Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

gecmis olsun esmer hayirdir dustun mu yoksa

esmerrr ben sana henüz 1 parça alabildim. sanırım gelecek hafta içi yollayacağım sana kusura bkma tamammmııı.... haftasonu çıkıcam sanırım aklımd bi kaç yer var.

kızlar hediyelerim bunlar amonracım almıştı bekletmeyim dedim akşama kadar

yamuk yumuk oldu idare edin gardaşlar

eee baksana dünde görüşemedikkk offff yılbaşı geçince kimse uğramaz artık buraya nasıl bulucam sizleri tekrarr... prensin iyi bugün maşallahh.... sen nasılsın

ona da süprizim var sevommm o minik prensime

hiç birimiz hiçbiryere gitmiyoruz sevom burada olacağız tam kadro

oyyy cnmm zahmet etmee.. bizimki biraz hormonlu 2 yaşında ama maşallah 3-4 yaşındakilerin giyisisini giyiniyor:90::90::90::90::90::90::90:

sen nerden biliyon be ne aldığımı

sevgi anam onlar ne güzel şeyler

amonra kesene bereket o gecelelik ne kadannnnn seksi

Kızlar bugün annemin doğum günü...şimdi geldik yanından anneme çiçek alıp ektik çok güzel oldu yaaa

sevgi ne kadar guzeller valla bende sapkali tokaya bayildim gerci pek kullanmam ama cok seker gule gule iyi gunlerde kullan
amonra seninde kesene bereket tatlim

hediyem kurbanımın eline ha vardı ha varacak inşallah yükler fotoları çünkü hiç takılmiyii buraya

Bu arada kızlarrr hediyemi nasılsa yolladım kim kurbanımdı artık söyleyebilirim sanırım SERSERİ benim kurbanımdı. paketimi dün yolladım, bugün muhtemelen eline geçecek ve fotoları göreceğizz

ah be sevo neden soyledin ki simdi
heyecani kalmazki

sevgi güle güle kullan çok güzeller

yanlız ben cilt bakım kremleri alınmasına karşıyım peeling türü şeylere
cilt yapımızı bilemeyizki mesela benim cildim problemli peeling kesinlikle kullanamam
kiminin cildi yağlıdır kiminin problemli hassas vs.
ama sexü geceliklerde tam çeyizlik he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…