Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Geçmiş o kadar uzunki hepsini okumak imkansız yaaaaOrtam gerilmiş ama ben size güzel bişeyler diyeyimmii???

selam kızar yaa
valla topiğe girince nevrim döndü büyük hayalkırıklığına uğradım.hiç yakıştıramadım hem de hiçççönemli olan hediyeleşmekti,birbirimize anı bırakmaktı. ama iş çığrından çıkmış valla,çok yazık diyorumyok parmağa büyük gelmiş de bilmem ne de allah aşkına hangimiz hangimizin parmak ölçüsünü bilebiliriz ki?kilo yazıyoruz don göderiyoruz ama blki kilosu az da tüm kilo basnde toplanmıştır tototsu kocamandır,ne yani olamaz mıbence her şey tadıda kalsın,kimsenin kalbi kırılmasın. hediyeleri küçümseyen arkadaşların aldıklarına da baktım hiç hediyeleri arasında yakut, zümrüt ,elmas yok nedir bu yyani maddiyatçılık? hiç mi maneviytı yok bizim için.
umudumdan bana hediye gelince mutluluktan zır zır ağladım saatlerce ben,her gelene gösterdim hediyelrimi. yapmayın allah aşkına,arkadaşlık çöok çok önemli. ki yazık yni sevgiyi de üzmüşssünüz,kız o kadar uğraştı dostluklarkurulsun diye,mükafatı bu olmamalıydı....

kurbişime hediyemin bugün ulaşması lazımdı ama sanırım gitmedi hala,burada da yok.umarım akşam gelir de ekler içimi rahatlatır.

bu arada almiracım hediyelerin çok güzel güzl güünlerde kullan.

konuyu tekraralamış gibi oldum kusura bakmayın ama dayanamadım yanii

her harfine katılıyorum

Artık teyze olmaya dahada yaklaştınızzzzbugün dr a gittim dr muayene etti bebek düşnüyoruz deyince hemen başlayın çalışmalara dediartık her an bebişim olabilir çok mutluyummm

canım benim umutçummmmm
mutlu haberi vermek için aradın ya bugün beni,kendimi o kadar değerli hissettim ki anlatamam sanaçok seviyorum seni ve her şeyin hayırlısını diliyorum canım benim inan çok sevindimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…