Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
ah be EcE canım ya bizim tek hatamız ilk ilişkiye başlandığında olduğu gibi kabul ederken belli bir zaman sonra mantıksal düşünmeye başlayınca hayalimizdeki karakteri sevdiğimiz adama oturtmaya çalışmak olduğu için sorunlar çıkıyor.bir de her iki tarafta kişinin özeli olduğunu kabul edemiyor (buna ben de dahil)ve hayatına direk ortadan müdahale etmeye başlayınca böyle oluyor.cidden çok üzüldüm.kendi aranızda mı attınız nişanı yoksa aileler de mi girdi araya?

selam bayanlar
kısa ve öz tanıtacağım kendımı bende
26 yaşındayım 173 boyum 68 kılom 40 ayak numaram 42 bedenım tesetturlu 1 erkek cocuk annesı
bujıterı aksesuar satış elemanı yapan bır bayanım
genelde spor gıyınırım ama ısım geregı aradada olsa klasık gıyınıyorum elbıse severım ama ne cok uzun olcak nede cok kısa dız altı dıyelım renk takıntım yok ama bugday tenlıyım o yuzden cok acık renkler gıtmıyo bana avoncuyum ayrıca cıkolata ve iç çamasırı manyagıyım maddıyata onem vermemm ufak seylerden mutlu olurum mesela ufak bı not suprızler gıbı baska bişeyde aklıma gelmıyo sanırım yeterlı ha bıde sıgara ıcıyorum :KK51::KK42:

slm kızlar kargom geldı ama katılım sadce gercek adını yazmış yanı nıckını bılmıyorum semra arkadasımızdan ama uzulerek söyluyorum büyük bır hevesle actım ama hayal kırıklıgına ugradım katılım benı hıc arastırmamıs 1.avoncu oldugumu 2.işimin bujıterı oldugunu 3.kapalı oldugumu yanı oje vs gıbı seyler surmedıgımı ve cok özenli bır paket bekledıgımı dıle getırmıstım hedıyenın manevı degerı cok onemlıydı ama yınede tesekkur ederım kendısıne Eki Görüntüle 116873 Eki Görüntüle 116874 Eki Görüntüle 116875 Eki Görüntüle 116876

nuray hanım,
nickimi pm atarak belirtmiştm size

üstte kendini tanıtmışsn bu tanıma ne yapabilirm bi açıklar mısn

kapalıyım demişsn albümde maşallah ne fotolar var tesettürlüsün ama baş açık ne alaka:82:
ojeler kırıldıysa benm suçm ne:63:kargonun suçu:KK31:

kapalılar oje sürmez mi:KK12:öyle bişey görmedm oje istemiyorm felaan diye:KK19:

iç çamaşırın renginide yazmamışsnz sekssi severm denmiş,e bende siyah aldm:KK6:

40 bedene uygun dedi satııcı,ggöğüs nonu bile belirtmeemişsin şimdi söyler misiniz ne yapabilirm:44::KK4:

herkes terliık,mum,oje,takı almış bende aldm ayrıca litfen:KK68:

2 gümüş küpe,1 bileklik,kolye,patik,mum,terlik,buzdolabı süsü,2 oje ,kahve,krem kavanozu,çğrap,toka,şal,kemer bunlardı

çalışmıyorum daha ne olsn:82:

pakette özensiz değildi ayrıca:KK20: çekmişim fotosunu ahada koyuyorum:89:

sizi kınıyorum,beni çok kırdınız:KK59::KK4:

ne istediniz,ne yollarsa kabulüm dediniz,ne yazdınız ayıp:KK57:hiçç yakışmadı:KK19:

ayrıca paketide ben göndermedm,ameliyatlı olduğum içinde kardeşim kargoya verdi:KK14:

bari doğruları yazsaydınız:KK57::63::KK57::KK57::KK57::KK14:

26 yaşında biinsana yakıştıramadm bu söylediklerinizi:KK68:

size söylenecek çok şey var ama neyse

çok kırıldım,kızgınım:KK14::KK14::KK14::84::84::84::84:

guzelim istedigin sarki olsun :KK9:[video]http://www.timsah.com/Mustafa-Ceceli-Elvan-Gunaydin-Eksik/q0QVrAXTx7x[/video]
digeri de [video]ttp://www.timsah.com/Petek-Dincoz-Ferhat-Gocer-Seni-sensiz-sevecegim/CTMVP4XQN6r[/video]

nissan herkese bir şarkı jesti yapılıyor hayırdır? kıskanıyorum ama:KK19:

yaowws sevgilindn ayrıldın sanırım ama bu kadarda üzme kendini
ne yaparsan kendine yaparsın
neler hissettiğini çok iyi anlıyorum :KK25: bende nişanlımdan ayrıldım :KK43: çok zor bir dönem ama kendini yıpratmanın hiçbir faydası olmaz kendi kendini hasta edersin allah korusun

uzuldum canim seni tanimasamda zor durumlar bunlar umarim ruhen cabuk atlatirsin:26:

feynan ne kadar doğru söyledin yaa
evet ilk gün hiç sorun olmuyor
gün geçtikçe hayalimizdeki kişi olsun diye uğraşmaya çalışıyoruz

yok kendi aramızda değil ya ailelerde biliyor
eşyaları falan yolladık yani bitti :2:

keşke sizler gibi flört dönemimde yada nişanlılık dönemimde bitirseydim.
aynı çatıya girmeden, soyadını hayatıma hiç yapıştırmadan.

kızlar evlilik bitirmek daha da kötü. baba evine geri dönmek sona daha kötü.
bir daha evlenme kararı almak zor, güvenmek zor...
geçmiş olsun o yüzden. böylesi daha hayırlı emn olun.:2:

keşke sizler gibi flört dönemimde yada nişanlılık dönemimde bitirseydim.
aynı çatıya girmeden, soyadını hayatıma hiç yapıştırmadan.

kızlar evlilik bitirmek daha da kötü. baba evine geri dönmek sona daha kötü.
bir daha evlenme kararı almak zor, güvenmek zor...
geçmiş olsun o yüzden. böylesi daha hayırlı emn olun.:2:

haklısınız bende karar aşamasında aynı şeyi düşünüdm
evlenince sorunlar biter mi yoksa artar mı diye
sonra ayrılmanın daha zor olacağını düşündüğüm içinde ayrıldık

sizin adınızada üzüldüm
umarım mutlu olursunuz

ece biliyormusun seni tanımıyorum ama ayrıldığından beri yada ayrılmak üzereyken (yazılarından belli oluyordu) çok üzülüyordum.

çok iyi birine benziyorsun dilerim sen ve diğer arkadaşlarımın Allah gönlüne göre verir.
bende ayrıldım anlıyorum sizi :KK14:

kendinle de çelişiyorsun ayrıca :KK4:buraya söylediğin gibi davranmayacaksan ne halta katıldn:KK57:

ilk başta doğru düzgün söyleseydn saygısızlık buu:KK57::KK57::KK57::63::KK4:

şimdi soruyorum ben bu kadar hediyeyi başka bi arkadaşa yollAsaydm tepkisi ne olurdu

hç tanımadığı birinden alsa mutl olur mmuydu yoksa bmyle mi yapardıı:KK57::KK57:

mütevazi değilsn bari böyle davranma:KK4::KK4::KK4:haddi beni şikayet et, sAygısız şeyy:95::95::94:

kendinle de çelişiyorsun ayrıca :KK4:buraya söylediğin gibi davranmayacaksan ne halta katıldn:KK57:

ilk başta doğru düzgün söyleseydn saygısızlık buu:KK57::KK57::KK57::63::KK4:

şimdi soruyorum ben bu kadar hediyeyi başka bi arkadaşa yollAsaydm tepkisi ne olurdu

hç tanımadığı birinden alsa mutl olur mmuydu yoksa bmyle mi yapardıı:KK57::KK57:

mütevazi değilsn bari böyle davranma:KK4::KK4::KK4:haddi beni şikayet et, sAygısız şeyy:95::95::94:

kötü olmuş cidden:KK59: çok üzüldüm ya hiç aramıyor mu?

ece biliyormusun seni tanımıyorum ama ayrıldığından beri yada ayrılmak üzereyken (yazılarından belli oluyordu) çok üzülüyordum.

çok iyi birine benziyorsun dilerim sen ve diğer arkadaşlarımın Allah gönlüne göre verir.

İnşallah canım allah hepimizin gönlüne göre verir

İçinde aşk olan ayrılıklar tabiki can yakıyor

Ama Ne demiş ŞAİR ;

Ayrılıkta sevdaya Dahil :KK43::KK43::KK43:

uzuldum canim seni tanimasamda zor durumlar bunlar umarim ruhen cabuk atlatirsin:26:

umarım :KK43:

ah canım benim inanki o kadar duygulandım ki :KK14:
umarım rabbim herkesin gönlüne göre verir

bende seni tanımıyorum ama şu yazıyı okuduğum anda :KK19: ısındım sana

bu arada kızlarr tam ben isyanlara girmek üzereyken katilimden mesaj geldi. kargoya vermiş yarın elimde olurmuş yaşasınnn çocuklar gibi sevindim.:KK64::KK64: teşekkürler katilim unutmamışsın beniiii :KK69::KK69:

kötü olmuş cidden:KK59: çok üzüldüm ya hiç aramıyor mu?

yok canım
o konuda hakkını yiyemem bitti dedikten sonra sağolsun ne o ne de ailesi ısrar edip
daha fazla üzmediler beni

İnşallah canım allah hepimizin gönlüne göre verir

İçinde aşk olan ayrılıklar tabiki can yakıyor

Ama Ne demiş ŞAİR ;

Ayrılıkta sevdaya Dahil :KK43::KK43::KK43:

çok güzel bir söz müsadenle çalıyorum bunu

bu arada dışardan gelip direk daldım ben olaya ya kusura bakmayın :KK1:

nissan herkese bir şarkı jesti yapılıyor hayırdır? kıskanıyorum ama:KK19:

ben ben valla bende.
öyle köşemde sessiz bekliyorum benimle ne zaman ilgilenecek diye:2::2::2:

valla kizlar sevonun keyfini yerine getireyim sarki istermisin dedim ona gonderdim
sonra yaowwss baktim uzuluyo ona da gonderdim eee derin de istek yapti
ben napayim
ozaman bu sarki size ve burdaki herkese gelsiiiiinnn[video]<a href='http://iyimix.com/nil-karaibrahimgil/butun-kizlar-toplandik-klibi_9e6bc63eb.html' title='Nil Karaibrahimgil Bütün Kızlar Toplandık'>Nil Karaibrahimgil Bütün Kızlar Toplandık</a>[/video]

niye kimse benimle konuşmuyor:KK59:
daha da gelmem davosa:92:
davos by by:KK58:

Son düzenleme:
ah be ececim ya cidden çok üzüldüm.ama çok güçlü gördüm seni maşallah.hep böyle ol.
görücü usulü müydü yoksa flört ettiniz mi?çok soru soruyorum dimi?

X