Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
slm kızlar :KK34:
kargoyu cuma yolladm gitmedi mi acep:26:
peki benm katilim kim:97:

Son düzenleme:
slm kızlar :KK34:
kargoyu cuma yolladm gitmedi mi acep:26:
peki benm katilim kim:97:

tatlım bende cuma verdim ama şu anda dağıtımda dediler. Az önce aradım.
ctesi sadece mobil bölgelere gidiyoruz dedi mng kargo. belki seninki de bugüne sarkmıştır.

slm kızlar kargom geldı ama katılım sadce gercek adını yazmış yanı nıckını bılmıyorum semra arkadasımızdan ama uzulerek söyluyorum büyük bır hevesle actım ama hayal kırıklıgına ugradım katılım benı hıc arastırmamıs 1.avoncu oldugumu 2.işimin bujıterı oldugunu 3.kapalı oldugumu yanı oje vs gıbı seyler surmedıgımı ve cok özenli bır paket bekledıgımı dıle getırmıstım hedıyenın manevı degerı cok onemlıydı ama yınede tesekkur ederım kendısıne $100_0220.jpg $100_0221.jpg $100_0219.jpg $100_0218.jpg

slm kızlar kargom geldı ama katılım sadce gercek adını yazmış yanı nıckını bılmıyorum semra arkadasımızdan ama uzulerek söyluyorum büyük bır hevesle actım ama hayal kırıklıgına ugradım katılım benı hıc arastırmamıs 1.avoncu oldugumu 2.işimin bujıterı oldugunu 3.kapalı oldugumu yanı oje vs gıbı seyler surmedıgımı ve cok özenli bır paket bekledıgımı dıle getırmıstım hedıyenın manevı degerı cok onemlıydı ama yınede tesekkur ederım kendısıne Eki Görüntüle 116873 Eki Görüntüle 116874 Eki Görüntüle 116875 Eki Görüntüle 116876

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

çok net gozukmediği için solım iç çamasırı sıyah yanı kırmızı donum yok :KK43: hemde kucuk bedenı yanı gıyemıcem ojelerbır kavonozun ıcındeydı kırılmasın demıs ama kırılmıs malesef ıkı cıft kupe bı bıleklık el kremı çetık terlık kemer mum sanırım arkadas kendı zevkıne gore almıs yıne de tesekkur edıyorum kullanamasamda saklıcam

çok net gozukmediği için solım iç çamasırı sıyah yanı kırmızı donum yok :KK43: hemde kucuk bedenı yanı gıyemıcem ojelerbır kavonozun ıcındeydı kırılmasın demıs ama kırılmıs malesef ıkı cıft kupe bı bıleklık el kremı çetık terlık kemer mum sanırım arkadas kendı zevkıne gore almıs yıne de tesekkur edıyorum kullanamasamda saklıcam

sağlıklı günlerde kullan tatlım...

keşke okusaydı senin neler sevdiğini biz boşunamı tanıttık kendimizi neyse yinede kesesine bereket:KK68:

büyemeyenmelek

ne diyelim ki yinede hediyelerini iyi günlerde kullan..
sanki biz kendimizi boşuna tanıttık...
sıkma canını sen emi:KK71::KK71:

Evet Tatlım sanki 22 yaşında değilim 30 yaşındayım çok bunaldım kafam hiç rahat değil sanırım bundan bana koca değil anca çocuk olur :KK43:

ay canim hic gulecegim yoktu :KK60: karnim feci agriyor ama bu sozene diycek bisey bulamiyorum ve seni :KK9: istiyorum musadenle...
:KK48:

iyi gunlerde kullan canim keske sana ithaf eden hediyeler olsaydi..:KK43:
alan arkadasin kesesine bereket.

X