Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Aslıı beni üye yaptın mııı

daha aramadılarmı tatlım yaa.. dur telefonla denıyeyım sansımı

katıl bana hayatını yaşaaa

olleyyyyy

sen satis temsilciligi mi yapiyorsun? bu avon gibi bisey mi acaba?

aynen öyle tatlım ama bu ıc gıyım uzerıne avondan tek farkı bu 50lıralık en az alısverıs yaparsan kargo parası odemıosn bıde katalogdan daha ındırımlı oluo gelıs fyatları uyelere

bu piyarre cardinin istanbulda nerelerde mağazası var acaba?

aynen öyle tatlım ama bu ıc gıyım uzerıne avondan tek farkı bu 50lıralık en az alısverıs yaparsan kargo parası odemıosn bıde katalogdan daha ındırımlı oluo gelıs fyatları uyelere[/QUOTE]

uye mi olmak gerekiyor yan:44:i? satis temsilcisine siparis vermekle olmuyor yani:26:

katılım çok olunca ağırlaşıyorum yavaş yavaş gelin bayanlarrr
haydiiii hep birlikte başlıyoruzzz...

bu fasülyeee 7,5 liraaa:26:
hem kaynasın hem oynasın
yandan halimem yandan severim seni candan
eğer seviyorsan boşanda gel kocandan

uye mi olmak gerekiyor yan:44:i? satis temsilcisine siparis vermekle olmuyor yani:26:

hayırrr hayırr yanlış anladın ben avon gıbı yanı dıyınce detaylarını anlattım eger satıs temsılcısı olrsan en az 50tl verıosn sıparıs kargo odememek ıcn bıde katalogdan bıraz dha uyguna gleıo sna gels fyatı. ama elbette satıs temsılcılerınede sıparıs vereblıosun

Son düzenleyen: Moderatör:

hayırrr hayırr yanlış anladın ben avon gıbı yanı dıyınce detaylarını anlattım eger satıs temsılcısı olrsan en az 50tl verıosn sıparıs kargo odememek ıcn bıde katalogdan bıraz dha uyguna gleıo sna gels fyatı. ama elbette satıs temsılcılerınede sıparıs vereblıosun[/QUOTE]

simdi anladim

oh oh ohohhhoh

pause ben resimleri neden goremiyorum ya

canım bilmiyorum senden başka göremeyen var mı acaba??

iyiyim demek adetten olmuş işte bende öyle iyiyim...SEn?
canım allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun annenin

tatlım benim beğendiğine çok ama çok sevindim ii günlerde kullan öpüyorum seni buralara gelirsen görüşelim
inş. gelicem. oraları çok seviyorum ama hiç gelmek nasip olmadı.

nerde bu sevgii fotoğrafları merakla bekliyorum ben dün akşam bi kısmını ayarladım 1 parça ayarlamam gereken bişey daha var onuda tamamladımmı yolluycamm
ahhh ahhh ben kime çıktım bide biraz çıtlatsa :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…