Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
gitmedim sevom ayağımda lif zedelenmesi vardı krem sürdüm. dün sana ve kurbanıma ayrı ayrı 3'er parça aldım daha da çıkıp alacağım dün çok rüzgarlıydı :KK25:

güzel ne varsa daha da bakacağım :KK52:

minik prensim iyimi :emir_bebek:

gecmis olsun esmer :KK53: hayirdir dustun mu yoksa

esmerrr ben sana henüz 1 parça alabildim. sanırım gelecek hafta içi yollayacağım sana kusura bkma tamammmııı.... haftasonu çıkıcam sanırım aklımd bi kaç yer var.

kızlar hediyelerim bunlar amonracım almıştı bekletmeyim dedim akşama kadar

fotoraf0003j.jpg

fotoraf0004t.jpg

fotoraf0005.jpg

fotoraf0006w.jpg

fotoraf0007o.jpg

fotoraf0008q.jpg

fotoraf0009x.jpg

fotoraf0010c.jpg

fotoraf0011r.jpg

fotoraf0012e.jpg

fotoraf0013ef.jpg

fotoraf0014d.jpg

fotoraf0016hd.jpg

fotoraf0017.jpg

yamuk yumuk oldu idare edin gardaşlar

eee baksana dünde görüşemedikkk:KK5::KK5: offff yılbaşı geçince kimse uğramaz artık buraya:KK14::KK14: nasıl bulucam sizleri tekrarr... prensin iyi bugün maşallahh.... sen nasılsın

ona da süprizim var sevommm o minik prensime:KK73:

hiç birimiz hiçbiryere gitmiyoruz sevom burada olacağız tam kadro :KK76:

oyyy cnmm zahmet etmee.. bizimki biraz hormonlu 2 yaşında ama maşallah 3-4 yaşındakilerin giyisisini giyiniyor:90::90::90::90::90::90::90:

sen nerden biliyon be ne aldığımı :KK33:

sevgi anam onlar ne güzel şeyler :KK53:

amonra kesene bereket o gecelelik ne kadannnnn seksi :KK23:

Kızlar bugün annemin doğum günü...şimdi geldik yanından anneme çiçek alıp ektik çok güzel oldu yaaa:KK43::KK43:

sevgi ne kadar guzeller valla bende sapkali tokaya bayildim gerci pek kullanmam ama cok seker gule gule iyi gunlerde kullan:KK66:
amonra seninde kesene bereket tatlim

hediyem kurbanımın eline ha vardı ha varacak inşallah yükler fotoları çünkü hiç takılmiyii buraya :KK14:

Bu arada kızlarrr hediyemi nasılsa yolladım kim kurbanımdı artık söyleyebilirim sanırım SERSERİ benim kurbanımdı. paketimi dün yolladım, bugün muhtemelen eline geçecek ve fotoları göreceğizz:KK1::KK1::KK1:

ah be sevo neden soyledin ki simdi :KK47:
heyecani kalmazki

sevgi güle güle kullan çok güzeller

yanlız ben cilt bakım kremleri alınmasına karşıyım peeling türü şeylere
cilt yapımızı bilemeyizki mesela benim cildim problemli peeling kesinlikle kullanamam
kiminin cildi yağlıdır kiminin problemli hassas vs.
ama sexü geceliklerde tam çeyizlik he :KK23:

X