Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Ben resimleri koyamıyorum off ya iş yerindeki bilgisayarda resim indirmek yasak evdeki laptop bozuk Beren91 canım nolur kusura bakma inş. akşam eşim yapar bilgisayarı koyarım bende bugün terzi misali işte kendi söküğünü dikemiyor bilgisayarcı ama bana faydası yok başka bilg. teknisyenimi çağırsam acaba. :26:

deriinn kimmis katilin bari onu soylee

Kızlar katilim aradı hediyelerimi bugün kargoya veriyormuş oldugu yerde hediye paketi bulamamış o yüzden kusura bakma dedi yani benim hediyelerimde yarın benim elimde olacak kısmetse inş biraz moralim düzelir hem

Bende yarın veriyorum İzmirli Kurbanım a hediyelerini :)

geç olsunda güç olmasın tatlım

Bayanlar müjdeeeeehediyelerim geldi çok çok mutlu oldummmmSevgili lacrimaya çok teşekkür ederim hepsi birbirinden güzellll hediyeler kesesine bereketmerak edin geliyo fotolarrrr

herkese hediye geldi oley 3 kişi foto eklicek ay bende çok heycanlandım bana noluysaa

Bayanlar müjdeeeeehediyelerim geldi çok çok mutlu oldummmmSevgili lacrimaya çok teşekkür ederim hepsi birbirinden güzellll hediyeler kesesine bereketmerak edin geliyo fotolarrrr

hosgeldin umut nerelerdeydin gozun aydin hediyeler de gelmis cok bekletme ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…