Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

ahhhh bu kaynanalarr herkesin derdi ya amaçları ne anlamıyorum

evet uzunn zamandır birlikteydik
ama dediğin gibi evlenince daha da rahatlık geliyor bunu kaldırmak zor olurdu
sağol güzel dileklerin için

ne kadar haklısınız ya yani bunu okuyunca düşüncelerimi yazıya dökmüşsün resmen
özellikle altını çizdiğim yer

inanın çok üzülüyorum bunları okurken lütfen bir anı olarak kaldırın bari durmayın bu kadar üzerinde.
hiç yollamayabilirdi de yollayan kişi
lütfen büyük şeylere takılmadan kazanılan dostluklara bakın.çocuk değiliz okulda çekiliş yapmıyoruz,rica ediyorum uzatmayın.keyfimiz kaçmasın...

zhebani çok ama geçmiş olsun sanada

ALLAH KIMSEYI SEVDIGINDEN AYIRMASIN
BEN NAPARIM ASKIM OLMADAN DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM

Almira o kadar güzel ifade etmişsinki tebrik etmeden geçemedim arkadaşım seni.Birde takıldığım bir konu daha var yeni yıla daha 8gün olmasına rağmen bir panik bir telaş bende hediyelerimi tamamlayıp gönderemedim ay sonu yıl sonu boğazımıza kadar işe batığız günlerdir yemek bile yiyemiyorum ben.kim nerden emin olabiliyor hediyeleri göndermeyeceğimizi ve adımıza konuşabiliyor.acelesi nedir yani bu olayın yeni yıl hediyesi değilmi zaten bayram çekilişinde arefe günü hediyelerini alan arkadaşlarda oldu kimsede kimseyi incitmedi

herkes kendı degerıyle kalsın bosverın kızlar
gercekten bu hedıye kabalıgı cok kırıcı oldu
hıc beklemezdım boyle neselı gecen bı yılbası cekılısınde boyle olayların olmasını
takma kafana zhebanıcıgım bosver

EVAAA.... MUCUUKK BEBEGIMMM Bızım aramızda hıc ole heıdye mevzusu olmadı dmı guzel arkadasım ben ne aldıysam arkadasım beyendı sagolsun en azından gayet guzel karsıladı bole kabalık yapmadı sagol btanem :78:

ahhhh bu kaynanalarr herkesin derdi ya amaçları ne anlamıyorum

Canım benimki çok beter sinir hastası eşim bile benim annem sinir hastası dedi kabul etti ama benide sinir hastası etti sonunda Allah benim kayınvalidemi yaratmış şeytanı niye yaratmış bilemedim.

ALLAH KIMSEYI SEVDIGINDEN AYIRMASIN
BEN NAPARIM ASKIM OLMADAN DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM

Amin aslıcım ama insan nelerden vazgeçip nelerini kaybediyor yinede hayatta.
adı üzerinde 'HAYAT' güçlü olup yaşantımızı karartmamıza gerek yok.
tek başımıza bireyiz,tek kalsakta yaşantımıza devam edebiliriz.insan başına ne gelir bilemez.
ben mutluluğunda,hüznünda,acının da hep aynı kalacağına inanmıyorum,heran herşey değişebiliyor ve değişebilir.

önemli olan kendini bilmek,üzülürüz ama yeni bir hayata elbette yeni şeylerle adım atabiliriz,atarız da...

sözüm sana değil genel konuşuyorum

Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın elbette

benim çevremde çokk nişan atan varr hele sevgilisinden ayrılannn doluuu
başta ben olmak üzere

evli arkadaşlarımın bana söylediği şu ; herşeyden önce çocuğun ailesi en önemliisiii diyolar

sevgiliden ayrılmak zor gibi gözüksede kolay aslındada nişan olunca çok zordur heraldee evlilik umuduyla o yola girerken gelinlik umuduyla ev kurma umuduyla sevdiğinle evlenme umuduyla
ayrılık çokkk kötü olurdu heralde allah kimseye yaşatmasın
ama herkesin başına geliyor ne yazıkki

bende ayrıldıktan sonra çok acı çekmiştim ama şimdi aşkımlaaaaa çokkk ama çokkkkkkk mutluyumm

hakkınızda hayırlısı olsun allah içinizin daraltısını geçirsin

Canım benimki çok beter sinir hastası eşim bile benim annem sinir hastası dedi kabul etti ama benide sinir hastası etti sonunda Allah benim kayınvalidemi yaratmış şeytanı niye yaratmış bilemedim.

annemde aynısını babaannem için söylüyo :60:

sağolun kızlar anlayışınız ve desteğiiniz için
iyi ki kk var
tanımasamda seviyorum sizi ya

bende buna kızıyorum canım çok acele ediyolar evet daha yılbaşına 8 gün var
valla burda okadar panik oldumkii
sevgilime hediye almıştımm dedimki bu akşam hemen verelim vermek zorunda hissediyorum nedense
oda diyo niye acele ediyosun daha 8 gün var

valla bu kızçeler benide acele ettirdi yoksa bende yılbaşından bikaç gün önce göndericektim kurbanıma

kızlar artık isterseniz bu hediye olayını kapatalım keyfimiz kaçmasın.yoksa konuştukça konu uzayacak ve banlanıcaz

herkes kendi rengini kalitesini verdiği tepkilerle belli eder.hepimiz de biliyoruz burada yanlış ile doğruyu çocuk değiliz.

güzel şeylerden bahsedelim

Canımmmmm aynen mucuklarımı yolluyorum sana,,,,beğenmek ne kelime bayılmıştım hala yatağımın başucunda kutusubaktıkça mutlu oluyorum papilerimide ayağımdan çıkarmıyorum sıcacık ohhh missssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…