Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
canımmm 45 gün eşimle ayrı kaldık baba evindeydim. bizimde evliliğimiz çatırdamıştı çok zor günler geçirdik Allah'a hep dua ettim hayırlı ise biraraya gelelim dedim. ama bizim sorun eşimin annesi idi artık ben onu yok gibi hayatımda görüyorum konuşmuyorum anne bile demiyorum artık çünki haketmiyor Allah'a yakın bana uzak olsun. :KK14: böyle olmasını istemedim o kendisi buna sebep oldu.

ahhhh bu kaynanalarr herkesin derdi ya amaçları ne anlamıyorum :KK4:

ece yani siz nerdeyse 3-4 yil birliktesiniz oyle mi cok yazik olmus. ama bencede evlendikten sonra sorunlar bitmiyor sadece bukalemun gibi renk ve sekil degistiriyor canim.kendince dogru olani yapmissin ve sen guclu bir kadinsin her kadinin oldugu gibibunu unutma

evet uzunn zamandır birlikteydik
ama dediğin gibi evlenince daha da rahatlık geliyor bunu kaldırmak zor olurdu
sağol güzel dileklerin için

kızlar gerçekten seven erkek neolursa olsun saçma sapan şeyleri problem yapmaz
heleki ayrılık çok önemli bi karar heleki nişanlı için dönüşü çok zor :KK50:
bunu göze aldıysa erkek arkadaşlarınız kabullenmesi zor olsada
gerçekten sevmemiş demekki

bi zamanlar sensiz yapamam dediğiniz insan aşkım dediğiniiz insan hayatınızda olmayınca biz nasıl bu hallere geldik böyleyken böyle olduk diyosunuz

ama şuna inanın bunları demekki yaşamanız gerekiyor ve yaşıyorsunuz
hiçç belli olmaz belki barışırsınız ummadık bi anda neden olmasın ben inanıyorum

hakkınızda hayırlısı olsun kaderinizde ne varsa onu yaşarsınız

ne kadar haklısınız ya yani bunu okuyunca düşüncelerimi yazıya dökmüşsün resmen
özellikle altını çizdiğim yer

inanın çok üzülüyorum bunları okurken lütfen bir anı olarak kaldırın bari durmayın bu kadar üzerinde.
hiç yollamayabilirdi de yollayan kişi
lütfen büyük şeylere takılmadan kazanılan dostluklara bakın.çocuk değiliz okulda çekiliş yapmıyoruz,rica ediyorum uzatmayın.keyfimiz kaçmasın...

zhebani çok ama geçmiş olsun sanada :KK71:

ALLAH KIMSEYI SEVDIGINDEN AYIRMASIN :nazar:
BEN NAPARIM ASKIM OLMADAN DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM :KK5:

allahım ne geri kafalı görgüsüz insanlar var ya hediye bu kıtlıktanmı çıktınız :KK47:
zevkine hitap etmezse kaldır at muhtaç mısın :KK3:
millet burda altın gümüş koycak hali yokya :KK57:

ya çorap olur ya tişört ya şal ya süs eşyası yada parfüm oje vs. nedir beklentiniz nedir

bu yapılanlar çok büyük görgüsüzlükkk kırıldıysa kızın suçu ne 3 liralık şeyin lafını yapmayın
kendinizi küçültmeyin allah aşkına :KK19:

neyse daha fazla konuşursam banlanırım kesin aaaaa sabahtan beri ne bu fenalık geçirecem :KK47:

Almira o kadar güzel ifade etmişsinki tebrik etmeden geçemedim arkadaşım seni.:KK71::KK71:Birde takıldığım bir konu daha var yeni yıla daha 8gün olmasına rağmen bir panik bir telaş bende hediyelerimi tamamlayıp gönderemedim ay sonu yıl sonu boğazımıza kadar işe batığız günlerdir yemek bile yiyemiyorum ben.kim nerden emin olabiliyor hediyeleri göndermeyeceğimizi ve adımıza konuşabiliyor.acelesi nedir yani bu olayın yeni yıl hediyesi değilmi zaten bayram çekilişinde arefe günü hediyelerini alan arkadaşlarda oldu kimsede kimseyi incitmedi :KK20:

herkes kendı degerıyle kalsın bosverın kızlar
gercekten bu hedıye kabalıgı cok kırıcı oldu
hıc beklemezdım boyle neselı gecen bı yılbası cekılısınde boyle olayların olmasını
takma kafana zhebanıcıgım bosver :KK71:

EVAAA.... MUCUUKK BEBEGIMMM :KK19: Bızım aramızda hıc ole heıdye mevzusu olmadı dmı guzel arkadasım ben ne aldıysam arkadasım beyendı sagolsun en azından gayet guzel karsıladı bole kabalık yapmadı sagol btanem :78: :KK69:

ahhhh bu kaynanalarr herkesin derdi ya amaçları ne anlamıyorum :KK4:

Canım benimki çok beter sinir hastası eşim bile benim annem sinir hastası dedi kabul etti ama benide sinir hastası etti sonunda Allah benim kayınvalidemi yaratmış şeytanı niye yaratmış bilemedim.

:KK34:

ALLAH KIMSEYI SEVDIGINDEN AYIRMASIN :nazar:
BEN NAPARIM ASKIM OLMADAN DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM :KK5:

Amin aslıcım ama insan nelerden vazgeçip nelerini kaybediyor yinede hayatta.
adı üzerinde 'HAYAT' güçlü olup yaşantımızı karartmamıza gerek yok.
tek başımıza bireyiz,tek kalsakta yaşantımıza devam edebiliriz.insan başına ne gelir bilemez.
ben mutluluğunda,hüznünda,acının da hep aynı kalacağına inanmıyorum,heran herşey değişebiliyor ve değişebilir.

önemli olan kendini bilmek,üzülürüz ama yeni bir hayata elbette yeni şeylerle adım atabiliriz,atarız da...

sözüm sana değil genel konuşuyorum :KK61:

Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın elbette :KK71:

benim çevremde çokk nişan atan varr hele sevgilisinden ayrılannn doluuu
başta ben olmak üzere :KK9:

evli arkadaşlarımın bana söylediği şu ; herşeyden önce çocuğun ailesi en önemliisiii diyolar

sevgiliden ayrılmak zor gibi gözüksede kolay aslındada nişan olunca çok zordur heraldee evlilik umuduyla o yola girerken gelinlik umuduyla ev kurma umuduyla sevdiğinle evlenme umuduyla
ayrılık çokkk kötü olurdu heralde allah kimseye yaşatmasın :KK25:
ama herkesin başına geliyor ne yazıkki :KK14:

bende ayrıldıktan sonra çok acı çekmiştim ama şimdi aşkımlaaaaa çokkk ama çokkkkkkk mutluyumm
:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

hakkınızda hayırlısı olsun allah içinizin daraltısını geçirsin :KK5:

Canım benimki çok beter sinir hastası eşim bile benim annem sinir hastası dedi kabul etti ama benide sinir hastası etti sonunda Allah benim kayınvalidemi yaratmış şeytanı niye yaratmış bilemedim.

:KK34:

annemde aynısını babaannem için söylüyo :KK52: :KK60::60::KK60:

sağolun kızlar anlayışınız ve desteğiiniz için:KK69:
iyi ki kk var:KK19:
tanımasamda seviyorum sizi ya:KK69::KK48:

Almira o kadar güzel ifade etmişsinki tebrik etmeden geçemedim arkadaşım seni.:KK71::KK71:Birde takıldığım bir konu daha var yeni yıla daha 8gün olmasına rağmen bir panik bir telaş bende hediyelerimi tamamlayıp gönderemedim ay sonu yıl sonu boğazımıza kadar işe batığız günlerdir yemek bile yiyemiyorum ben.kim nerden emin olabiliyor hediyeleri göndermeyeceğimizi ve adımıza konuşabiliyor.acelesi nedir yani bu olayın yeni yıl hediyesi değilmi zaten bayram çekilişinde arefe günü hediyelerini alan arkadaşlarda oldu kimsede kimseyi incitmedi :KK20:

bende buna kızıyorum canım çok acele ediyolar evet daha yılbaşına 8 gün var
valla burda okadar panik oldumkii
sevgilime hediye almıştımm dedimki bu akşam hemen verelim vermek zorunda hissediyorum nedense :KK60:
oda diyo niye acele ediyosun daha 8 gün var :KK3:

valla bu kızçeler benide acele ettirdi yoksa bende yılbaşından bikaç gün önce göndericektim kurbanıma :KK19:

kızlar artık isterseniz bu hediye olayını kapatalım keyfimiz kaçmasın.yoksa konuştukça konu uzayacak ve banlanıcaz:KK45:

herkes kendi rengini kalitesini verdiği tepkilerle belli eder.hepimiz de biliyoruz burada yanlış ile doğruyu çocuk değiliz.:KK20:

güzel şeylerden bahsedelim:KK34:

EVAAA.... MUCUUKK BEBEGIMMM :KK19: Bızım aramızda hıc ole heıdye mevzusu olmadı dmı guzel arkadasım ben ne aldıysam arkadasım beyendı sagolsun en azından gayet guzel karsıladı bole kabalık yapmadı sagol btanem :78: :KK69:

Canımmmmm aynen mucuklarımı yolluyorum sana,,,,beğenmek ne kelime bayılmıştım:KK62: hala yatağımın başucunda kutusu:21::21:baktıkça mutlu oluyorum papilerimide ayağımdan çıkarmıyorum sıcacık ohhh missssss:KK9::KK9::KK71:

X