Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
nolduki acaba umud denize :S:S umud deniz noldu
:44:
arkadaşlar kitapta güzel bi hedie olabilir değilmi;? kararsız kaldımda

canım benim için güzel bir hediye olabilir..tabi alacak kişi okumadığım bir kitabı denk getirip yollarsa kitapçıya gittiğimde kitapçı şu güzel bu güzel diyor bende okudum diyorum biraz riskli olur sanki bu yönden :44:

Arkadaşlar benim annem kanser hastası ve hastanede yatıyor bugün iyi değilmiş ben gidiyorum oraya lütfen dua edin...

Arkadaşlar benim annem kanser hastası ve hastanede yatıyor bugün iyi değilmiş ben gidiyorum oraya lütfen dua edin...

canım Allah acil şifalar versin..Allah yardımcınız olsun..ederiz tabiki..inşallah en kısa sürede sağlığına kavusur

ama en son çıkan kitabı alırsak risk olmaz ortada dimi vede kitap sevmeyen biriyse sayemde belki kitap sevmeye bile başlayabilir sonra kendini geliştirip ben bu zamana kadar nie kitap okumamışım die bilir kitap okumak çok güzel bu güzelliği o kişinin tatmasını isterim die düşünmüştümde bi an tereddüd yaşadım işte:94::94::95:

umut deniz çok çok geçmiş olsun arkadqaşım allah acılarını hafifletsin allah acil şifalar versin annemin duaları hem şehitlerimize hem hastalarımıza allah annemin dualarını kabul etsin acil şifalar versin

ve bir tane kitap tollamam iki çeşit veya 3 çeşit yollarım beğendiğini okur

canım sende bir kitap seversin ne güzel kitap topiğimiz var gelsene :80: okudugumuz kirtapları paylaşıyoruz..fikir alışverişinde bulunuyoruz

http://www.kadinlarkulubu.com/kitap-gunu/393159-kadinlarin-kitap-mekani.html

canım çekilişi görünce benimde ilk aklıma gelen kitap oldu ama dediğim sebepten tereddüte düştüm yine de tanıtımlara bakacagım eger kitap sever biriyim diye tanıtırsa yine düşüneceğim yani tamamen çekilişte bana düşen kişiye göre karar vereceğim..takip edeceğim zevklerini çözmeye çalışacağım :82:

blackheart canım bence özelden fln sor arkadaslara buraya yazma cunku hediyelerin fotograflarınıda merak edip bekliyoruz ama senin göndereceklerini öğrendik gibi bide kitap okumak evet güzel ama özelliklerini nelerden hoslandıklarını herkes yazıyor bizde ona göre alıyoruz kitap okumayı severim yazmayan birine bence kitap alıpta gönderme

umut deniz allah şifalar versin canım içini ferah tut dualarımız seninle

you nknow yanlış düşünüyorsun bence sanki aldıklarımı fotorafladım koydumda bunları yollıcam dedimde sende ne göndericeğini anladık diorsun
ben sadece olurmu olmazmı die sordum peki
bundan sonra sadece takip ederim yorum yazmam

inanırmısın 7. ayımı zor bitirmişim güme gidiyomuşum valla

heycan yaptım ilk kez yaşıcamm
bende altıncı ayımı zor bitirdim canım 5 ay 3,5 hafta
Sevgiiiii canım çekilişe katılabiliyor muyuz hala?
tamam canım yazayım senide ama buralarda olun sohbete katılın birde kendini tanıt ilk sayfada listenin altında link var
şimdi saydım 41 olmuşuz kızlar 41 MAHŞALLAH

bende katılmak istiyorum ama mesaj sayım 62 ((((((((((((
daha zaman var çekilişten birgün önce profilleri kontrol edicem yüksetleye çalış 100e birde resim yüklemeyi öğren
bende katılmak istiyorum ne yapayım şimdi yeniyim bilmiyorum
canım ismini yazayım ama buralarda olun birde kendinizi tanıtın topiğe ve resim eklemeyi öğrenin yeni üyeleri almak istemiyordum ama kimse kırılsın istemiyorum herkes katılabilir dedim çünkü lütfen kimse kırılmadan bitsin bu çekiliş sanada iyi hediyeleşmeler diliyorum yazıyorum cnm ok
Kızlar ben çok kötüyüm....Ağlıyorum...
çok geçmiş olsun cnm dualarım seninle :96:
önceki kurban bayramı çekilişindek,i arkadaşlar çay koymuşlar çikolata falanda koymuşlar bunlar güzel oluyormu bilmem
sende koyabilirsin canım ama ekstra olur ok hediye olmaz onlar

cnm lütfen polemik yaratmayın kinov öle demek istemedi bi yandan doğru söylüyor ne hediye alacağımızdan bahsetmesek iyi olur
ne istersen alabilirsin kitap vss ok

sevgicim benım polomik yaratmak gibi bi nietim yok da yanii hani kalkıpta öyle demesi ona noluo anlamadım gergin bi gününde heralde

arkadaşlar bu uyarıyı bir daha yapmıyacağım lütfen bilgilerini yollamayanlar yollasınlar bir an önce aksi olduğunda çıkarıcam listeden lütfen biraz önemseyin kinovcum çekilişe katılanlar bilgilerini yolluyor nasılsa hediye göndermezse basarım evini valla

birde lütfen resim yüklemeyi öğrenin hediyeleriniz geldiğinde göster deriz resim nasıl yükleniyor ddiye soran olursa direk banlarım bilginize

Son düzenleme:
sevgicim benım polomik yaratmak gibi bi nietim yok da yanii hani kalkıpta öyle demesi ona noluo anlamadım gergin bi gününde heralde

takılmayın böyle şeylere herkes bilgilendirmeye çalışıyor dedim ya ben hediyeler söylenmicek dedim sen fikir atınca ortaya doğal olarak cevap verdiler lütfen kırılma herkes bu işin ağız tadıyla bitmesini istiyor bi sorun olursa sizden çok ben üzülücem arkadaşlar lütfen yaptığım işe azıcık saygı duyun lütfen herkes zamanında ve özenli bi şekilde hediyelerini yollasın okeyy

Kızlar merhaba tekrar ben...Annemin yanına akşam eşimle beraber gideceğiz şimdilik iyiymiş annem bende burdan bir arkadaştan şifalı bitkiler falan öğrendim hemen arabama atlayıp aktardan gidip aldım geldim kendimden korkmaya başladım valla 15km lik yolu git gel 30 km 20 dakikada gidip geldim kaza yapmadan...eve gelince hayatta olduğuma şaşırdım valla en sol şeritten 110 km hızla dörtlüleri yakarak gidip gelmek bende baya bir adrenaline sebep oldu...İnş.yaptığım içecek anneme şifa olur...Öyle umuyorum çünkü yarabbim hiçbir zaman benden umudunu kesme demiş....SEvgiler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…