Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
sevgıcım cok guzel hedyelerın gulegule kullann....

arkadaslar bende bugun oglen 12de teslım ettım kargomu umarm beyenr benım tatlı yılbası kurbanım

bende az once teslım aldım hedıyemı
cok guzel seyler gondermıs canım benım beautiful_girl coookkk tsk ederım tatlım ne kdr guzel syler vlla cok dusuncelısn hep saklıcam hepsını omur boyu cnm bnm ya benı cok duygulandırdın ınankı cok duygulandım

gozun aydin gule gule kullanirsin insallah resimler aksama heralde dimi

benim güzel kuzumsum sen yaiçime doğdu benim senin kurbanınsende hediyelerini güle güle kullan tatlışım benim

Sevgi hediyelerin çok güzel güle güle kullan hayatım Amonranın kesesine bereket, yalnız 2 resimde sorun oluştu galiba gözükmüyor bence hediyeler için ayrı topik açılsın buradan takip etmek zor oluyor.

hanımlarrrr hediyeleri gelenlerrr güle güle kullansınn gönderenlerinde kesesine berekett.. darısı hediyeleri gelmeyenlerin başına

benim güzel kuzumsum sen yaiçime doğdu benim senin kurbanınsende hediyelerini güle güle kullan tatlışım benim

oyy ooyy yerım ben senııı Gule gule kullan canım benım.. Sana layık degıl hıc bırı gonul ısterdıkı daha ıyı bıseyler yapabılmek ama dugun arefesı ıdare et bebısım

gozun aydin gule gule kullanirsin insallah resimler aksama heralde dimi

sagol canım.. Evet ınsallah bı aksılık olmazsa

mrb kızlar benim hediyelerim gelmedi katilim sana sesleniyorum bu hafta gönderebilecekmisin eger gönderemessen ben haftaya ist.olacam o yüzden kurbanım hediyelerini yarın göndercem inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…