Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Artık teyze olmaya dahada yaklaştınızzzz:KK71::KK71:bugün dr a gittim dr muayene etti bebek düşnüyoruz deyince hemen başlayın çalışmalara dedi:KK60::KK60:artık her an bebişim olabilir çok mutluyummm:emir_bebek::emir_bebek::KK66:

aaaaaa inanmıyoruuuuummm.:KK64::KK64:
hadi hayırlısı olsun.en kısa zamanda teyzoş olmaya hazırım ben.teyzeliğe adaylığımı koyuyorum:KK70::KK70:

canım benim umutçummmmm:KK16::KK16:
mutlu haberi vermek için aradın ya bugün beni,kendimi o kadar değerli hissettim ki anlatamam sana:KK16:çok seviyorum seni ve her şeyin hayırlısını diliyorum canım benim inan çok sevindimmm:KK69::KK69::KK69:
...
sağol cnm benim dost kazanabilsem ne mutlu bana...Bende seni çok seviyorumm...Bebişim olsun teyzesi sana onunda sesini dinletirim merak etme:emir_bebek::emir_bebek:

Artık teyze olmaya dahada yaklaştınızzzz:KK71::KK71:bugün dr a gittim dr muayene etti bebek düşnüyoruz deyince hemen başlayın çalışmalara dedi:KK60::KK60:artık her an bebişim olabilir çok mutluyummm:emir_bebek::emir_bebek::KK66:

ay ne guzel :nazar:
umarim hamile haberini yakin zamanda aliriz umut:emir_bebek::emir_bebek:
haber vermeyi unutmazsin demi

canım benim umutçummmmm:KK16::KK16:
mutlu haberi vermek için aradın ya bugün beni,kendimi o kadar değerli hissettim ki anlatamam sana:KK16:çok seviyorum seni ve her şeyin hayırlısını diliyorum canım benim inan çok sevindimmm:KK69::KK69::KK69:
...
sağol cnm benim dost kazanabilsem ne mutlu bana...Bende seni çok seviyorumm...Bebişim olsun teyzesi sana onunda sesini dinletirim merak etme:emir_bebek::emir_bebek:oyyyyy yerim ben onu yaaa düşünmesi bile güzelll:emir_bebek::emir_bebek:

aaaaaa inanmıyoruuuuummm.:KK64::KK64:
hadi hayırlısı olsun.en kısa zamanda teyzoş olmaya hazırım ben.teyzeliğe adaylığımı koyuyorum:KK70::KK70:

Canım benim sağol teyzesi çok olacak kuzumun yaaa haberi alır almaz buraya geldimm...Sıra hamileliğimde nasipseeee:KK54:

inşallah sağlıklı dünyalar güzeli/yakışıklısı pamuk mu pamuk cennet kokulu bebişimizin haberini alırız.pozitif düşünelim dua edelim hep birlikte hemen olsun.:KK70:

inşallah sağlıklı dünyalar güzeli/yakışıklısı pamuk mu pamuk cennet kokulu bebişimizin haberini alırız.pozitif düşünelim dua edelim hep birlikte hemen olsun.:KK70:

Ayyy canım benim ne güzel dilekler bunlar böyle yaaa duygulandım bak şimdi:KK43::KK43:

ya kizlar cekilis bitince bu topik kapanir sanirim:44: biz nerede devam edicez muhabbete nasil alcaz haberleri birbirimizden :26:

kuzum hemen hamilelik psikolojisine girip de sulugöz olma aman ha:KK66: eşinle paylaştın mı bu güzel haberi?

kuzum hemen hamilelik psikolojisine girip de sulugöz olma aman ha:KK66: eşinle paylaştın mı bu güzel haberi?

yüzeysel olarak telefonda paylaştım şekerim:KK49::KK49:o da cok sevindi...Ben zaten sulugözdüm valla hamilelikte tuzu biberi olacak galibaaa:KK60::KK60:

X