklarımdan da pişman değilim o pişman olsun ama eminim olacakta çok geç olacak :KK52:

X